Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ніжин Оперативно
Added 16 Feb 2022

Ніжин Оперативно

@nizhyn_operatively
Number of subscribers: 19 760
Photos: 14,400
Videos: 1,960
Links: 5,010
Description:
Оперативне інформування по місту Ніжину Чернігівської області
Source

Ніжин Оперативно | Освіта “По-ніжинськи”Днями в Ніжині, а саме, в п’ятницю, 9 серпня, мал...

Telegram community logo - Ніжин Оперативно Ніжин Оперативно @nizhyn_operatively
8 400 Views/Reach 2024-08-13 09:42 Message №18523
Освіта “По-ніжинськи”Днями в Ніжині, а саме, в п’ятницю, 9 серпня, мала відбутися зустріч, організована громадською організацією: “Освіта. За зміни”з фаховим обласним юристконсультантом, який є потужним спеціалістом своєї справи, Людиною з великої літери.Він допомагав вирішити юридичні проблеми багатьох освітян. Запрошено на цю зустріч голову Ніжинської профспілкової організації. Все було узгоджено і домовлено.Але, щось пішло не так!Ця новина чомусь дуже сколихнула Управління освіти Ніжинської міської ради, і тут почалося…Голову профспілкової організації міста Ніжина було не допущено до цієї зустрічі – людина під крапельницею опинилася, зала міськвиконкому, де мала проводитись зустріч, стала зайнятою, навіть дві зали для подібних прийомів!На зборах директорів, які були проведені в п’ятницю, о 14:00, громадську організацію: “Освіта. За зміни” згадали “незлим тихим словом”. Почалося залякування людей, які мали піти на цю зустріч! Шановні, що це діється??Це вже йде пряме втручання в особистий простір людини, це є незаконно, це обмеження прав і свободи людини, мобінг!На відміну, наші дії відбуваються відкрито, в рамках закону, без примусу, на добровільних засадах. Виходить, ні профспілки, ні громадські організації не мають права на співпрацю, надавати інформативну допомогу? Чи як це назвати? Це є “по-ніжинськи”?А чому б в профспілці не створити штат, який включає в себе юрист-секретаря, наприклад, і надавати безкоштовну юридичну допомогу освітянам, бо навіщо тоді та профспілка взагалі? Її потрібно робити дієвою, а не формальною.Щиро вдячні людям, які не залишаються осторонь від проблем, що виникають, вдячні тому невеликому колу депутатів, які підтримують нас і борються зі свівіллям влади.Автор: Громадська організація: “Освіта. За зміни”