Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Нікополь 🇺🇦 Доброго вечора, ми з Нікополя ! | Nikopol ! Ukraine !!! 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Нікополь 🇺🇦 Доброго вечора, ми з Нікополя ! | Nikopol ! Ukraine !!! 🇺🇦

@nikopoldpua
Number of subscribers: 12 332
Photos: 36,900
Videos: 5,600
Links: 21,100
Description:
Зв'язатися з адміном: 🇺🇦 Віктор Артеменко @Viktor090966 мій: 050 708 5305 _ Підтримати канал: 5355 2802 2151 5271 ПумБанк

👥 Number of subscribers

12 332
Average/Day:: +14
Average/Week:: +98
Average/Month:: +287

👁️ Average views per message

1 913
Average/Day:: 1,800
Average/Week:: 1,691
ERR: 15.51%

📊 Messages per Day

0.8
Last day: 12
Week average: 3.3
Average per day: 0.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Нікополь, ми разом з вами! Ворог продовжує цілеспрямовано обстрілювати енергообʼєкти по всій країні. Наша енергетична система – це єдиний організм, і кожна атака на обладнання, навіть в інших регіонах, боляче відгукується у всіх куточках України.На жаль, ситуація ускладнюється ще й тим, що значна частина системи вже зазнала пошкоджень раніше – зокрема й у Нікополі, який постійно перебуває під ворожим вогнем.Саме тому зараз ми відчуваємо критичну нестачу електроенергії. По всій країні діють серйозні обмеження.Для Нікополя застосовуються екстрені відключення – це аварійне розвантаження мереж, необхідне для недопущення повного колапсу енергосистеми.Хочемо підкреслити: це не стабілізаційні відключеня і не порушення постанови №600, яка забороняє планові відключення в зоні бойових дій. Це вимушений захід, спричинений серйозними руйнуваннями інфраструктури через цілеспрямовані обстріли.Наші ремонтні бригади працюють безперервно, цілодобово, у надзвичайно складних умовах. Ми робимо все, що в наших силах, щоб якнайшвидше повернути світло до ваших домівок.Ми щиро вдячні вам за терпіння, витримку і розуміння.Будь ласка, стежте за оновленнями на офіційних каналах ДТЕК Дніпровські електромережі та місцевої влади.Бережіть себе і близьких. Ми поруч. Ми разом.ДТЕК Дніпровські електромережіПідписатися на канал |Наш чат | З питань реклами | Підтримати НАШ канал |
Зеленський поспілкувався з журналістами після тристоронніх зустрічей делегацій в Абу-Дабі.Головні тези та заяви:▪️США вперше запропонували переговорним групам України та Росії зустрітись у Маямі через тиждень. Україна підтвердила свою участь. ▪️США запропонували обом сторонам знову підтримати деескалацію щодо енергетики. Україна підтвердила свою готовність, росія поки що ні. «Вони зазвичай їдуть в росію, а потім передають відповідь», – додав президент.▪️Американська сторона пропонує орієнтуватися на завершення війни до літа: «вони говорять, що вони хочуть все зробити до червня. І вони будуть робити все, щоб війна так і закінчилася. І хочуть чіткий графік всіх подій». За його словами, у американців просто буде інший пріоритет – Конгрес. «Весь свій час вони будуть віддавати саме внутрішнім процесам. Вибори для них точно важливіше», - зазначив він.▪️Зеленський анонсував, що за підсумками перемовин обміни військовополоненими продовжаться. ▪️Американська сторона запропонувала ідею створення вільної економічної зони на Донеччині.«Хочу нагадати: загалом від ідеї вільної економічної зони ні Україна, ні росія ніколи не були в захваті. росія хоче нашого виходу з Донеччини, а ми говорили, що найбільш надійна позиція – “стоїмо, де стоїмо”. Американська сторона пропонує такий компромісний, на їхній погляд, варіант. І ми фіксуємо, що сторони це питання обговорювали», – сказав Зеленський.▪️Спільного розуміння поки що так і не знайшли щодо Запорізької атомної станції.▪️США підтвердили свою участь у майбутньому моніторингу припинення вогню.Підписатися на канал  | 🔔 УВАГА ЗБІР!!! 🇺🇦❤️🇺🇦Наш чат | З питань реклами | Підтримати НАШ канал |
