✨ МДЦ «Артек» запрошує до співпраці у 2026 році!ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» оголошує набір на роботу та педагогічну практику для студентів і випускників.📍 Локації роботи: ✅м. Київ, Пуща-Водиця ✅Закарпатська обл., Хустський р-н, с. Березники👩🏫 Вакансії: • вихователь • інструктор з фізичної культури • інструктор оздоровчо-спортивного туризму🎓 Кого запрошують: • студентів та випускників (магістр, бакалавр, молодший бакалавр) • здобувачів освіти соціально-педагогічного та психологічного напрямів📅 Умови роботи: • гнучкий графік • тематична зміна — 21 день • безкоштовне проживання • харчування за пільговою оплатою💰 Заробітна плата:14 959 – 15 738 грн + можливі надбавки за результатами роботи.📌 Основні обов’язки: організація дитячого дозвілля, проведення виховних заходів, забезпечення безпеки дітей та сприяння їхньому всебічному розвитку.📝 Реєстрація:Анкета 1https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZ7bkQ57Btq245lr_Btu3vsbvgwhcr0veNYByokfjnvl3rcw/viewformАнкета 2https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScSk3FmbMMqkNLSCBmvQZRrfhie-tLiFyQIVZpf9keI3atDyw/viewform📣 Будемо вдячні за поширення інформації серед студентів та молоді, які хочуть отримати практичний досвід роботи з дітьми.
«Ще встигнемо…» — так звучало життя до 24 лютого 2022 року.Зателефонувати. Поїхати. Зустрітися.Ми жили звичайним життям.Планували весну. Обирали квитки.Скаржилися на дедлайни. Відкладали важливі розмови на «потім» ⏳24 лютого стало рубіжем.Рубіжем між безтурботністю і відповідальністю. Рубіжем між планами і реальністю. Рубіжем між «ще встигнемо» і «треба зараз».Зараз — обійняти. Зараз — сказати важливе. Зараз — допомогти. Зараз — тримати стрій. Зараз — бути сильними, навіть коли страшно.У когось зруйнувані домівки. У когось — міста. У когось — життя, яке тільки починалося. Але не зруйнувано головне - не зникла гідність, не згасло світло 🔥Ми навчилися жити під сирени 🚨Навчилися працювати без світла.Навчилися чекати звістки й тримати віру. Ми подорослішали за одну ніч.24 лютого змінило нас, але не зламало. Ми знаємо ціну часу, тиші та життя. Ми залишилися людьми. Ми залишилися разом.Ми залишилися Україною 🇺🇦Сьогодні — день, який змінив хід нашої історії.День болю і день сили 💙💛Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав життя 🙏 Ми вдячні кожному, хто боронить країну. Ми працюємо заради майбутнього, яке обов’язково буде.💛 Пам’ятаємо.💙 Тримаємо стрій.💛 Йдемо до перемоги.
