Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Нове Життя🌱
Added 14 Jul 2024

Нове Життя🌱

@newlifeblyznuki
Number of subscribers: 1 417
Photos: 16,000
Videos: 943
Links: 11,200
Description:
🤝З приводу співпраці та реклами - @newlifebliz_admin або 0950443850

👥 Number of subscribers

1 417
Average/Day:: +1
Average/Week:: 0
Average/Month:: -2

👁️ Average views per message

461
Average/Day:: 438
Average/Week:: 481
ERR: 32.53%

📊 Messages per Day

5.2
Last day: 6
Week average: 4.7
Average per day: 5.2

Logo change history

Name change history

Нове Життя🌱 2025-05-09
НОВЕ ЖИТТЯ 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 586 25-01-22 16:06
Поповзли вгору: що відбувається з цінами на пальне?Ціни на українських автозаправних станціях зросли після нового року. Це, зокрема, зумовлено черговим підвищенням акцизів, а також зростанням вартості нафтопродуктів на світових ринках. Чи збільшуватимуться і далі, з’ясовував Центр громадського моніторингу та контролю.Україна отримую пальне з 15 країнХоча ще у 2022 році Україна повністю втратила всі джерела постачання пального, нині цей ринок продовжує зміцнюватися. А Україна отримує пальне одразу з 15 країн. Серед найбільших постачальників: Польща, Румунія, Греція, США. У 2024 році до переліку долучилася ще й Німеччина. “Звідти почали надходити помітні обсяги саме бензину автомобільного. Це є наслідком того, що споживання бензину в Європі падає, виробництво залишається великим. І відповідно зʼявився новий напрямок, який раніше важко було навіть собі уявити”, – повідомив експерт з ринку пального Сергій Куюн під час брифінгу в Медіацентрі Україна.Постачання різних видів пального до України зростає неоднорідно: у 2024 році імпорт дизпалива зріс, в той час, як імпорт скрапленого газу, навпаки, знизився.Обсяги імпорту у 2024 році трохи відрізняють від попереднього. Бензину ввезли (-0,4% порівняно з 2023 р.), дизпального – 6,6 млн т (+7,5%), LPG – 900 тис т (-7,2%).“Знижується споживання бензину та скрапленого газу – це пальне, яке споживають здебільшого фізособи для легкових автомобілів. Відповідно, це може свідчити і про міграцію, яка триває, і про те, що багато хто сьогодні приєднався до війська”, – пояснив Куюн. Водночас, на думку експерта, зростання імпорту дизельного пального може бути повʼязане зі збільшенням активності вантажних перевезень.Чому дорожчає пальне?Підняття акцизів на пальне, а також зміна цін на світових ринках, спричинили зростання цінників на українських автозаправних станціях. Відповідно до моніторингу Консалтингової групи “А-95”, від першого січня в Україні зросли ціни на бензин, дизель та скраплений газ. Подорожчання склало 1-2 гривні, залежно від АЗС. За словами Сергія Куюна, коливання в таких межах відбуваються часто, оскільки це особливість ринку, в якому присутня залежність від світової ціни.👉Повна стаття📰 Медіа "Нове Життя"
👁 604 25-01-21 16:37
🕯З глибоким сумом повідомляємо про загибель на фронті ще одного близнюківця. Валерій КОВАЛЕВСЬКИЙ тривалий час вважався безвісти зниклим. Проте 18 січня стало відомо про те, що житель нашої громади загинув 25 листопада 2023 року поблизу селища Очеретине Покровського району Донецької області.У Валерія залишилося дві донечки, молодшій з яких виповнилося лише два роки, батьки та дружина. Вся родина до останнього чекала захисника вдома, проте, на жаль, новини невтішні.Наш земляк був старшим навідником гранатометного відділення гранатометного взводу механізованого батальйону 23-ї ОМБ.4 лютого Валерію Ковалевському мало б виповнитися 51. До повномасштабної війни він працював у КП «Комунальник». Знайомі згадують про нього, як про винятково добру людину, надійну та товариську. Він був майстром на всі руки, дуже працьовитим і відповідальним. Любив свою родину, особливо маленьку донечку, у якої росія забрала одного з найдорожчих людей – її тата.Щиро співчуваємо всім, хто знав і любив Валерія КОВАЛЕВСЬКОГО. Це важка і непоправна втрата для всієї громади, для кожного з її жителів.Честь воїну!🇺🇦Джерело: Близнюківська громада📰 Медіа "Нове Життя"
