Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Новосилецький на дивані
Added 06 Dec 2025

Новосилецький на дивані

@novosyleckij_tg
Number of subscribers: 15 388
Photos: 4,630
Videos: 975
Links: 2,440
Description:
Підтримати мене можна тут: patreon.com/novosyleckij Або тут: https://www.buymeacoffee.com/novosyleckij Ютуб: https://www.youtube.com/channel/UCxqyz56oAGBszq327nXnM1A Інші лінки: https://linktr.ee/novosyleckij Написати мені: @novosyleckij
Source

Новосилецький на дивані | А давайте приберемо русню Труханова з Одеси, призначимо ОПшну залупу і...

Telegram community logo - Новосилецький на дивані Новосилецький на дивані @novosyleckij_tg
6 120 Views/Reach 2026-04-29 19:18 Message №10162
"А давайте приберемо русню Труханова з Одеси, призначимо ОПшну залупу і заживемо". Ітогі:Пише мені спонсорьонок, що влада місцева навмисно хуй кладе на постраждалу від прильоту пам'ятку ЮНЕСКО, щоб потім вже нічого не треба було відновлювати і на цьому місці можна було побудувати щось більш гріюче кишеню.Одеса і так роздрочена, вони хочуть її ще більше роздрочити.Позавчора після прильоту в Одесі сильно постраждав житловий будинок М. Г. Короне на вулиці Канатній, 7 (пам’ятка архітектури, охоронна зона ЮНЕСКО).Проблема не тільки в загрозі пам'ятці - у будинку просто небезпечно перебувати. Третій поверх флігеля взагалі залишився без даху. Над нашою та сусідніми квартирами просто відкрите небо (підлога верхніх квартир буквально нависає над нижніми). Вікон немає ні в кого, вхідних дверей у більшості теж. Жити там неможливо, це пряма загроза життю.Що відбувається зараз: ЖЕК і мерія жорстко морозятся. Намагаються спустити все на гальмах з охуєнним аргументом: «Це ж внутрішній флігель, а не фасад». Актів обстеження з фіксацією реального піздеця (відсутність даху, загроза обвалення) досі немає. Про термінову консервацію даху від дощу взагалі мовчать. А перший же злив просто доб'є квартири.Схема читається на раз-два: комунальна пиздобратія тупо почекає, поки будинок остаточно не згниє і не обвалиться. Мешканцям кинуть три копійки на однокімнатні квартири в ебенях, а на місці пам'ятника встромлять черговий готель або висотку - це класична одеська практика. Найбільше лицемірство: коли нам треба було полагодити балкон, з нас здерли три шкури, бо «це ж ЮНЕСКО». А коли мерії треба рятувати будинок, ЮНЕСКО різко забувається і «це просто флігель».