20 лютого 2026 року Драгоманівці зібралися біля Пам’ятного Хреста Героїв Небесної Сотні, щоб вшанувати тих, хто віддав своє життя за свободу, гідність і незалежність України.💙До всіх присутніх звернувся ректор університету, академік Віктор Андрущенко, який підкреслив: пам’ять про Небесну Сотню — це не лише шана їхньому подвигу, а й щоденна відповідальність кожного з нас за майбутнє держави.☀️Також відгукнулися кожному слова в.о. голови Студентського парламенту університету Світлани Похиль, яка наголосила, що Небесна Сотня – це не лише сторінка історії. Це приклад мужності, який залишається у нашій пам’яті. І сьогодні саме молодь продовжує цю боротьбу – у навчанні, у волонтерстві, у службі, у щоденному виборі бути свідомими громадянами своєї держави.🎵За здійснення музичного супроводу вдячні Дар'ї Жуковій, Артему Шевчуку та Дмитру Паламару, що додали події щемкої глибини та емоційної виразності.🎭Окрема подяка народному театру «Вавилон» (Анні Скубицькій, Вікторії Федоренко, Софії Колесник) за глибокий і проникливий виступ, що став особливим емоційним акцентом цього дня та ще раз нагадав: пам’ять жива, поки ми її бережемо.💙Захід модерувала начальниця Центру гуманітарної та молодіжної політики Таміла Новіцька.Сьогодні ми не просто згадуємо — ми утверджуємо цінності, за які вони стояли. У єдності, у відповідальності, у щоденній праці для країни проявляється наша вдячність і наша зрілість як суспільства. Пам’ятаємо. Шануємо. Продовжуємо їхню справу.🇺🇦Слава Україні! Героям Слава!🇺🇦
26 листопада 2025 року в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова відбулося грандіозне дійство — «Ліга факультетів 2025», ініційоване Студентським парламентом (голова СП – Еліна Репік) за підтримки Центру гуманітарної та молодіжної політики (очільниця – Таміла Новіцька) та Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів (голова ППОС – Дар'я Жукова). 🎉🎥Концепція цьгорічної Ліги – «Студентське життя через призму кінофільмів і мультфільмів».🪩Учасники показали своє бачення студентського життя через образи з улюблених фільмів і мультфільмів, створюючи яскраві сцени, в яких реальність перепліталася з художньою фантазією. Кожна постановка відображала унікальні історії, емоції та драйв студентської молоді, перетворюючи сцену на справжнє шоу, сповнене креативу, гумору та несподіваних творчих рішень.Підтримати наших першокурсників завітали:ректор університету, академік Віктор Петрович Андрущенко; директор Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф. Кураса НАН України Олег Олексійович Рафальський; проректори, декани факультетів та керівники структурних підрозділів університету.За головний кубок змагалися 8 команд:➡️природничого факультету з фільмом "Сам удома"😏,➡️педагогічного факультету з фільмом "Чарлі та шоколадна фабрика"📚,➡️факультету спеціальної освіти та соціальної політики з мультфільмом "Думками навиворіт"☀️,➡️факультету математики, інформатики та фізики з мультфільмом "Шрек"🧮💻,➡️історичного факультету з фільмом "Кайдашева сім’я"📜,➡️факультету технологій та дизайну з фільмом "Гаррі Поттер"🎨,➡️факультету психології з фільмом "Бійцівський клуб"🧠,➡️соціально-гуманітарного факультету з фільмом "Післязавтра" ⚖.🏆 Перемогу здобула команда Педагогічного факультету — їх виступ підкорив неймовірною креативністю, технічною майстерністю та крутою реалізацією теми.🎭 Приз глядацьких симпатій виборола команда Історичного факультету, яка викликала найщиріші емоції та гучні овації.🌟 Приз «Симпатія ректора» отримала команда Факультету спеціальної освіти та соціальної політики, вразивши артистизмом, харизмою та щирістю.Дякуємо кожному, хто став частиною цього неймовірного дійства! Студенти-драгоманівці вкотре довели: вони змінюють світ не лише знаннями, а й своїм безмежним талантом, енергією та вірою у власні сили! ❤️