👁 459 25-01-13 13:54
🫶Завдяки праці таких людей село живе, а Перемога все ближче!У Близнюківській громаді, окрім БО «БФ «Єдність Близнюківщини», працюють й інші невеличкі волонтерські осередки, організовані в селах.Їхні активні учасники та учасниці, яких ми називаємо янголами добра, щодня роблять неоціненний внесок у наближення перемоги над московитами. Депутат Близнюківської селищної ради Олександр Воронкін пише: «Разом з депутатом Лозівської районної ради Андрієм Воронкіним привітали з прийдешніми святами наших дорогих та шановних представниць волонтерської групи «Разом до Перемоги» з села Верхньоводяне Близнюківської громади.Ці жінки від початку повномасштабного вторгнення московитів допомагають односельцям та захисникам України. Вони плетуть маскувальні сітки, проводять власними силами ярмарки, збирають кошти та безкорисно допомагають Силам оборони. Завдяки праці таких людей село живе, а Перемога все ближче!»Разом з верхньоводянцями працює Олена Попко, яка організувала волонтерський осередок і у рідному селі Широкому. Волонтерка каже: «Широчанці – відповідальні люди, які завжди відгукуються на прохання про допомогу, то я розкажу про діяльність своїх земляків.Спочатку ми пекли хліб, пиріжки, збирали консервацію та городину і передавали до шпиталю. А в цьому році працюємо з лозівськими волонтерами із ГО «Кластер стійкості», які й координують нашу роботу. Ми плетемо маскувальні сітки та килимки, в’яжемо теплі шкарпетки тощо. А ще здаємо молоко конкретно для потреб військових: у нас є спеціальний 50-літровий бідон, куди люди зливають частину молока, коли приносять його на продаж. Потім ми робимо домашній сир, масло, а з сироватки печемо пиріжки, які відправляються на фронт. Серед активісток Раїса Медведєва, Тетяна та Любов Нестерови, Любов Кедрова, Марія Середа, Наталія Масло, сестри Анна Стрижак та Параска Дем’янчук, Надія Тищенко, Світлана Дейнеко, Шкуратова Ольга. Кожна з жінок займається певним обсягом роботи. До слова, серед нас є ще Василько Шкуратов. Він школяр, але дуже відповідальний і патріотично налаштований. Хлопчик у всьому нам допомагає з першого дня створення осередку».Якщо ви знаєте активних волонтерів у нашій громаді, розкажіть про них або ж зателефонуйте до редакції «Нового життя» за номером 0950443850.📰 Медіа "Нове Життя"
👁 383 25-01-09 14:19
‼️Повідомлення для передплатників друкованого видання - ГАЗЕТИ "НОВЕ ЖИТТЯ" - та тих, хто є шанувальником/шанувальницею саме друкованого слова.Друзі, у зв'язку з фінансовими труднощами, ми знову змінюємо друкарню. У січні, а може й далі, газета друкуватиметься у Чернівцях (там дешевше). Перший номер 2025 року очікуємо 11 січня, а наступний - 25 січня.Нагадуємо, що газету можна купити в редакції (вулиця Свободи, 26) та у таких магазинах і торгових точках Близнюків: ФОП Гринько, квітковий магазин "Віктор" (Трофименко), "Урожайний", "Косметики та парфюмерії" (Ващенко), ветаптеки ФОП Білаш та ФОП Фурман, продовольчий кіоск біля жилмасиву по вулиці Віри Складнєвої, салон краси навпроти Укрпошти та безпосередньо у відділенні Укрпошти.Працюємо над тим, щоб в кожному магазині ви мали змогу придбати газету рідного краю. Вартість примірника коштує всього 15 грн. Якщо ВИ не встигли скористатись пільговим індексом і хочете отримувати вісник рідного краю додому, то цілорічно працює поштовий індекс 61786. На місяць газета з доставкою коштує 70 грн, на три - 170 грн., на шість - 320 грн.Запрошуємо до співпраці старост Близнюківської громади. За потреби надаватимемо примірники газети "Нове життя" для реалізації у старостинських округах. Будьмо разом, вписуючи нові сторінки в історію рідного краю!!!📰 Медіа "Нове Життя"
