Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team
Added 14 Jul 2024

НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team

@nocukraine
Number of subscribers: 2 867
Photos: 13,200
Videos: 1,400
Links: 1,710
Description:
Офіційний канал Національного олімпійського комітету України та національної олімпійської збірної України

👥 Number of subscribers

2 867
Average/Day:: 0
Average/Week:: -2
Average/Month:: +6

👁️ Average views per message

628
Average/Day:: 471
Average/Week:: 905
ERR: 21.9%

📊 Messages per Day

2.5
Last day: 5
Week average: 3.1
Average per day: 2.5

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🎙🇺🇦До уваги представників медіа!☺️Національний олімпійський комітет України запрошує вас на традиційну церемонію нагородження переможців конкурсу «Найкращий спортсмен місяця», яка відбудеться 14 жовтня о 11:00 в Олімпійському домі.🤩Під час заходу НОК України нагородить українських спортсменів та тренерів, які прославили нашу державу на міжнародній арені у вересні та червні!⭐️Найкраща спортсменка вересня 2025 року Алла Белінська — чемпіонка світу з вільної боротьби у ваговій категорії до 72 кг. На чемпіонаті світу в Загребі (Республіка Хорватія) українка впевнено пробилася до фіналу, після чого у вирішальному поєдинку яскраво перемогла суперницю.👥За підготовку найкращої спортсменки буде нагороджено її особистого тренера — Юрія Дячка.💫Найкраща юна спортсменка червня Діана Карнафель — чемпіонка Європи зі стрибків у воду серед юніорів (трамплін 3 м, вікова група А), яка також виборола «срібло» в синхронних стрибках (у парі з Ксенією Бочек) та «бронзу» у стрибках з трампліну 1 м на змаганнях в Афінах (Греція).👥За підготовку найкращої спортсменки буде нагороджено її особистого наставника — Ольгу Іваненко.👍Окрім того, нагороди отримають Асоціація спортивної боротьби України та Центральний спортивний клуб Збройних Сил України — за вагомий внесок у підготовку Алли Белінської. 😊Запрошуємо до участі в заході всіх охочих представників медіа!🗓Захід відбудеться 14 жовтня 2025 року в Олімпійському домі (м. Київ, вул. Хорива, 39-41).🕑Початок заходу — об 11:00 год.ℹ️Акредитація представників ЗМІ проводиться до 13.10.2025 року за телефоном:+380974694591 або електронною адресою: [email protected]
💬🇺🇦🤩«Чат з чемпіонами» від НОК України: олімпійці поділились з дітьми історіями свого успіху🙌10 жовтня Національний олімпійський комітет України організував онлайн-захід — «Чат з чемпіонами», який відбувся в рамках Європейського тижня спорту #BeActive2025. Подія стала чудовим підсумком масштабних спортивних активностей, що пройшли по всій Україні протягом ЄТС. 😊Школярі з усіх регіонів України та діти однієї з україномовних празьких шкіл отримали унікальну нагоду поспілкуватися з провідними українськими атлетами. 👥В заході взяли участь президент НОК України, олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт, амбасадори Європейського тижня спорту 2025 – Михайло Романчук – срібний та бронзовий призер Олімпійських ігор з плавання; Анна Рижикова — бронзова призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики; Олексій Середа — п'ятиразовий призер чемпіонатів світу зі стрибків у воду, а також Наталія Ляпіна — бронзова призерка літніх Олімпійських ігор з гандболу. 😎Учні активно ставили питання спортсменам, цікавилися тренуваннями, підготовкою до змагань і тим, як спорт допомагає долати життєві виклики. Даючи відповіді, атлети відверто розкрили особисті деталі свого шляху, які надихнули молодь.⚡️Наприкінці зустрічі кожен із чемпіонів обрав найцікавіше запитання від школярів. Заклади освіти, представники яких їх поставили, отримають цінні подарунки від Національного олімпійського комітету України.👍Онлайн-захід «Чат з чемпіонами» став черговим прикладом того, як спорт об’єднує покоління, надихає дітей на активність і віру у власні сили, а також утверджує головну ідею Європейського тижня спорту — #BeActive!