24 листопада 2025 року відбувся культурно-просвітницький захід «Освіта. Творчість. Майбутнє», організований Центром гуманітарної та молодіжної політики.У межах заходу була представлена виставка «Сучасна освіта очима молоді», де кожна робота продемонструвала глибоке розуміння молоддю ролі освіти у формуванні стійкості нації, її прагнення до свободи та Перемоги.✨Захід «Освіта. Творчість. Майбутнє» об’єднав студентську молодь, викладачів, представників адміністрації та почесних гостей навколо спільної ідеї — утвердження цінності освіти як рушійної сили суспільних змін, простору самореалізації та інтелектуального зростання.⭐️За вагомий внесок у розвиток університетської спільноти, високі результати діяльності та активну громадянську позицію викладчів та студентів університету було відзначено Подяками, Грамотами Верховної Ради України, пам’ятними годинниками, які вручила народна депутатка України, лідерка партії ВО «Батьківщина», голова депутатської фракції Верховної Ради України Юлія Тимошенко.Також студентський актив було нагороджено Подяками ректора університету – Віктора Андрущенка.Захід пройшов у теплій, натхненній атмосфері, наповненій творчістю, живими емоціями та щирими оплесками, залишивши приємні спогади й мотивацію до нових звершень.☀️Дякуємо всім хто долучився до організації та участі у заході. Окрема подяка Народному артисту України, професору університету Зеновію Корінцю, артисту, що говорить серцем ALEKSEEV, танцювальному колективу педагогічного факультету PF DANCE, клубу міміко-жестового мовлення "КЖМ" факультету спеціальної освіти та соціальної політики, студентам природничого факультету і представникам Центру гуманітарної та молодіжної політики: Дар'ї Жуковій, Клаудії Колосовській, Народному студентському театру "Вавилон" та їхньому керівнику Ірині Савченко.Разом ми творимо освітній простір, що надихає, об’єднує та формує майбутнє 🇺🇦
🧡 30 жовтня 2025 року в УДУ імені Михайла Драгоманова відбувся Благодійний ярмарок “Разом до перемоги”, який організував Студентський парламент за підтримки Центру гуманітарної та молодіжної політики.Цей день став справжнім святом єдності, доброти та взаємної підтримки, коли вся драгоманівська спільнота — студенти, викладачі, працівники та гості університету зібралися заради спільної мети: допомогти нашим захисникам і захисницям.Кожен, хто завітав на ярмарок, міг не просто придбати щось цікаве, а зробити свій внесок у добру справу. Бо разом ми здатні на великі звершення! 💪Асортимент лотів приємно вражав різноманітністю:🔹 домашні смаколики;🔹 вироби ручної роботи;🔹 патріотичні сувеніри.Упродовж ярмарку вдалося зібрати 44 000 грн! 🙌Зібрані кошти будуть передані на придбання EcoFlow для евакуаційного потягу військових 🚂.Щира подяка факультетам/Інститутам, без участі яких цей день не був би таким теплим і яскравим:🔹 Історичний факультет 📜🔹 Природничий факультет 🌿🔹 Навчально-науковий інститут права та політології 📚🔹 Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка 💛🔹 Факультет технологій та дизайну ✂️🔹 Факультет психології 🎓🔹 Навчально-науковий інститут філософії та освітньої політики 👩🏫🔹 Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського 🎭🔹 Факультет соціології та соціальної політики 🤝🔹 Факультет спеціальної та інклюзивної освіти ♿🔹 Факультет математики, інформатики та фізики ☀️🔹 Соціальний сектор Студентського парламенту університету 💛Цей день довів – доброта об’єднує та робить нас сильнішими. Дякуємо кожному, хто долучився, допоміг і повірив, що навіть маленька дія здатна наблизити нашу спільну перемогу.Разом — ми сила! Слава Україні! 💙💛
🎓 Підрозділ, в якому служить наш випускник потребує допомоги! До нас звернувся
випускник факультету іноземної філології, нині боєць роти ударних БПЛА
95-ої окремої десантно-штурмової бригади.Підрозділ виконує важливі завдання на передовій, але нещодавно їхній пікап, який використовувався для евакуації, доставки медичних засобів та логістичних потреб, згорів.Зараз хлопцям потрібен
новий автомобіль, щоб продовжувати рятувати життя та виконувати свої обов’язки.
💙 Кожна гривня — це внесок у безпеку, у підтримку наших захисників, у шанс повернути додому живими тих, хто береже наш спокій!