👁 396 24-10-25 12:04
Відновлено фінансування проєкту «ПРИХИСТОК»Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України надало наступну інформацію.На виконання Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 № 333, було запроваджено проєкт «Прихисток».Відповідно до пункту 13 Порядку виплати компенсацій особам, щорозмістили внутрішньо переміщених осіб, здійснюються за рахунок організацій, зокрема міжнародних, на підставі відповідних договорів.Згідно з Угодою між Мінреінтеграції та Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (далі – УВКБ ООН), фінансування проекту «Прихисток» забезпечується УВКБ ООН.Листом від 05.08.2024 No 22/4.1-6396-24 Мінреінтеграції повідомило про закінчення фінансування проєкту «Прихисток» з боку УВКБ ООН 31 серпня 2024 року.Проте, завдяки спільним зусиллям Офісу Президента і Мінреінтеграції, представництвом УВКБ ООН повідомлено про розширення допомоги для проєкту Прихисток у сумі 6,4 млн дол. США, що надасть можливість продовжити фінансування проєкту та забезпечити виплати компенсації за вересень-грудень 2024 року.Таким чином, для подання заявки до Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної військової адміністрації на фінансування витрат за безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб за вересень 2024 року за програмою «Прихисток», всім громадянам, які отримували компенсацію за розміщення внутрішньо переміщених осіб, необхідно звернутися до відділу з питань соціального захисту населення Близнюківської селищної ради в термін до 1 листопада 2024 року.Телефон для довідок:(05754) 5- 17 – 70 відділ з питань соціального захисту населення Близнюківської селищної ради.📰 Медіа "Нове Життя"
👁 393 24-10-24 13:36
🏦Якщо ви зберігаєте гривні старого зразка, варто їх замінитиНаціональний банк України з 1 листопада 2024 року почне вилучати банкноти номіналами 50 та 200 гривень зразків 2003-2007 років, замінюючи їх на сучасніші зразки.Громадянам не потрібно спеціально обмінювати старі банкноти, оскільки вони залишаються дійсними для розрахунків. Процес заміни відбуватиметься поступово, без впливу на готівкові розрахунки, та спрямований на покращення якості готівки в обігу.Громадяни можуть без обмежень продовжувати розраховуватися банкнотами старого зразка, оскільки ті залишатимуться дійсними платіжними засобами.Як відбуватиметься поступова заміна?Із 1 листопада 2024 року Національний банк спільно з банками поступово вилучатиме з готівкового обігу України зазначені банкноти, зокрема:1. банки не видаватимуть із кас такі банкноти за всіма видами готівкових операцій;2. Національний банк припинить видавати ці банкноти банкам, інкасаторським компаніям та компаніям з оброблення готівки.Потрапляючи в банки, банкноти номіналами 50 та 200 гривень старого зразка не будуть більше повертатися в обіг, а вилучатимуться та передаватимуться до Національного банку для подальшого їх перерахування та утилізації.Водночас заміна банкнот номіналами 50 та 200 гривень старого зразка на сучасні, з посиленою системою захисту, не вплине на готівкові розрахунки громадян, їм не потрібно вживати додаткових заходів для обміну.Для чого замінювати банкноти попереднього покоління?Національний банк з метою підвищення якості готівки в обігу комплексно працює над оптимізацією готівкового обігу та послідовно замінює в обігу всі банкноти попередніх років на більш сучасні та захищені.Так, заміна банкнот номіналами 50 та 200 гривень старого зразка завершить цей процес. Як наслідок, банкнотно-монетний ряд гривні міститиме лише грошові знаки сучасного покоління. Це посилить якість та надійність готівкової національної валюти, що перебуває в обігу.Цей процес відбувається поступово та не створює незручностей для готівкових розрахунків, водночас приносить користь і державі, і банкам, і торговельним мережам, і громадянам.Нагадаємо, що наразі вже триває поступове вилучення з обігу та заміна банкнот номіналами:👉1 та 2 гривні зразків 2003–2007 років – з 01 жовтня 2020 року;👉5, 10, 20 та 100 гривень зразків 2003–2007 років – з 01 січня 2023 року;👉500 гривень – з 01 серпня 2024 року.📰 Медіа "Нове Життя"
