Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - NUSS
Added 06 Jan 2025

NUSS

@nusspavlo
Number of subscribers: 22 720
Photos: 8,950
Videos: 3,480
Links: 3,690
Description:
Авторський т-канал Нусса Павла. У війнах перемагає не зброя. У війнах перемагають люди. Вірю в ЗСУ. Шаную ЗСУ. Підтримати канал можна за реквізитами: Mono:   4441111042308563 К.Н.Т: 068 113 85 90
Source

NUSS | Володимир Горковенко:7 роковини виборів. Так, саме роковини! Бо знайти...

Telegram community logo - NUSS NUSS @nusspavlo
3 680 Views/Reach 2026-04-21 17:05 Message №24176
📣 Володимир Горковенко:7 роковини виборів. Так, саме роковини! Бо знайти позитив на руїнах та цвинтарях можуть лише ті, хто немає мізків або ті, для кого Україна не його країна. У голові калейдоскоп думок, які важко зібрати докупи. З позитивного - ми все ще живіРівно 7 років тому українці обрали собі вирок, розвернули країну на 180 градусів, поставили величезний хрест на майбутньому своїх дітей та взяли курс у прірву, з якої ми навряд чи колись виберемось. Здобули!Рівно 7 років таки виграв путін. Бо російська пропаганда репетували "хто завгодно тільки не Порошенко". Вони отримали те, що хотіли завдяки "уставшим от вайни", які, на той час, не знали що таке сирени тривоги, блекаути, холодна зима та шахеди на голову. Саме ворог переконав, що в умовах війни саме час обирати за принципом "поржать і пожрать" тому що "какая разніца". Обрали! Не існує ідеальних лідерів. Є ті, хто може, а є ті, хто потужний лише язиком. Є ті, хто вчаться, а є ті, хто ніколи не підніметься вище рівня шкільних налаштувань. І, зрештою, є ті, хто вміє себе спалити заради країни, а є ті, хто спалює країну заради себе. Палаємо!Частина обмежених людей й досі бігають та в якомусь маніакальному екстазі радіють, що Порошенко програв. Хоча, по факту, програла країна. Програла не тому що "путін напав", а тому що нічого не було зроблено аби він не напав. І найгірше, ніщо не було зроблено аби врятувати людей. Сумно!Я не хочу, щоб переможець звітував. Бо там не буде правди, як її не було і 7 років тому. Єдине бажання котре з категорії нереальної фантастики - аби він виконав лише одну свою обіцянку: "якщо не закінчу війну має прийти інший". Тому що точно "хужє нє будєт"... Чекаємо!