Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ірпінська міська громада - новини
Added 06 Dec 2025

Ірпінська міська громада - новини

@newsimrua
Number of subscribers: 3 602
Photos: 21,100
Videos: 2,060
Links: 8,370
Description:
Новини населених пунктів Ірпінської міської громади

👥 Number of subscribers

3 602
Average/Day:: +6
Average/Week:: +6
Average/Month:: +9

👁️ Average views per message

447
Average/Day:: 495
Average/Week:: 478
ERR: 12.41%

📊 Messages per Day

2
Last day: 6
Week average: 4.1
Average per day: 2

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

💧 Вода — це стабільність, яка не зупиняєтьсяНезалежно від погоди, навантаження на мережі чи непередбачуваних викликів, фахівці КП «Ірпіньводоканал» щодня працюють, аби у ваших домівках була вода та справно функціонувала каналізація.🔧 Ми виконуємо планові й аварійні роботи, перевіряємо насосні станції, свердловини та мережі, щоб запобігати збоям і оперативно реагувати у разі потреби.🤝 Дякуємо споживачам за відповідальність, своєчасну оплату та повідомлення про проблемні ділянки. Саме спільна робота дозволяє підтримувати інфраструктуру громади у належному стані.Ми поруч. Ми на зв’язку. Ми працюємо для громади 💙Щоб вам було зручно звертатися з будь-яких питань — публікуємо актуальні контакти 👇📧 Електронна поштаАбонентський відділ (договори, тарифи, нарахування):📩 [email protected]Загальні звернення:📩 [email protected]📞 Контакти підрозділівПриймальна: (04597) 62-946Головний інженер (технічні та аварійні питання): (04597) 69-834Виробничо-технічний відділ: (04597) 93-140Відділ кадрів: (04597) 69-838🚨 Диспетчерська служба — цілодобово📞 (04597) 62-828👥 Абонентський відділ📞 (04597) 62-833📞 (067) 219 84 80🔬 Лабораторія (якість води)📞 (067) 510 49 57🌐 Онлайн-сервісиОсобистий кабінет: 👉 my.vodokanal-irpen.com.uaTelegram: 👉 t.me/irpenvodokFacebook: 👉 КП «Ірпіньводоканал»💙 Дякуємо за довіру.Працюємо для вашого комфорту та стабільності 🚰
📶💡В Ірпені обговорили проблеми з електропостачанням у ЖК «Сяйво»В.о. Ірпінського міського голови — секретар ради Анжела Макеєва провела робочу зустріч із представниками забудовника житлового комплексу «Сяйво 2» та його мешканцями. Головна тема обговорення — питання енергопостачання, яке турбує жителів комплексу.Мешканці наголошували на серйозних незручностях під час тривалих відключень світла. Особливо гостро ця проблема постає в умовах, коли домова інфраструктура повністю залежить від електропостачання: без світла мешканці залишалися майже добу, що спричинило значні труднощі. «Під час зустрічі забудовник пояснив загальну ситуацію. У будинку передбачена власна дахова котельня: приміщення вже збудоване, котли замовлені та оплачені. Очікуємо їхньої доставки для проведення монтажних робіт. За попередніми оцінками, котельня буде введена в експлуатацію навесні 2026 року», — повідомила Анжела Макеєва. Окремо учасники зустрічі обговорили питання співпраці з енергопостачальною компанією ДТЕК: наразі тривають переговори щодо скорочення тривалості планових відключень для цього будинку, оскільки тривалі відключення призводять до швидкої втрати тепла в оселях.📌Більше читайте ТУТ.Джерело: ITVFacebook | Instagram
🔴💡Через масовані ворожі атаки Київщина живе за графіками відключень: енергетики просять не вмикати всі прилади одночасноКиївська область стикається з нестачею електроенергії та вимушеними погодинними відключеннями через російські масовані ракетні та дронові удари по енергосистемі України. Про це на брифінгу розповів генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда. «Сьогодні всі регіони України стикаються з нестачею електроенергії та вимушеними стабілізаційними графіками відключень. Причина — масовані ракетні та дронові удари країни-терориста по нашій енергосистемі. Тому ми вимушені за командою НЕК Укренерго застосовувати графіки стабілізаційних відключень. Вони щодня публікуються на офіційних ресурсах ДТЕК Київські регіональні електромережі. Ми закликаємо перевіряти їх регулярно, адже у разі змін вони коригуються», — зазначив Віталій Шайда. Він наголосив, що українські енергетики працюють цілодобово, щоб після кожної атаки повернути світло в оселі. Але регулярні вимкнення й увімкнення світла сильно шкодять енергомережам. Через це на Київщині спостерігається зростання кількості аварій, особливо на обладнанні, яке безпосередньо живить будинки та квартири.Люди після повернення світла одночасно вмикають усі наявні в оселі прилади – електроопалення, електроплити, пральні машини, бойлери тощо. І це стає причиною збільшення аварійності обладнання.Джерело: ITVFacebook | Instagram