Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - НОВІ ПЕТРІВЦІ +
Added 06 Jan 2025

НОВІ ПЕТРІВЦІ +

@novipetrivtsi
Number of subscribers: 13 410
Photos: 4,380
Videos: 343
Links: 4,300
Description:
📥 Замовлення реклами/надіслати контент: @stakbuh 💵 Платимо гроші за унікальний контент. https://t.me/novipetrivtsi/9936 ↪️ Поділитися каналом з друзями: t.me/novipetrivtsi #ПетрівськаГромада #СтаріПетрівці #Лютіж #ГутаМежигірська #Вишгородськийрайон
Source

НОВІ ПЕТРІВЦІ + | Українське ППО цієї ночі і цього ранку зробили НЕМОЖЛИВЕ!!! Жодне ППО ...

Telegram community logo - НОВІ ПЕТРІВЦІ + НОВІ ПЕТРІВЦІ + @novipetrivtsi
3 660 Views/Reach 2026-06-15 11:03 Message №17231
💪 Українське ППО цієї ночі і цього ранку зробили НЕМОЖЛИВЕ!!! Жодне ППО в світі не може зробити це.А враховуючи тотальний дефіцит зенітних ракет до Петріот, це можна назвати вже "чудом".Уявіть лише собі: ЗСУ збили сьогодні 5 із 6-ти гіперзвукових Церконів цієї ночі. Жодна армія світу взагалі не збивала гіперзвукові ракети, а під час таких масованих ракетних атак і в такій кількості, тим паче.ЗСУ під час тотального дефіциту ракет до Петріот збили 15 із 34 балістичних ракет "Іскандер". Це просто неймовірно, як наші хлопці професійно працюють.Колись американський генерал Крістофер Каволі доповідав і сказав, що американці вчаться працювати на Петріот в українців. І це тоді в сенаторів викликало шок і паніку. Причому українці вчилися на Петріот декілька місяців, а американські спеціалісти вчаться по року.Але найбільше знаєте, що мене вразило? Те, що українські ППО, військові, льотчики збили 30 з 30 крилатих ракет X-101. Це просто не натягується на голову.Якби вони ще летіли окремо, то можна було б якось це зробити, але під час такої масованої атаки збити всі крилаті ракети, - на це не здатна жодна армія світу. Ні залізний купол, ні американський купол, ні золотий купол...НЕ ЗДАТНА!І війна з Іраном все показала. Вони збивали один шахет - 50 ракет по ньому пуляли.Також врахуйте ще, що було збито 582 дрони з 611.Мені б хотілось, від імені усіх нас подякувати нашим хлопцям з ППО за цей подвиг (а інакше назвати я це не можу).Подякувати за врятований сотні і більше життів киян і взагалі українців. Ви просто неймовірні і ми вам дякуємо. Ми у вас віримо. Слава Україні! 🇺🇦️Підписатись | Надіслати новину