Source
Твоє Розділля 💙💛 | Шановні мешканці Львівської області.Стосовно відбою/не відбою повітрян...
1 990 Views/Reach
2025-10-22 07:04
Message №7752
Шановні мешканці Львівської області.Стосовно відбою/не відбою повітряної тривоги сьогодні вранці, як ми бачимо виникло дуже багато запитань і подекуди навіть інсинуацій.Тому хочемо роз’яснити цю ситуацію.1.Ні, система оповіщення області не давала збоїв, знаходиться в справному стані та готова до використання за призначенням. Навіть ЯКЩО припустити, що одна з складових (так, наша система складається з багатьох елементів) системи “спіймала глюк” - наприклад не спрацювали електронні сирени та інші кінцеві сигнально-гучномовні пристрої - сигнал “Відбій повітряної тривоги” був би доведений через інші елементи, наприклад цей канал, телебачення, радіо і т.і.2.Ні, на “кнопці” ніхто не засинав. Ба більше, наші чергові 24/7 в штанях, бадьорі, впевнені у своїх силах і готові до любого виклику. Керівними документами чітко визначено хто, коли і за яких обставин може дати команду на застосування системи та проведення оповіщення населення. Тому “тривога” це вам не кіт Шредінгера, “тривога” вона або є, або її не має. І власне, якщо Львівська область єдина перебуває в стані “Повітряної тривоги” це свідчить лише про те, що Повітряні Сили України знають обстановку краще за нас усіх, і з одних їм відомих поважних причин не дають нашому черговому команди на “відбій”.3.Щодо хайпу, якій піднімають адміни деяких телеграм-каналів, у тому числі “моніторингових”. Знаєте, ми теж добре вміємо в сарказм. Багаторічні спостереження за інтернет-спільнотою доводять, що якщо мавпі дати в руки смартфон, навіть айфон №17, то вона не стане людиною. З мавпи на людину перетворила праця, а не бездумне клацяння пальцями по клавіатурі. Тому тиражування безглуздих пласких жартів про “заснув” і “діти в школу” не роблять нікого інтелектуалом. Так, у нас, немає де правди діти, траплялись випадки некоректного застосування системи, у тому числі пов’язані із людським фактором. Але ми ніколи не соромилися це визнавати та завжди вибачалися за свої помилки.Усім дякуємо за увагу (крім адмінів згаданих телеграм-каналів звісно). Якщо у вас виникають питання щодо роботи територіальної системи оповіщення - просимо звертатися до “Гарячої лінії області”, питання щодо місцевих систем спрямовуйте органам місцевого самоврядування.Слава Україні!Героям Слава!