Source
НУ «ОЮА» | 25-та Літня школа з Європейського приватного права📚🎓 🗓️З 1 по 13 липня...
368 Views/Reach
2024-07-22 09:03
Message №4611
25-та Літня школа з Європейського приватного права📚🎓 🗓️З 1 по 13 липня 2024 року науково-педагогічні працівники та здобувачі НУ «ОЮА» взяли участь у щорічній Літній школі з Європейського приватного права, яку щорічно організовує декан юридичного факультету Зальцбурзького університету, доктор юридичних наук, професор Міхаель Райнер у співпраці з Європейським юридичним інститутом. 📝Учасників чекала насичена програма лекцій про правові системи понад 35 країн світу. Окремими цікавинками стали зустрічі з міністром юстиції Австрії Альмою Задіч та з Єврокомісаром Йоганнесом Ганом, лекції зі скандинавського права, права OHADA (Африка), європейського деліктного права та права Європейського Союзу. 📌Студенти брали участь у семінарах на актуальні правові теми, під час яких вирішували завдання відповідно до законодавства своєї країни та порівнювали правозастосування, а також у круглих столах. Під час програми студенти також відвідали Міністерство юстиції Австрії та Верховний Суд у Відні. 🖇️6 липня 2024 року 25-а Літня школа з Європейського приватного права була офіційно відкрита у присутності 170 студентів з такими ключовими спікерами: Лорд Томас з Квмгедда, колишній Лорд Верховний суддя Англії та Уельсу, та Марко Босняк, Президент Європейського суду з прав людини. Суддя Босняк прийняв запрошення начальника відділу міжнародних зв’язків Дар’ї МІНЧЕНКО зустрітись з колективом Національного університету «Одеська юридична академія» за першої нагоди. 👥Вже вдруге на Літній школі українська правова школа представлена кафедрою цивільного права у складі професора Катерини НЕКІТ, доцента Дар’ї МІНЧЕНКО та доцента Юрія ОРЗІХА, які розкрили особливості цивільного законодавства України, рекодифікації Цивільного Кодексу та судової системи України в період воєнного стану та механізми відшкодування шкоди, завданої внаслідок війни. 🤓За програмою ERASMUS+ у літній школі взяли участь аспірантка кафедри політології Катерина БРИНЮК та студентка магістратури факультету цивільної та господарської юстиції Олена ЧВАНКІНА. По завершенню програми студенти були нагороджені сертифікатами.