Source
Ніжин Оперативно | Поки половина сірого дому, як вони стверджують, поїхала "працювати" в ...
7 300 Views/Reach
2024-07-17 09:52
Message №18224
Поки половина сірого дому, як вони стверджують, поїхала "працювати" в Ригу, секретарка Юра разом з мером готують "безкоштовну" поїздку депутатів до Чорноморська. Ну як безкоштовну.... зрозуміло, що ми з вами заплатимо. Так сказати, вдарять Чорноморським загаром по ніжинському бездоріжжю! Все як у Остапа Бандера. Ідея такого вояжу вимушена, адже довіра у депутатів до міських чиновників з 3 поверху сірого дому зменьшується вже до нуля. Гроші на відпочинок то наші, але витрати на ентертеймент, бєзобразіє, випадкові зв'язки та різні занадтості - витрусили з Юри, який тепер винен всім відплатити за закриття своєї кримінальної справи в сексуальному рабстві до кінця строку амортизації його власних інструментів та ментального здоровля.Але, як то кажуть, надурняк і оцет солодкий, а ще для мера є шанс, в моменти забуття та групового релаксу, зняти непоганий компромат, а чому б і ні?От чи поведуться депутати на безкоштовний сир у мишоловці- побачимо, але думаю, що поведуться, не такі вони вже й розумні.