Source
Новосилецький на дивані | Звісно, що Меланія Подоляк публічно ніколи в житті не визнає, що їй тр...
5 620 Views/Reach
2026-03-15 09:14
Message №9862
Звісно, що Меланія Подоляк публічно ніколи в житті не визнає, що їй треба підтримка США чи ще там щось. Їй абсолютно похуй на американців, вони завтра можуть здохнути всі, і вона навіть оком не змигне. Але Трампа вона НЕ-НА-ВИ-ДИТЬ.Її дуже бісить, що в світі Трампа люблять, вона не може зрозуміти чому і за які заслуги, тупо анновн технолоджи. Це така банальна заздрість тупарилої тиранши, для якої любов - це транзакція.Їй пофіг на якісь там педофільські скандали чи менеджерські задатки (це взагалі не показник), вона не може осягнути шо в Трампа такого, що його хвалять. Вона хоче, щоб її теж хвалили, і не розуміє, що для цього зробити.Плюс, повага. Вона дуже хотіла бути членом елітарного клубу американських бюрократів, ну тобто як мінімум, вона хоче щоб її там поважали. А вона відчуває, що позаочі вони з неї сміються і не бояться так, як вона думає бояться тих, кого поважають.Ну і Меланію плавить. Це тупо страшна стара відьма, яка сходить з розуму перед магічним дзеркалом, яке показує їй що вона красива і молода.