🇺🇦🎙Голова комісії НОК України з кіберспорту Андрій Грищенко взяв участь у подкасті Cyberion🙌Новий голова Комісії НОК України з кіберспорту Андрій Грищенко, який також є виконавчим директором Федерації кіберспорту України та радником з комунікацій NAVI, долучився до запису подкасту разом із засновниками Cyberion Артемом Натанзоном і Рамізом Гатамовим.💬Учасники обговорили сучасний стан і перспективи розвитку кіберспорту в Україні. Зокрема, йшлося про побудову системної моделі розвитку галузі, активну роль Національного олімпійського комітету у створенні нового бачення спорту майбутнього та значення командного підходу в управлінні.ℹ️Під час розмови Андрій Грищенко акцентував на важливості перезапуску діяльності Федерації кіберспорту України, впровадження нових стандартів етики управління та розвитку командного мислення.🤝Окремо було підкреслено важливість співпраці між спільнотою, бізнесом та спортивними інституціями. У цьому контексті обговорювалося потенційне стратегічне партнерство між Cyberion та Федерацією кіберспорту України, яке може стати прикладом ефективної взаємодії задля розвитку кіберспорту.
🏃‍♂️ «Здоровий спосіб життя для всіх» у Чернівецькій області!📍В Усть-Путильській гімназії (Чернівецька область) відбувся другий в Україні масштабний спортивний захід «Здоровий спосіб життя для всіх», який реалізується у межах міжнародного проєкту HEAL Erasmus+.🤝 Організатори — Національний олімпійський комітет України разом із Відділенням НОК України в Чернівецькій області. Подія зібрала дітей, тренерів, учителів, ветеранів та представників місцевої влади, щоб популяризувати спорт, олімпійські цінності та здоровий спосіб життя.🎤 З вітальними словами до учасників звернулися:📌президент НОК України, олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт;📌заступник начальника Чернівецької ОВА Роман Греба;📌перший заступник голови Вижницької РВА Ганна Гринчук;📌голова Відділення НОК України у Чернівецькій області, чемпіон світу з легкої атлетики Іван Гешко.😊Діти виконували спільну розминку, змагалися в легкоатлетичних естафетах та перетягуванні линви, а військові ветерани та олімпійці вручали символічні подарунки й надихали підтримувати активний спосіб життя!🙏 Подія ще раз довела, що спорт і спільні зусилля формують здорову, активну та згуртовану націю.
🇺🇦🔥🛷Ярослав Лавренюк здобув другу престижну премію ЄОК імені Пйотра Нуровського!🔹3 жовтня на Мальті, в межах 45-го Семінару Європейських олімпійських комітетів, який проходить спільно з Форумом олімпійської солідарності МОК, було оголошено переможців 10-ї зимової премії ЄОК імені Пйотра Нуровського. 🏆Український скелетоніст Ярослав Лавренюк здобув другу премію ЄОК імені Пйотра Нуровського. Під час нагородження щорічно відзначають п’ятьох атлетів віком від 14 до 18 років, які досягли значних спортивних успіхів і демонструють високі олімпійські цінності як на змаганнях, так і поза ними.😊До участі у престижній премії ЄОК імені Пйотра Нуровського Ярослава Лавренюка висунув Національний олімпійський комітет України.ℹ️17-річний Ярослав назавжди вписав своє ім’я в історію українського спорту: він здобув перше для України золото чемпіонату світу U20 зі скелетону, став бронзовим призером чемпіонату Європи U23 та виборов «срібло» Юнацьких Олімпійських Ігор у Канвондо-2024. Дебютувавши на Кубку світу у 16 років, Ярослав по праву вважається однією з головних олімпійських надій України у зимових видах спорту.💫Цей успіх є результатом спільної роботи всієї олімпійської родини України, яка підтримує молоді талантів та відкриває їм шлях до міжнародних досягнень. Олімпійська родина на чолі з Вадимом Гутцайтом вітає Ярослава з цією важливою перемогою та бажає йому подальших успіхів на міжнародній арені, нових спортивних здобутків і натхнення для досягнення високих цілей!💙💛
