Source
Новосилецький на дивані | А давайте приберемо русню Труханова з Одеси, призначимо ОПшну залупу і...
6 120 Views/Reach
2026-04-29 19:18
Message №10162
"А давайте приберемо русню Труханова з Одеси, призначимо ОПшну залупу і заживемо". Ітогі:Пише мені спонсорьонок, що влада місцева навмисно хуй кладе на постраждалу від прильоту пам'ятку ЮНЕСКО, щоб потім вже нічого не треба було відновлювати і на цьому місці можна було побудувати щось більш гріюче кишеню.Одеса і так роздрочена, вони хочуть її ще більше роздрочити.Позавчора після прильоту в Одесі сильно постраждав житловий будинок М. Г. Короне на вулиці Канатній, 7 (пам’ятка архітектури, охоронна зона ЮНЕСКО).Проблема не тільки в загрозі пам'ятці - у будинку просто небезпечно перебувати. Третій поверх флігеля взагалі залишився без даху. Над нашою та сусідніми квартирами просто відкрите небо (підлога верхніх квартир буквально нависає над нижніми). Вікон немає ні в кого, вхідних дверей у більшості теж. Жити там неможливо, це пряма загроза життю.Що відбувається зараз: ЖЕК і мерія жорстко морозятся. Намагаються спустити все на гальмах з охуєнним аргументом: «Це ж внутрішній флігель, а не фасад». Актів обстеження з фіксацією реального піздеця (відсутність даху, загроза обвалення) досі немає. Про термінову консервацію даху від дощу взагалі мовчать. А перший же злив просто доб'є квартири.Схема читається на раз-два: комунальна пиздобратія тупо почекає, поки будинок остаточно не згниє і не обвалиться. Мешканцям кинуть три копійки на однокімнатні квартири в ебенях, а на місці пам'ятника встромлять черговий готель або висотку - це класична одеська практика. Найбільше лицемірство: коли нам треба було полагодити балкон, з нас здерли три шкури, бо «це ж ЮНЕСКО». А коли мерії треба рятувати будинок, ЮНЕСКО різко забувається і «це просто флігель».