Source
ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓 | МЗС України повідомило про грубе ставлення до українців, яких затримув...
1 440 Views/Reach
2026-03-09 12:11
Message №53565
МЗС України повідомило про грубе ставлення до українців, яких затримувала Угорщина. За даними міністерства, їх 28 годин тримали в кайданках, хоча затримані мали статус свідків. Перевозили увесь час із зав’язаними очима. Більшість їхніх особистих речей, вилучених під час затримання, не повернули.Коли у одного із затриманих, що має інвалідність і потребує спеціального режиму харчування та регулярного прийому ліків, погіршився стан здоровʼя, медичну допомогу йому надали лише після того, як він знепритомнів. При цьому хворому на цукровий діабет насильно вкололи препарат, після якого у нього різко піднявся рівень цукру в крові та почалася гіпертонія. Його доправили в госпіталь.«Угорські правоохоронці зробили все можливе, щоб позбавити затриманих українців будь-якої підтримки. На затриманих чинився психологічний та фізичний тиск. В порушення всіх загальноприйнятих норм, громадянам України не було забезпечено можливості давати свідчення рідною мовою, з українцями спілкувалися російською», – додали в МЗС.
ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