⚡️🇺🇦🔥НОК України визначив найкращого спортсмена та тренера вересня 2025 року🔹30 вересня відбулося засідання Експертної комісії Національного олімпійського комітету України, під час якого було визначено лауреатів традиційного конкурсу «Найкращий спортсмен місяця». Комісія оцінила виступи українських спортсменів на провідних міжнародних змаганнях в олімпійських видах спорту.⭐️За підсумками вересня найкращою спортсменкою місяця стала Алла Белінська — чемпіонка світу з вільної боротьби у ваговій категорії до 72 кг. На чемпіонаті світу в Загребі (Республіка Хорватія) українка впевнено пробилася до фіналу, після чого у вирішальному поєдинку борчиня впевнено перемогла представницю Туреччини Несрін Баш, продемонструвавши майстерність, силу та непохитну волю до перемоги. 👥Найкращим тренером вересня 2025 року став Юрій Дячок — особистий наставник Алли Белінської, який підготував спортсменку до тріумфу на світовій арені.🤝За вагомий внесок у підготовку найкращої спортсменки вересня відзначено Асоціацію спортивної боротьби України та Центральний спортивний клуб Збройних Сил України.🏆Лауреати спортивного місяця отримають грошові премії, ексклюзивні статуетки та пам’ятні плакетки від Національного олімпійського комітету України під час урочистої церемонії нагородження, що відбудеться найближчим часом. 💙💛НОК України щиро вітає переможців із заслуженим визнанням. Дякуємо їм за високі спортивні досягнення та відданість національним олімпійським цінностям.
🇺🇦🤝Чесна гра в дії: Національна платформа доброчесності провела зустріч з Федерацією хокею на траві😊30 вересня у стінах Олімпійського дому відбулася чергова зустріч Національної платформи доброчесності спорту. Цього разу до обговорення актуальних питань протидії маніпуляціям у спорті долучилася Федерація хокею на траві України.ℹ️Захід зібрав представників спортивної спільноти, які приділили особливу увагу питанням забезпечення прозорості у змаганнях, вихованню молоді в дусі чесної гри та створенню ефективних освітніх програм для спортсменів. 🎙З вітальним словом до присутніх звернувся президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт:💬«Ми гостинно в черговий раз приймаємо учасників Національної платформи доброчесності спорту, адже дуже важливо піднімати теми протидії маніпулюванням у спорті. НОК України активно підтримує міжнародні стандарти та ініціативи для запобігання корупційним схемам і маніпуляціям. Приємно, що однією з найактивніших Федерацій у цьому напрямку є Федерація хокею на траві, яка вже проробила значну роботу й готує нові проєкти для втілення в життя», – зазначив Вадим Гутцайт. 🙌Також із вітальним словом в онлайн-форматі виступив міністр молоді та спорту України Матвій Бідний, який підкреслив важливість спільних зусиль у розбудові доброчесності та прозорості в українському спорті. У межах зустрічі виступили й інші учасники:🔹Святослав Сирота, представник Громадської організації «Грай чесно», розповів про практичні кейси впровадження принципів чесної гри та важливість формування етичної культури серед молоді;🔸Андрій Некрутов, експерт Платформи поділився досвідом роботи з національними федераціями щодо протидії корупційним ризикам у спорті;🔹Наталія Радчук, секретар міжвідомчої робочої групи «Національна платформа доброчесності спорту», окреслила ключові напрями розвитку освітніх і превентивних програм для спортсменів і тренерів з питань доброчесності.👍За підсумками зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю й реалізацію нових спільних проєктів у сфері доброчесності спорту. Платформа доброчесності спорту продовжує зміцнювати партнерство з національними федераціями, відкриваючи майданчик для конструктивного діалогу, обміну досвідом і формування єдиної системи протидії маніпуляціям у спорті.