З робочим візитом був на Нікопольщині. Тутешні громади змінила війна. Одні побиті через ворожі атаки, в деяких порушено ритм життя. Місцеві також стали іншими – ще стійкішими, а це понад 160 тис мешканців.Питання, від яких залежать їхні безпека та побут, обговорили на нараді з керівниками громад, правоохоронного і силового блоків, ДСНС. У райцентрі розгортають Пункти незламності та пункти обігріву. Бо холоди, а більшість багатоквартирних будинків на електричному опаленні. Тож під час відключень світла містяни можуть обігрітися у таких просторах. Їх 40, але мережу треба розширювати. Для них я доручив надати генератори та теплові пушки.Серед проблем – несплата окремими підприємствами податків, які б мали йти на функціонування населених пунктів. Поставив задачу розібратися з цим. Чи не на всіх спільне прохання – будматеріали. Через щільні обстріли потреба в них постійна. Зупинилися на підвозі води, ремонті важливих доріг, підтримці людей. Зауважив – діяти маємо гуртом і без зволікань.пише на своїх ресурсах Олександр Ганжа / Дніпропетровська ОДАПідписатися на канал | 🔔 УВАГА ЗБІР!!! 🇺🇦❤️🇺🇦Наш чат | З питань реклами | Підтримати НАШ канал |
Голос прифронтових громад буде враховано: Асоціація прифронтових міст та громад долучилася до підготовки виборчого процесуАсоціація прифронтових міст та громад долучилася до підготовки законодавчих пропозицій щодо проведення виборів в особливий та повоєнний період. Представник АПМГ, що здійснює представництво та захист прав органів місцевого самоврядування, об’єднавши понад 300 громад, увійшов до складу Робочої групи у Верховній Раді, яка напрацьовує відповідні рішення.«Вибори, коли б вони не відбулися, – це не лише про процедури. Перш за все – це про право кожного громадянина бути почутим і впливати на майбутнє держави. Навіть в умовах війни та підвищених безпекових ризиків держава має забезпечити дві базові речі: безпеку людей і реалізацію права голосу для всіх українців», – зазначають в АПМГ.Саме прифронтові громади сьогодні найгостріше бачать ключові виклики майбутнього виборчого процесу – безпекові ризики, доступ до голосування переселенців, військових та українців за кордоном. Водночас вони бачать і практичні рішення, які можуть забезпечити людям реальну можливість реалізувати своє право голосу.Питання виборів – це насамперед питання безпеки людей і справедливості. Головне, щоб кожен українець мав можливість проголосувати, незалежно від того, де він зараз і в якому статусі перебуває: на фронті, вимушений переселенець в іншому регіоні чи за кордоном.Участь представника АПМГ у роботі над законодавчими пропозиціями дозволяє безпосередньо врахувати досвід прифронтових територій та закласти в майбутні рішення реальні, а не формальні механізми участі громадян у виборах.Асоціація прифронтових міст і громад наголошує: майбутні вибори мають бути не лише легітимними юридично, а й справедливими по суті – з реальним, а не декларативним правом голосу для кожного.Нікопольська міська радаПідписатися на канал | 🔔 УВАГА ЗБІР!!! 🇺🇦❤️🇺🇦Наш чат | З питань реклами | Підтримати НАШ канал |
Шановні жителі Нікопольського району!22 січня ми відзначаємо День Соборності України – символ єдності нашого народу, незламності духу та спільної відповідальності за долю держави. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки, який утвердив прагнення українців жити в єдиній, незалежній країні.Сьогодні це свято має особливо глибокий і болючий зміст. В умовах повномасштабної війни, постійних обстрілів і випробувань, які щодня переживає Нікопольський район, ми як ніколи розуміємо справжню ціну соборності – це єдність у дії, у взаємній підтримці, у спільному спротиві ворогу.Попри небезпеку, біль втрат і втому, наші громади залишаються згуртованими. Ми разом тримаємо тил, допомагаємо один одному, підтримуємо наших Захисників і Захисниць, які щодня боронять Україну та дають нам змогу жити і працювати на рідній землі.Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав життя за свободу і незалежність України. Дякуємо всім, хто не втрачає віри, хто своєю працею, волонтерством, людяністю наближає нашу спільну Перемогу.Нехай День Соборності ще раз нагадає нам: тільки разом ми сильні. Єдність – наша зброя, наша опора і наш шлях у майбутнє.Бажаю всім витримки, віри, миру та Перемоги.Слава Україні!З повагоюГолова Нікопольської райдержадміністрації – начальник Нікопольської районної військової адміністрації Іван БАЗИЛЮК
