Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Обухів INFO
Added 06 Jan 2025

Обухів INFO

@obukhivinfo
Number of subscribers: 4 251
Photos: 21,100
Videos: 900
Links: 15,000
Description:
Оперативні новини міста Обухів та Київської області 📍 Співпраця / Реклама - @Anna_kol19 📍 Стосовно інформаційних приводів @Ksenia_gm78
Source

Обухів INFO | РОЗГЛЯД ПЕТИЦІЇ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЛІЦЕЇВ №3 І №5 В ГУСТОНАСЕЛЕНІЙ ЧАСТИНІ ...

Telegram community logo - Обухів INFO Обухів INFO @obukhivinfo
559 Views/Reach 2026-04-07 19:45 Message №37434
РОЗГЛЯД ПЕТИЦІЇ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЛІЦЕЇВ №3 І №5 В ГУСТОНАСЕЛЕНІЙ ЧАСТИНІ ОБУХОВА‼️ 9 квітня на сесії міськради буде розглянуте петиція зберегти ліцеї в густонаселеній частині Обухова, а саме забезпечити формування 10-12 класів старшої профільної школи в ліцеях №5 і №3, де на теперішній час навчається близько 60% старшокласників громадиhttps://petition.e-dem.ua/obukhiv/Petition/View/185Проект рішення від виконавчого комітету міськради пропонує петицію “ВЗЯТИ ДО ВІДОМА” і доручити управлінню освіти опрацювати це питання.В практиці Обухівської міськради - така відповідь означає відмову.▶️Саме так в червні 2024 році міськрада відповіла на звернення більше 200 батьків учнів Академічного ліцею №1 ім. Андрія Малишка, які звернулися до Обухівської міської ради з вимогою «внести зміни у План формування мережі ліцеїв з метою захисту інтересів і безпеки наших дітей».▶️Саме так, в серпні 2024 року, Обухівська міськрада відповіла на звернення депутатів міськради, які ще тоді вносили пропозиції до Плану формування мережі ліцеїв в Обухівській громаді - зберегти ліцеї в густонаселеній частині міста.Якщо жителі громади і батьки учнів, погодяться на таку відповідь, то з обухівськими ліцеями № 3 і №5 нас чекає така ж ситуація як укриттями цивільного захисту в Обухові. Батьки учнів згадають про них, тоді коли вони будуть потрібні, а їх не буде! І не буде саме тому, що в той час, коли потрібно було вимагати відповідних рішень, ви цього не зробили ‼️Депутати від фракції “Голос” будуть пропонувати інше рішення - підтримати цю петицію. Якщо ви також підтримуєте петицію, то прийдіть на сесію, і скажіть про це секретаряїю і усім депутатам міськради. Можливо вас таки почують.🔶Початок сесії 10.00, 09 квітня.Яке би не було рішення міськради, ми готуємо звернення до Освітній омбудсмен, Міністерство освіти і науки України та Голови Київська обласна державна адміністрація, оскільки є достатньо підстав вважати, що рішення Обухівської міської ради про утворення в Обухівській територіальній громаді всього одного ліцею суттєво погіршує територіальну доступність, умови та якість середньої профільної освіти для учнів в Обухівській міській територіальній громаді.Прошу поширення!