Source
Нотатки християнина | В часи радянського союзу віруючим людям було непросто, так як часто за...
2 500 Views/Reach
2025-03-18 07:24
Message №1411
В часи радянського союзу віруючим людям було непросто, так як часто забороняли відвідувати зібрання або читати Біблію, переслідували, відправляли в заслання чи у в'язницю.Так один чоловік попав у таке місце, де суворо було заборонено читати духовну літературу. Для нього це було непросто.Але їм було дозволено читати іншу літературу. Там було багато атеїстичних книг і він почав їх читати.Керівництво було задоволене і сприяли тому, так як думали, що він стане атеїстом, що ніби то вони його "перевиховали".Але цей чоловік читав її з іншою метою. Атеїстичні книги часто цитують Біблію, щоб навести аргументи проти неї. І він переписував собі всі тексти біблійні, які там знаходив. І так за певний період вийшло скласти разом багато розділів і, навіть, цілі книги з Біблії. Для нього це було великою радістю в той непростий період.Зараз ми маємо велику перевагу, що можемо досліджувати Біблію вільно. Давайте використовувати цю можливість.Вiд Iвана 5:39 Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, вони ж свідчать про Мене!@notes_christian