Хто ходить до цього магазину, скажіть господарям, що ви про них думаєте😡😡😡 і нічого там не купуйте!Хазяйку, яка обливала собаку водою та завдяки кому собака зникла, звуть Карабутіна Ольга. Передайте привіт від зоозахисників😡Олена Вошун_____________________Ось в цій наливайці-магазині що по вул. Херсонський відбуваються жахливі речі. У них весь час з'являтися собаки то одна то дві а потім десь зникають( так як у них ззаду магазину автостоянка) запитала у продавців куди зникають собаки вони кажуть що вони кудись самі уходять Останій собачка який зник три дні тому при утрішньому обстрілі він заскочив в середину в магазин а його за словами жінки очевидця облили водою(хазяїни магазину так вони його виганяли). А в вечері коли я прийшла і запитала де собачка хазяйка сказала десь бігає. Але його вже не було. Також мужчина очевидець бачив як його лупили в будці якийсь чоловік. В мене сумніви що він десь забіг і що його хазяйка кудись вивезла.( на чому, на велосипеді???!!!) так як дівчата продавці його кормили він в такий мороз сам нікуди б не пішов.У мене серце не на місці я підозрюю найгірше що може ця хазяйка зробити з тваринною але якщо хтось десь побаче собачку вище середнього зросту чорну упитану хвіст обрізаний морда велика похожа на стафа і ножки у нього колесом я його називала Боцманом, повідомте мені будь ласка.МилаПідписатися на канал | 🔔 УВАГА ЗБІР!!! 🇺🇦❤️🇺🇦Наш чат | З питань реклами | Підтримати НАШ канал |
🪖 📝Зведення про обстріли Нікополя та Нікопольського р-ну за минулу ніч та день:▪️За спостереженнями моніторингових телеграм-каналів району, Нікопольський р-н був атакований 69 разів дронами-камікадзе російської армії:- 14 дронів-камікадзе атакували м. Нікополь (р-ни: Стара🏡Частина, Нов🍅павлівка, Круча, 🍑Лапинка, Річ🛳Порт, ⛵️Профілакторій НЗФ, 🚗Автошкола, Ліцей №11, Ліцей №5, 🏭НПТЗ)- 1 дрон-камікадзе атакував м. Покров- 2 дрони-камікадзе атакували м. Марганець (р-ни: Дачі Чайка, МГЗК)- 1 дрон-камікадзе атакував с-ще Червоногригорівка- 2 дрони-камікадзе атакували с. Придніпровське- 1 дрон-камікадзе атакував с. Максимівка- 1 дрон-камікадзе атакував с. Мар'ївка- 6 дронів-камікадзе атакували с. Грушівка (Іллінка)- 4 дрони-камікадзе атакували с. Вищетарасівка- 12 дронів-камікадзе атакували с. Капулівка- 2 дрони-камікадзе атакували с. Покровське - 2 дрони-камікадзе атакували с-ще Чортомликчастина атак дронів не досягає своїх цілей та не наносить руйнувань, також були знищені:- 2 дрони-камікадзе у напрямку с. Капулівка/Покровське/Набережне- 10 дронів-камікадзе у напрямку с. Мар'ївка/Іллінка/Новокам'янка/Вищетарасівка- 9 дронів-камікадзе на підльоті до берегової🏖лінії Нікополя та Нікопольського р-ну.▪️російська армія обстрілювала з артилерії:- м. Нікополь, 8 обстрілів (р-ни: Стара🏡Частина, Євро🪑меблі, 🍑Лапинка, 🚗Автошкола, ⛵️Профілакторій НЗФ, 🏭НПТЗ)- с-ще Червоногригорівка- с. Капулівка, 3 обстріли- с. Покровське, 2 обстріли▪️У Нікополі пошкоджено: 4 приватні житлові будинки, 3 господарчі споруди, навчальний заклад, інфраструктуру. Внаслідок обстрілу сталася пожежа.Загалом по р-ну: понівечені 5 приватних будинків, 4 господарські споруди, парник і гараж. Також є пошкодження на території ліцею.▪️Минулось без поранених та загиблих. ▪️Оборонці з підрозділу ПвК "Схід" знищили 2 БпЛА російської армії над Дніпропетровщиною.🇺🇦 Збройні сили України працювали над знищенням окупаційних військ, детально про це повідомить генштаб ЗСУ.
Відновлення осель нікопольців після обстрілів триває й у новому роціНаразі переважна більшість об’єктів, на яких ведуться роботи, – це будинки приватного сектору. Водночас на кількох багатоповерхівках відновлення вже майже завершено. Роботи не зупиняються: завершивши один об’єкт, будівельники одразу переходять до наступного.Завдяки такому підходу ми системно підтримуємо мешканців, які постраждали від обстрілів. Відновлення здійснюється безкоштовно для людей, адже фінансується коштом міського бюджету.Роботи ведуться у максимально стислі терміни, наскільки це можливо з огляду на погодні та безпекові умови. Та найважливіше в цій справі – якість і результат, яким мають бути задоволені люди. Багато родин продовжують жити у своїх оселях, і часто це їх єдине житло. Саме тому така підтримка міста є надзвичайно важливою – вона допомагає зберегти дім і дає відчуття надії в ці непрості часи.пише на своїх ресурсах Олександр Саюк, міський голова НікополяПідписатися на каналНаш чат | З питань реклами | Поїздки з 🚕OnTaxi |