Source
Твоє Розділля 💙💛 | 46-річна дружина священника народила 7-му дитину! І всі семеро – дівча...
1 930 Views/Reach
2026-03-24 07:17
Message №8191
👶 46-річна дружина священника народила 7-му дитину! І всі семеро – дівчатка! Священник та його дружина вже й не думали, що в такому віці знову стануть батьками. Але зраділи неочікуваній вагітності, адже кожну свою дитину вважають Божим подарунком. Наталія Курпіта у шлюбі з отцем Петром уже 28 років. Побралися ще коли він вчився в духовній семінарії. А після її завершення чоловік став священиком у Церкві Покрови Пресвятої Богородиці, що в селі Березина Львівської області, де і дотепер править Службу Божу. Колись вони з дружиною мріяли про трьох діточок. Та з роками мрія не лише здійснилася, а й розширилася.Після трьох донечок народилися четверта і п'ята. А шоста дівчинка в родині Курпіта народилася у 2022 році у Словаччині – через війну. Тож, коли торік Наталія завагітніла всьоме, то на синочка вже ніхто й не сподівався. ⏺️ Попри пізню вагітність і можливі у такому віці ускладнення, появі в родині ще однієї дитини зраділи не лише батьки, а й шестеро їхніх дівчат. Народжувати Наталія завчасно запланувала в Лікарні Святої Анни – у спеціалістів, які приймали її п’яті пологи. Сьома вагітність загалом протікала добре. Проте вже на останньому місяці почалися проблеми з тиском. Тож спеціалісти госпіталізували пацієнтку до відділення патології вагітності та екстрагенітальної патології.Пологи почалися на 39-му тижні і, як і шестеро попередніх, відбулися природним шляхом. У День пам'яті святої мучениці Маріанни Наталія народила сьому донечку, яку звісно що назвали Мар’яною. Наталія та її чоловік – неймовірно щасливі, дякують Богові та всій команді Лікарні Святої Анни, яка допомогла з'явитися на світ їхній Мар’янці. Джерело: Перше медичне об'єднання Львова