Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Очаківська міська рада
Added 06 Jan 2025

Очаківська міська рада

@ochakivrada
Number of subscribers: 1 305
Photos: 1,100
Videos: 82
Links: 1,150
Description:
Вітаємо на офіційному каналі Очаківської міської територіальної громади
Source

Очаківська міська рада | Шановні учасники бойових дій на території інших держав та ветерани вій...

Telegram community logo - Очаківська міська рада Очаківська міська рада @ochakivrada
400 Views/Reach 2026-02-15 09:05 Message №6146
Шановні учасники бойових дій на території інших держав та ветерани війни в Афганістані! Дорогі земляки! 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В цей день ми віддаємо шану усім, хто з честю та гідністю у різний час виконував свій обов’язок по врегулюванню воєнних конфліктів за межами нашої держави. Одним із таких конфліктів, що забрав життя сотень тисяч молодих людей – стала війна в Афганістані. Вона лишила страшний відбиток у душах і серцях людей. На жаль, афганську війну пройшли понад 160 тисяч українців. З них понад 3 тисячі загинули та десятки вважаються зниклими безвісти або тими, що потрапили в полон.Шановні воїни-афганці! Велика вдячність вам за мужність, стійкість та витримку. Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру, і, як ніхто, усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь. Ваша вірність заслуговує на повагу! Щира подяка та шана тим ветеранам локальних збройних конфліктів, які нині використовують свій бойовий досвід, захищаючи рідну Батьківщину від російських окупантів.Схиляємо голови перед воїнами, які загинули, виконуючи свій обов’язок на чужій землі, та тими, хто віддав своє життя вже у війні росії проти України.Ціна мирного неба занадто велика для кожного з нас, ми завжди пам’ятатимемо про це.Бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, родинного затишку, впевненості у завтрашньому дні, щастя, добробуту та миру!З повагою, міський голова Сергій БИЧКОВ