Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - НотаЄнота
Added 14 Jul 2024

НотаЄнота

@notaenotaua
Number of subscribers: 1 817
Photos: 730
Videos: 50
Links: 353
Description:
Антифейковий проєкт. Редакторка - фактчекерка та журналістка Альона Романюк
Source

НотаЄнота | ​​Поки несеться скандал навколо манкуртки Алхім, народна депутатка Нат...

Telegram community logo - НотаЄнота НотаЄнота @notaenotaua
1 600 Views/Reach 2025-05-13 18:26 Message №975
​​Поки несеться скандал навколо манкуртки Алхім, народна депутатка Наталія Піпи опублікувала допис та запис з погрозами на її депутатське звернення до СБУ і Нацполіції щодо Алхім і її публічних висловлювань https://cutt.ly/BrzZZsHJ .Схоже, що частина погроз — справа рук найнятих ботів і від найнятої «команди», щось на кшталт інфо-колекторів. Але серед «відкритих» коментаторів — такий собі Григорій Гришкан, який називає себе «мужчиной і будущім мужем Алхім». Він радить Піпі “погуглити його”.От ми і погуглили. Google каже, що це «український актор, продюсер, сценарист, режисер, поет, економіст». Раніше працював головним ревізором-інспектором в Офісі великих платників податків ДПС, потім — у НБУ, звідки був звільнений зі скандалом. Про його скандали регулярно пише сайт “Стопкор” (який теж має неоднозначну репутацію). Також Гришкан зіграв головну роль у фільмі «До щастя» — чоловік має легку форму ДЦП, як і персонаж у стрічці. А тепер — найцікавіше.На його Instagram-сторінці — погрози не лише Піпі, а й Яніні Соколовій, Олені Мандзюк, Олегу Симорозу та іншим (запис частин телефонних дзвінків). А ще Гришкан опублікував звернення до Зеленського, де каже, що буде балотуватися в президенти (у дзвінку Мандзюк і Терену він себе називає кандидатом у президенти України) і своїм наказом посадить Зеленського, Єрмака, Порошенка, всіх слуг народу та багатьох інших довічно. У тому зверненні він представляється спецкореспондентом видання ЛігаІнформ (сміттярка без вказівки головного редактора і журналістів) - не плутати з Лігою. 📌 До речі, вчора справжня Ліга потрапила під DDoS-атаку — після публікації колонки про Алхім: 👉 https://cutt.ly/nrzZC1krУ тексті йдеться про конфлікт цінностей і те, чому “я поза політикою” – це не позиція, а виправдання русофільських поглядів.Інфлюенсери, журналісти та політики, які висловили конструктивну критику і свою позицію щодо Алхім отримують потік ботів з хейтом і телефонні погрози. Дехто з інфлюенсерів (наприклад, Квіткова чи Емеральд) уже почали писати підтримку Алхім в контексті “цькування”, “потребу в об’єднанні” і тп. І от ні, те, що роблять у соцмережах - не цькування Алхім, а чітка фіксація проросійських наративів і тих, хто знецінює все українське. І такими випадками під час війни повинні займатися відповідні структури. За Алхім не слідкую, але, на превеликий жаль, знаю, хто це - манкуртка-русофілка, яка танцює під російську музику, слухає її на стрімінгових платформах (податок від прослуховування цієї «музики» йде в бюджет держави 404 і відповідно прилітає нам назад у вигляді ракет і шахедів), публічно принижує українську мову і все українське, мешканців західних областей вважає «дебілами» (цікаво, скільки мешканців західних регіонів було підписано на неї, поки вона вчергове не видалила сторінку? Цікаво, їм ок, що їх називають дебілами?), путіна вважає красавчиком.Це не «думка». Це – системне поширення російських наративів. Це не «помилка». Це – зневага до країни, яка воює.Оці всі корячки, волошини, алхіми, стужуки, морозюки, субботи, арестовичі та інше проросійське кодло повинне зникнути з українського інфопростору. Це не цькування, це про кенселинг. Бо поки вони «рефлексують» і подають приклад свободи висловлювань, хтось отримує ракету в торговий центр чи будинок, хтось щоночі з маленькою дитиною не спить і ходить в укриття, бо знову летять грьобані дрони. До речі, цікаво: український бізнес, який замовляє рекламу в цих інфлюенсерів – він вважає це нормальним? Чи вартує реклама аудиторії, на яку поширюють і яка полюбляє проросійські меседжі? З огляду на те, скільки саме бізнес втрачає через війну. Можна мати різні політичні погляди, жити в різних регіонах, по-різному інтерпретувати події. Але у війні проти росії є речі, в яких не може бути «середини». Підтримка української мови, культури, армії та гідності — не опція. Це базова лінія. І якщо ти її переходиш — не дивуйся, що на тебе звертають увагу.