👁 312
25-08-19 19:12
Офіційно. Марина Бех-Романчук отримала максимальне покарання і зробила заяву про зупинку кар'єриЗнаменита українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук отримала чотирирічну дискваліфікацію за вживання допінгу (тестостерон). Рішення було ухвалено Athletics Integrity Unit (AIU) — незалежною організацією по боротьбі з допінгом у легкій атлетиці.У документі, датованому 18 серпня, зазначається, що 30-річну спортсменку визнано винною в порушенні антидопінгових правил і відсторонено від змагань до травня 2029 року.AIU наголосила, що покарання могло бути м'якшим на один рік у разі визнання провини або доказу ненавмисного потрапляння забороненої речовини в організм. Однак Бех-Романчук відмовилася визнати порушення і не змогла переконливо довести свою невинуватість. Саме тому їй було призначено максимальний термін — чотири роки дискваліфікації.Сама спортсменка відреагувала на рішення, заявивши, що категорично не згодна зі звинуваченнями і має намір боротися за своє ім'я.При цьому Бех-Романчук пообіцяла незабаром дати велике інтерв'ю, де детально розповість свою позицію. Вона також попросила поважати її право на особистий простір у цей непростий період і подякувала вболівальникам за підтримку.Подробиці