Source
🇺🇦 Оборона Кривбасу 2.0 | Міністр будівництва та транспорту Угорщини Янош Лазар фактично підтвер...
12 200 Views/Reach
2026-03-10 12:49
Message №29822
Міністр будівництва та транспорту Угорщини Янош Лазар фактично підтвердив, що захоплення українських інкасаторів та утримання грошей — це свідома відповідь Будапешта на блокування Україною роботи нафтопроводу «Дружба».«Ми знаємо, що українці дуже нервують. Якщо нас шантажують, ми не можемо бути настільки дурними, щоб піддатися. Ми зробили те, що зробили, не випадково — і гроші ми їм не повернемо».
Лазар також натякнув, що Угорщина може готувати подібні операції й надалі, якщо питання нафтопроводу залишиться невирішеним. Він додав, що чим довше затягнеться відновлення трубопроводу — тим ретельніше проводитимуться розслідування українських грошових переказів через Угорщину.Таким чином, офіційний представник угорського уряду публічно назвав захоплення громадян іноземної держави та утримання їхніх грошей інструментом тиску у двосторонньому конфлікті — і фактично анонсував можливість повторення подібних дій.🤷♂️ Схоже, що в ЄС і це проковтнуть. Нагадаю, раніше було вирішено не тиснути на Угорщину перед майбутніми виборами, щоб випадково не допомогти Орбану перемогти. Із таким проханням до ЄС навіть звертався лідер опозиційної партії.🛡️ ОБКР | НАПИСАТИ НАМ