Чи варто жертвувати здоров'ям заради грошей?Вчора зі мною трапилась одна ситуація і захотілось розповісти, щоб ви не допустили схожих помилок та серйозніше ставились до свого здоров'я.Передісторія.Десь 2 місяці тому ми дізнались про одну НДАшку і сіли її відпрацьовувати. Вся двіжуха відбувалась вночі, тому спочатку ми не лягали спати десь до 4 години, але з кожним днем час сну відкладався все далі і далі. Фінальною точкою стало те, що я лягав у ліжко о 6-8 ранку і спав до 16-18 вечора. З часом вже виробився такий режим, що день помінявся місцями з ніччю і навіть коли можна було лягти спати, бо НДА відбувалось не кожного дня - ми просто не могли, тому знову сиділи до ранку і грали PUBG.Збитий режим, поганий сон, нестача фізичної активності і не дуже хороше харчування - так тривало приблизно 4-5 тижнів. Та потім НДА закінчилось і все налагодилось: почав лягати до 12, нормально харчуватись, більше рухатись. Кароч, все стало добре і я навіть не думав, що після того залишаться якісь проблеми, які виявляться пізніше, бо типу там молодий організм, та й не так погано я жив, та й знав людей, які роками мають такий режим і тд.Але.Вчора пішов грати теніс, нормально побігав, трохи спітнів, повернувся в роздягальню, зняв футболку і побачив, що все тіло покрилось якимись маленьким не то прищиками, не то пухирцями, от виглядало так, ніби мене кропивою відпиздячили (фото кину в коменти). Було дуже дивно, бо я ніколи не мав ні прищів, ні висипань. Поки приїхав додому, прищі зникли, але ще там я їх сфотографував і вже вдома записався до дерматолога. Вона подивилась і сказала, що скоріш за все це фолікуліт і поговоривши, дійшли висновку що воно з'явилось якраз таки через стрес і поганий сон.Сьогодні здав кров і побачив, що вітаміну Д у мене 13 одиниць, коли норма більше 30, а все, що менше 10 - це прям серйозний дефіцит. От через це в мене послаблений імунітет і через це з'явилась та фігня. В основному ми отримуємо вітамін Д з сонячних променів, але яке там сонце, коли встаєш ввечері 👀 Навіть Whoop тоді показував, що майже весь час я проводжу в стресі, але щось не звертав на те уваги. Завтра піду здам ще один аналіз і тоді вже буде повна картина.Ну й на щастя, то не щось страшне, але досвід залишиться і тепер кожного разу в подібних ситуаціях питатиму себе чи буде воно того варте.Якби завтра з'явилась можливість забрати 6 figs за місяць, то ясно, що я ще раз був би готовий попрацювати вночі і поспати вдень, але явно зробив би це без зайвого саморуйнування, без ігор і без енергетиків. Зміну часу сну навряд чи нанесла б якусь шкоду, якби я лягав і прокидався однаково кожного дня, але дотримувався правильного способу життя.🔥 🔥 🔥
Перший день зими не може не радувати: ринок тухлий, лонг по ефіру знову -4к малює, роботи немаєЛистопад був нудний, з активностей тільки лудив на ф'ючах мексу і фліпав ETH з 500 плечем, вийшло десь 3-4к профіту більше нічогоДо речі, ферма мексів - нормальна тєма, у мене 5 акків і ніби забирати по 100-200$ в день не важко, але потрібно весь час бути за компом і трекати парсериЯ навіть написав бота, який надсилає усі мої позиції в окремий канал, як тільки я їх відкриваю. Якщо хочете, можу довести його до путя і зробити публічним, тоді зможете в лайві спостерігати як ректуюсь або ректуватись зі мною.На цей місяць особливих планів немає, але хочу до Нового року повикидати непотрібні речі, розхламитись, так сказати, далі налагодити трохи режим і відновити щоденні заняття спортом (через травму і хворобу, за останні 3 місяці в залі був разів 10)Та й загалом, поганий ринок потрібно розглядати як можливість приділити увагу іншим сферам життя, не завжди ж будемо працювати.Ще почав грату фіфу онлайн, але зрозумів, що такими темпами скоро вскриюсь і перейшов на пабг (там не краще) 🤙
ЯК ОТРИМАТИ ДРОП НА SOLANA SEEKERЯ подумав, що продавати телефони по 500$ не варто, бо є припущення, що з майбутніх дропів вийде забрати в рази більше. Скоро Solana може досягти нового атх і було б дивно, якби команда поклала хуй на свій продукт.Скажу так, зараз Seeker продають на eBay по 300-400$ і якщо у вас немає телефона, то купити один – доволі smart (за ті гроші можна взяти на спот 1.5 SOL, але варіант з девайсом виглядає цікавіше).Наразі в смартфоні зʼявилась активність у додатку Moonwalk, де потрібно ходити, а за пройдені кроки даватимуть XP (мейбі щось насиплять).Не обовʼязково таскати з собою пристрій, можна завантажити Google Fit на основний телефон і дані про кроки будуть синхронізуватися.Ще там є а-ля ігри, де ти робиш внесок і протягом тижня маєш находжувати певну кількість кроків щоб повернути його і отримати зверху ХР, я зайшов у гру за 10 USDC.Також, можете депнути у Wallet 20-30$ і зробити кілька свапів. Ну й поки не багато людей активували телефони, ще можна зайняти собі якийсь класний домен, я взяв thug.skr i gang.skr
IDO 2.0 НА BYBIT WEB3Bybit вирішили оновити формат IDO і водночас з цим запустити новий проект - LayerNet.Вони ввели IDO Score System і тепер ми отримуватимемо бали за холд активів на WEB3 Wallet, а також за виконання квестів, які оновлюватимуться кожні 8 годин.Потім ці бали будуть конвертовані в лоторейні тікети, і якщо тікет виграє, ви отримаєте алокацію.Тепер перейдемо до LayerNet. Це чергова телеграм-тапалка без фондів, з низьким Twitter Score і незрозумілою токеномікою. Але для нас участь в цьому IDO є практично безризиковою, бо якщо протягом двох тижнів ціна токена опуститься нижче ціни IDO, то Bybit поверне нам гроші.Сам сейл проходитиме в мережі ETH, а за кожен виграшний тікет дадуть алоку на 100$. Мультити може бути ризиковано через високі комісії і найкращою стратегією буде закинути всі гроші (до 50к$) на основний акк, а далі отримувати бали за холд і виконання квестів.Сторінка IDO: тицьПідписка почнеться сьогодні о 13:00 і триватиме тиждень.Кількість виграшних тікетів - 1500.🚀нікейл💬ЧАТ