👁 205 24-10-18 08:39
🔫Артем Тищенко: «Мрію завалити путіна»Долі людські різні, і кожна особлива, бо за нею життя людини. Наш земляк Артем Тищенко під час захисту рідної землі від московитів отримав важке поранення, внаслідок якого у чоловіка сильно пошкоджено обличчя та ліва рука.Про свою долю, війну, поранення та сьогодення розповів читачам «Нового життя» сам Артем.«Я народився і виріс в селі Серафимівка. Закінчив Острівщинську школу. Потім пішов на строкову службу. Працював, жив, любив ризик і ніколи нічого не боявся», – каже Тищенко.За спиною в Артема бурхливе особисте життя, різні роботи і десь глибоко захована від самого себе мрія бути військовим, адже ця професія відповідала його норовливому характеру. То 2 січня 2022 року наш земляк підписав контракт на військову службу.«Про те, що рано чи пізно русня намагатиметься захопити всю Україну, я здогадувався давно, адже це логічне завершення їхніх дій з 2014 року та й раніше, – пояснює чоловік. – То, коли 24 лютого почув вибухи з боку Лозівського арсеналу, дружині відразу сказав, що почалась велика війна. Спочатку я служив у Лозівському ТРО в інженерно-саперному взводі, а потім вже – у розвідці 124 батальйону».Бойовий шлях Тищенка тернистий і важкий. Воєнні дороги вели його з Лозівського району до Балаклійського, Ізюмського, Куп’янського, Бахмутського тощо. Разом з побратимами був у самому пеклі, відбиваючи наступи росіян на нулі.«Страх на війні, то нормальний стан, але я не боявся смерті, – каже Артем. – Можливо, тому мені й щастило. Хлопців ховав, а сам з боїв виходив неушкодженим, хіба що контузії дві маю. Торецьк, Нью-Йорк, Білогорівка, Парасковіївка, Благодатне, Диліївка, Серебрянка, Григорівка – це короткий перелік населених пунктів, де вів бої наш батальйон. Мене поранило в кінці жовтня минулого року у Григорівці. Там ворожі позиції від нас за сто метрів знаходились, то росіяни добре з нас крові попили, та й ми їм спокою не давали: вкрали гранатомет, кулемет, два ящики патронів. І з цієї ж зброї по них цілили».22 жовтня був важкий бій, рашисти наступали. Артем Тищенко з ще двома побратимами знаходились на спостережному пункті, відстрілюючись від ворогів.Він згадує: «Життя мені врятував Володя Простотін. Коли я стріляв із снайперки, поруч був прильот із гранатомета, і всі скалки пішли мені в обличчя. Ліве око вибило моєю ж зброєю, бо якраз прицілювався і дивився в оптичний прилад, все обличчя посікло та ще й ліву руку пошкодило. Я втратив свідомість, потім опритомнів, почав знову відстрілюватись, а далі вже спалахи в пам’яті і картинки, як Вова мене тягнув, виводячи з позицій, а як перевозили далі – не пам’ятаю…»👉Далі📰 Медіа "Нове Життя"
👁 389 24-10-16 09:53
Росія повинна назавжди втратити контроль над Україною і втратити навіть бажання такого контролю.Це гарантія життя для України. І водночас – гарантія спокою для Європи.І щоб ми досягли цього, я прошу вас працювати на єдність в Україні та України – з партнерами. Переконувати партнерів. Бути тими, хто працює невтомно.Я дякую кожному й кожній, хто працює саме так заради України. Хто воює заради України.Я дякую всім, на чиїх плечах стоїть Україна.Іноді в час війни буває так, що суспільство поляризується. Але саме завдяки повазі один до одного та вдячності суспільство зберігається.