Source
News⚡Cherkassy | Вимикати по 2 години, але для всіх”: черкащанка звернулась до влади та...
151 Views/Reach
2025-11-12 09:41
Message №13077
🧐 “Вимикати по 2 години, але для всіх”: черкащанка звернулась до влади та енергетиків через вибіркові вимкнення світлаУ своєму дописі Марина Поштаренко зазначила, що на окремих вулицях Черкас світло не вимикають узагалі, тоді як інші споживачі залишаються без електропостачання по кілька годин поспіль. ‼️ Відсутність електроенергії для мешканців верхніх поверхів означає також відсутність води, оскільки насоси не працюють під час відключень. Черкащанка наголосила, що особливо складною ситуація є для будинків, де відсутній газ і все обладнання працює від електрики."Можна вимикати по 2 години, але для всіх, як було раніше, а не по 4 години лише для тих, кому "не пощастило", - додала вона.
Тепер окрім проблем з пліснявою на стінах після затримки подачі тепла, додаються труднощі з електропостачанням, зауважила жінка. Вона закликала представників «Черкасиобленерго» та міськради надати офіційні пояснення і забезпечити рівні умови для всіх споживачів. Також до влади звернулися жителі ПЗР, які в 5-ій і 6-ій чергах. Вони просять звернути увагу на нерівномірне дотримання графіків відключення.