Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Новий формат, новини війни 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Новий формат, новини війни 🇺🇦

@newformatinfo
Number of subscribers: 257
Photos: 1,710
Videos: 407
Links: 6,750
Description:
інтернет-видання newformat.info
Source

Новий формат, новини війни 🇺🇦 | У Красноярському краї 76-річну пенсіонерку через суд змусили знести св...

У Красноярському краї 76-річну пенсіонерку через суд змусили знести свій унітаз у будинкуУ Красноярському краї урядовці змусили 76-річну пенсіонерку через суд знести свій унітаз у будинку. Тепер вона ходить по потребі вулиці.76-річна Світлана Подчасова живе в Ачинську Красноярському краї, в будинку, як стверджується, збудованому ще в XIX ст. Будівля знаходиться у розпорядженні адміністрації Ачинська. Жінка за свої гроші встановила у будинку унітаз, але її змусили його демонтувати за рішенням суду. Про це пише місцева газета «Місто А».Після встановлення унітазу мерія вимагала від жінки «привести житлове приміщення до початкового стану», оскільки встановлення сантехніки не було з нею погоджено. Після цього чиновники подали на пенсіонерку до суду.«Терміну мені тоді дали місяць [для демонтажу унітазу]. Я звернулася до керуючої компанії з проханням допомогти – мені відповіли, що цим не займаються, і порадили знайти для цього іншу організацію. Ну я й почала жити далі спокійно…» — розповідає Подчасова.В адміністрації міста своє рішення пояснили тим, що будинок, в якому проживає пенсіонерка, визнаний аварійним, а самій жінці «неодноразово було запропоновано впорядковану квартиру в Будинку ветеранів, проте щоразу вона відмовлялася», — заявили у своїй відповіді журналістам чиновники. Подчасова відповіла, що не хоче переїжджати, оскільки за час проживання старий будинок став їй уже рідним.До будинку пенсіонерки прийшли пристави з перевіркою, чи знесено унітаз. Оскільки цього не сталося, жінці дали 5 днів на демонтаж. Часом із сусідами прибрала з приміщення унітаз і показала зарослий вуличний туалет, де тепер їй доведеться справляти потребу.«Невже людині похилого віку залишити унітаз, це такий злочин! Я взагалі не знаю, як далі ми житимемо» — каже Подчасова.