Попри поляризацію. Ми не воюємо один з одним.Ми воюємо з Росією на полі бою, у міжнародних відносинах, в економіці, в інформаційній сфері та в людських серцях.Ми досягали й досягаємо результатів у битвах завдяки нашій єдності. Тому, будь ласка, не втрачаємо єдності. Працюємо разом. Заради України. Заради перемоги України.Якщо втратимо єдність в Україні – втратимо єдність у Європі.Якщо втратимо єдність у Європі – втратимо підтримку світу.Якщо втратимо підтримку світу – програємо в цій війні, як було століття тому.План перемоги, серед іншого, дозволяє нам усім в Україні об’єднатись ще більше навколо спільної мети.Хай наша спільна робота за Планом перемоги якнайшвидше обернеться миром для України.🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 384 24-08-10 18:12
🚗 Купити авто чи продати авто без бігунків — реальноУкраїнці 150 000+ разів перереєстрували авто через Дію.Якби серед усіх сервісів у Дії обирали улюбленців, це точно була б перереєстрація авто. Бо українці купують та продають машини без походів у сервісні центри МВС, черг, бігунків. Роблять це будь-де та будь-коли — вдома на дивані, під час обіду чи прогулянки. Так за вісім місяців українці перереєстрували понад 150 тисяч авто через Дію.Також Дія турбується про вашу безпеку — не дасть продати авто, яке в розшуку або викрадено. Бо перевірка авто та користувачів здійснюється автоматично. Без людського фактора та корупційних ризиків. Номери можна залишити старі або замовити нові — фірмові з серією DI. Тішимось, що дорогами України вже їздять 17 000+ автомобілів з ексклюзивними дієвими знаками. Розробники Дії потурбувались, щоб ви легко користувались сервісом, — зняли покрокову інструкцію: https://www.youtube.com/watch?v=g02uTO1F8Lg Послуга реалізовується Мінцифрою разом з Міністерством внутрішніх справ, Головним сервісним центром МВС, ДП «Інфотех» та АТ «Укрпошта».📰 Медіа "Нове Життя"
👁 396 24-08-09 18:10
💊“Доступні ліки” повинні бути в кожній аптеці при лікарняхУ Вінниці відбувся конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України, під час якого обговорили ситуацію доступності лікарських засобів у віддалених населених пунктах області та участь аптечних закладів у державній програмі реімбурсації «Доступні ліки».“Усі аптечні заклади, розміщені на території закладів охорони здоровʼя, зобовʼязані працювати за програмою “Доступні ліки”. У разі, якщо вам відомі випадки, коли такі аптеки не працюють за державною програмою, напишіть офіційне звернення на територіальний підрозділ Держлікслужби, що дасть можливість вийти з перевіркою та відпрацювати це питання. Загалом програма “Доступні ліки” успішно працює по всій країні, і все більше пацієнтів отримують необхідні їм ліки безоплатно або з частковою доплатою”, -повідомивМіністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко.Віктор Ляшко також додав, що Міністерство охорони здоровʼя співпрацює з Укрпоштою, аби спростити та збільшити доступність до лікарських засобів у сільській місцевості та віддалених населених пунктах. Наразі проект реалізується в прифронтових областях: Миколаївській, Харківській, Херсонській, Запорізькій, Чернігівській, Сумській областях.У Близнюківській громаді послугу ” Доступні ліки ” можна отримати у п’яти аптеках.Загалом українські лікарні забезпечені близько 11820 генераторами для безперебійного електроживлення, з них понад 3000 доставили до медзакладів за час повномасштабної війни. Крім того, триває робота й над оснащенням медзакладів альтернативними та екологічними джерелами електроенергії – сонячними панелями та акумуляторами. Загалом вже близько 90 українських ЗОЗ мають сонячні станції з акумуляторами, які накопичують енергію. До кінця року передбачається оснащення 200 медзакладів сонячними станціями.📰 Медіа "Нове Життя"