Source
Одеса UA | Водопостачання буде відключено в частині Одеси 30 квітня ❗️Увага жител...
3 390 Views/Reach
2026-04-28 11:18
Message №16561
🚰 Водопостачання буде відключено в частині Одеси 30 квітня
❗️Увага жителям Київського, Приморського та Хаджибейського районів Одеси! Тимчасове відключення водопостачання заплановано на четвер, 30 квітня 2026 року.Одеська міська рада завершила будівництво нового магістрального водопроводу від вулиці Багрицького до Французького бульвару, що має збільшити пропускну спроможність існуючих мереж у Приморському районі.Для підключення нового водопроводу до міської системи водопостачання потрібно виконати монтаж запірної арматури. З 00:10 до 23:50 30 квітня водопостачання буде припинено у трьох районах та прилеглих населених пунктах:🔹 Приморський район (м. Одеса) 🔸 Хаджибейський район (м. Одеса) 🔹 Київський район (м. Одеса) 🔸 с. Лиманка, с. Червоний Хутір, ж/м «Райдужний», ж/м «Совіньйон 1–5», ж/м «Чорноморка», ЖКП «Таїрове».Заповнення системи потребуватиме часу, тому у частини споживачів вода з’явиться раніше, а в інших — пізніше, в залежності від поверховості будинків, рельєфу місцевості, віддаленості від насосних станцій та інтенсивності водорозбору.Будь ласка, завчасно підготуйте необхідний запас води! • Одеса UA ⚡️