🇺🇦😊Вадим Гутцайт разом з титулованими олімпійцями взяли участь у закритті Європейського тижня спорту у Києві👍27 вересня в Києві, на Контрактовій площі відбулося яскраве закриття Європейського тижня спорту. Протягом семи днів українці в різних куточках країни мали змогу долучитися до спортивних заходів, змагань, майстер-класів та активностей, які об’єднали тисячі учасників.🤝Участь у закритті ЄТС взяли президент Національного олімпійського комітету України, олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт, Міністр молоді та спорту України Матвій Бідний, директор Агенції масового спорту України Андрій Ребрина, які також долучилися до спортивних локацій і майстер-класів.💬«За ці дні діти й підлітки просто тут, на Контрактовій площі, змогли спробувати свої сили в різних видах спорту. Упевнений: для багатьох це був перший досвід. Також важливо, що юні учасники відчували підтримку — поруч були відомі спортсмени, які особистим прикладом демонстрували, що мрії досяжні завдяки праці, наполегливості та волі», — наголосив президент НОК України Вадим Гутцайт.👥Окремим натхненням для учасників заходу стала присутність титулованих олімпійців різних років та видів спорту. Серед них: Олег Верняєв - олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики; Олена Підгрушна - олімпійська чемпіонка з біатлону; Роман Гонтюк - дворазовий призер Олімпійських ігор з дзюдо; Олена Пахольчик - дворазова призерка Олімпійських ігор з парусного спорту; Марта Фєдіна - дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор з синхронного плавання;Михайло Кохан - бронзовий призер Олімпійських ігор з легкої атлетики; Ірина Геращенко - бронзова призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики; Лариса Заспа - бронзова призерка Олімпійських ігор з гандболу; Тетяна Устюжаніна - бронзова призерка Олімпійських ігор з академічного веслування; Єлизавета Бризгіна - бронзова призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики; Георгій Зантарая - чемпіон світу з дзюдо, голова комісії атлетів НОК України; Ганна Касьянова - чемпіонка світу з легкоатлетичного семиборства; Олексій Середа - пʼятиразовий призер чемпіонатів світу зі стрибків у воду; Олексій Касьянов - бронзовий призер чемпіонату світу з легкоатлетичного десятиборства; Артур Фельфнер - учасник Олімпійських ігор з легкої атлетики (метання спису).💪Упродовж тижня вся Україна долучилася до руху #BeActive. На Контрактовій площі діяла насичена програма, що включала показові виступи з єдиноборств, адаптивний спорт, фітнес день, спортивні ігри для школярів, танцювальні батли та презентаційні зони від федерацій з видів спорту. 🤩Європейський тиждень спорту став яскравим підтвердженням того, що спорт — це про рух, силу, єдність і справжні емоції.
🇺🇦⚡️НОК України долучився до офіційного відкриття Європейського тижня спорту у Данії😊23–24 вересня у Копенгагені (Данія) відбулося офіційне відкриття Європейського тижня спорту #BeActive 2025, який цього року відзначає своє 10-річчя. У заході взяли участь голови урядових відомств, високопосадовці Європейського Союзу, науковці, експерти з фізичної культури, спорту та освіти, представники національних олімпійських комітетів, у тому числі й НОК України, який представляла фахівчиня відділу розвитку олімпійського руху та організації спортивно-масових заходів Яна Собко, а також спортивних та громадських організацій, що працюють над розвитком спорту та популяризацією активного способу життя. Почесним гостем урочистостей став король Данії – Фредерік Х.🙌Перший день форуму розпочався офіційною церемонією відкриття та святкуванням десятиріччя ініціативи #BeActive. Для учасників та гостей працювали спортивні локації — баскетбол, мініфутбол, вуличні танці та інші активності. Завершився день урочистим прийомом і спільною вечерею, де учасники мали змогу поспілкуватися та обмінятись власним досвідом.