Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🕯️Occult Grimoire🌔
Added 14 Jul 2024

🕯️Occult Grimoire🌔

@occult_grimoire
Number of subscribers: 4 491
Photos: 690
Videos: 4
Links: 134
Description:
🔮Канал про магію, корисні ритуали,магічні прийоми,цікаві факти. Також комʼюніті мого ютуб каналу) Для зв’язку зі мною: @kain_kramer Інст: https://www.instagram.com/kain_kramer
Source

🕯️Occult Grimoire🌔 | Продовження теми, «Інколи треба подорослішати, або приймати рішення, а...

Telegram community logo - 🕯️Occult Grimoire🌔 🕯️Occult Grimoire🌔 @occult_grimoire
1 560 Views/Reach 2026-02-24 11:02 Message №922
Продовження теми, «Інколи треба подорослішати, або приймати рішення, а не чистка.2. «Безвольний» Як бабця моя казала «людина мнячка))Ті хто завжди хоче всім догодити, ніколи не заходити в конфлікти, не відстоює свою позицію, себе, та не вміє говорити ні.Уникають моментів чітких рішень, най все само якось розрішиться.На данних людях їздять та ще й поганяють.Ними користуються більшість знайомих, бо ці не можуть сказати «ні».Зашкалює навик виживати та пристосовуватися, бо суть особистості, уникати вибору та не приймати чітких рішень.( 10 років працювати з паскудним начальством яке їздить верхи та накидує ще і чуду роботу.Працювати в паскудному колективі роками, попри внутрішній дискомфорт, і терпіти той весь абʼюз.)Бо ж так хочеться прийняття та бути хорошою людиною.Але ж терпіти когось, та підлаштовуватися ≠ хороша людина.Тут стан буде також схожий на те, що наче є негатив: -немає сил та ресурсу, бо його забирають інші люди.-багато внутрішньої боротьби бо треба бути хорошою людиною, скандалити не можна, спорити також.А це злив енергії.-заплутаність,нерозуміння чого хочеться ( бо живете не своїм життям) -завжди втомлені, нема сил, нічого не хочеться.-часті хвороби ( бо багато ресурсу роздаєте) -апатичність ( бо не вистачає сил на себе) А на справді, з цих станів виходять чіткою позицією про себе.Постановка кордонів, я хороший не тільки коли зручний. Я можу скандалити і від цього не стаю гіршим. Чиясь думка ≠ моя цінність.Якшо мені не хочеться, не зручно, не можу, тоді я точно говорю «НІ» Тут треба не чистка, а чітка позиція, доросла позиція, та не давати на собі їздити)