Реквізити для допомоги:💳 Monobank (банка): https://send.monobank.ua/jar/9rWuKQh9WQ
🏦 Приват24 (переказ на конверт): https://www.privat24.ua/send/h32p2
📇 Номер картки (конверт): 5168 7521 3252 8814
💠 USDT (TRC20): TGjpHkEMrn34scHDSRpa5PVpgUzbGf3mhX
✉️ PayPal:
[email protected]Ми пишаємося нашими випускниками — сильними, відповідальними, небайдужими.Підтримаймо того, хто колись сидів у наших аудиторіях, а сьогодні стоїть на варті України
💙💛
♟️ 7 жовтня 2025 року в університеті відбувся культурно-просвітницький захід «Шахова симфонія», який поєднав у собі мистецтво, інтелект і дух змагання. У межах події традиційно пройшов «Кубок ректора з шахів», що об’єднав студентів, співробітників та викладачів у справжньому святі розуму, стратегії та взаємної поваги.Організатором заходу виступив Центр гуманітарної та молодіжної політики.Подія відбулася з нагоди Дня працівників освіти — свято, яке символізує повагу до знань, мудрості та тих, хто формує майбутнє покоління. Шахи, як і освіта, вчить мислити стратегічно, бачити на кілька кроків уперед і знаходити рішення у найскладніших ситуаціях.🏆 За підсумками турніру:🥇 Кубок ректора з шахів та перше місце заслужено здобули — команда факультету спеціальної та інклюзивної освіти.🥈 Друге місце виборола команда ректорату.🥉 Третє місце — команда факультету фізичного виховання, спорту та здоров’я.Такі заходи демонструють, що університет — це не лише осередок знань, а й простір духовного та інтелектуального розвитку.«Шахова симфонія» стала прикладом гармонійного поєднання освіти, культури і спорту, а Кубок ректора з шахів — підтвердженням того, що інтелектуальні змагання сприяють формуванню лідерства, командності та стратегічного мислення.💙💛 Дякуємо всім учасникам і організаторам! А також — за чесне суддівство, заступнику головного судді, викладачу факультету фізичного виховання, спорту та здоров’я Антоневичу Богдану Раймондовичу!
🎳 1 жовтня 2025 року відбулися вже традиційні для університету змагання «Кубок ректора з боулінгу» за ініціативи Профкомів студентів та співробітників, за підтримки Центру гуманітарної та молодіжної політики, Студентського парламенту і за сприяння ректора університету, академіка Віктора Андрущенка.Цьогоріч турнір став особливим — адже участь у ньому взяла рекордна кількість студентських команд — 14! У грі в боулінг зустрілися представники різних факультетів та Інститутів, щоб позмагатися за перемогу, продемонструвати справжній командний дух і подарувати один одному позитивні емоції.Після запеклої боротьби за Кубок ректора та незабутньої гри, ми раді оголосити переможців:1️⃣місце - Педагогічний факультет.2️⃣місце - Навчально-науковий інститут права та політології.3️⃣місце - Факультетет спеціальної та інклюзивної освіти.Кращими гравцями стали:🧍♀Серед дівчат - Горун Єлизавета.🧍Серед хлопців - Пеньковий Андрій.Дякуємо всім учасникам за активність та спортивний запал! Незалежно від результату, кожна команда вже переможець, адже саме ви створюєте атмосферу свята та єдності! 🙌
🚀 Вереснева зустріч спільноти в новому форматі!30 вересня ми зустрічаємось не тільки онлайн, а й наживо в Києві!Так-так, цього разу ви зможете відчути енергію спільноти по-особливому. 🥰Нашою гостею стане Юлія Соловей — партнерка комунікаціqної агенції Gres Todorchuk, співзасновниця ГО Ukraine WOW та екс-голова відділу партнерств UNITED24.Юлія має стосунок до✨ запуску «Армії дронів» із Марком Гемілом,✨ легендарних браслетів «Азовсталь»,✨ Lego з українськими пам’ятками,✨ презентації шаблі Мазепи Олександром Усиком в Ер-Ріяді після перемоги над Тайсоном Фьюрі.… і це лише частина історій!У розмові з Іриною Озимок (засновницею урбанруху «У міста є Я» та Міжнародного саміту мерів) ми поговоримо про те, як створювати масштабні проєкти для країни, що надихають і запалюють тисячі людей.📅 Коли? 30 вересня, 18:30.📍 Де? Онлайн та наживо в Українсько-данському молодіжному домі (вул. Володимирська, 5Б, Київ).👉 Не проґавте! Реєструйтеся та кличте друзів-урбанрухівців — буде неймовірно 💥https://forms.gle/xjN7hRD5nLAmJ2bW9