Source
Незнайка-ресторатор | У нас трабли… Ми вже готувались до відкриття в понеділок: заготовляли ...
1 130 Views/Reach
2025-06-24 10:45
Message №232
У нас трабли… Ми вже готувались до відкриття в понеділок: заготовляли продукти, наводили порядок, налаштовували процеси… І раптом у неділю ламається апарат шокової заморозки. Помчали з Богданом в Київ шукати запчастини. Знайшли лише частину, решту довелося робити з того, що було під рукою, б/у.Зате отримали дуууже багато фірмових коробок для піци – весь склад заставлений, місця вже майже нема :) Біля входу вже затишно: повісили ліхтарики, поставили зонтик, невдовзі будуть столики й стільці – для тих, хто любить посидіти на свіжому повітрі. З парасольками та столиками для вулиці допомогла пепсі кола. У самій піцерії останні приготування. Перевіряли піч і вона теж вийшла з ладу, але вже полагодили!Зробили тісто для піци за фірмовим рецептом Моко. Ми готуємо його 72 години методом холодної ферментації. Бортики виходять пухкі та хрусткі одночасно саме так, як треба!Багато продуктів робимо самі, у нашому заготівельному цеху – вежі. Також там робимо наші натуральні лимонади Апельсин-Лимон та мохіто Лимон-Мʼята – пастеризовані холодом, освіжають нереально! Ідеальні влітку до гарячої піци.Продовжуємо заготовки й плануємо відкриття вже зовсім скоро. Слідкуйте за новинами, ми вже на фінішній прямій! Повинні відкритися цього тижня.У нас трабли… але не здаємось!