🔹24 вересня у Королівському данському театрі відбулася конференція, ключовими темами якої стали фізична грамотність як інструмент соціальних інновацій, шляхи протидії сидячому способу життя та надмірному використанню гаджетів, роль шкіл у популяризації активних ігор, а також питання психічного благополуччя у контексті спорту. Доповідачі з різних країн представили сучасні наукові дослідження та практичні приклади впровадження програм.👍У рамках секційних дискусій учасники зосередилися на викликах сучасності, серед яких — надмірне перебування дітей перед екранами та пошук ефективних рішень для залучення їх до активного відпочинку й спорту у вільний час.😇Дводенний захід у Копенгагені став важливою платформою для обміну досвідом, зміцнення міжнародної співпраці та пошуку нових підходів до розвитку спорту й рухової активності серед громадян Європи. 😎Участь у таких заходах є цінною для НОК України, адже дозволяє не лише переймати досвід європейських колег, а й представляти український спорт на міжнародному рівні.📸Фото (с) Thomas Traasdahi/Ritzau Scanpix
🇺🇦У Києві відкрили оновлену арену «Liko Sportlife Olimpiyskyi» — центр підготовки олімпійців😊У столиці відкрили оновлену спортивну арену «Liko Sportlife Olimpiyskyi» — сучасний центр підготовки збірних команд України зі стрибків у воду та артистичного плавання. Участь в урочистостях взяв президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт. 🤩Відновлений комплекс поєднує багату чемпіонську історію та створює нові можливості для занять як професійних спортсменів, так і дітей.🎙Вадим Гутцайт відзначив, що ця арена є справжньою гордістю Києва та всієї країни:💬«Оновлена арена — це інвестиція у майбутнє українського спорту. Тут формується майбутнє спорту, а головне — створюються умови для того, щоб діти змалку мали можливість займатися фізичною культурою і виростати здоровими та сильними. Сьогодні тут займаються сотні дітей, і з кожним роком вихованців стає більше. Дуже важливо, щоб ми підтримували такі можливості й примножували їх для наступних поколінь».🤝У межах заходу Вадим Гутцайт вручив подяки від НОК України президенту Федерації України зі стрибків у воду Ігорю Лисову, пʼятиразовому призеру чемпіонатів світу Олексію Середі, віцепрезидентці Федерації України зі стрибків у воду Тамарі Токмачовій, а також головному тренеру збірної України зі стрибків у воду Іллі Целютіну. В свою чергу президент НОК України отримав почесну нагороду від Федерації стрибків у воду.👥Серед почесних гостей заходу були Міністр молоді та спорту України Матвій Бідний, заступник Міністра молоді та спорту України Олексій Нікітенко, Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджану в Україні Сеймур Мардалієв, голова Голосіївської РДА Софія Дунаєвська, голова Київського міського відділення НОК України Павло Костенко, начальник Центрального спортивного клубу ЗСУ Вадим Височин, в.о. голови Спортивного комітету Держприкордонслужби України Вячеслав Трофімов та державний тренер з артистичного плавання, призерка Олімпійських ігор Марта Фєдіна.😇Свято спорту доповнили показові виступи юних вихованців «Liko Diving School» та провідних українських спортсменів, які продемонстрували майстерність у басейні. Гості також ознайомилися з тренувальними залами, фітнес- і сквош-центром.👍Відкриття комплексу відбулося у дні Європейського тижня спорту, що символічно підкреслює важливість фізичних активностей у житті суспільства.💬«Ми маємо робити все, щоб наші діти росли здоровими й активними, вихованими на цінностях, які дає спорт, і разом будувати нашу сильну, незалежну Україну», — зазначив Міністр молоді та спорту України Матвій Бідний.👍Оновлений «Liko Sportlife Olimpiyskyi» став ще однією сучасною базою для розвитку українських спортсменів, де формуватимуться майбутні чемпіони країни та світу.