Source
🇺🇦НейроСвіти | АІ✨ корисності | Grok став платним? Як генерувати відео за копійки 🎬💰Друзі з 17 березня...
733 Views/Reach
2026-03-19 19:55
Message №3845
Grok став платним? Як генерувати відео за копійки 🎬💰Друзі з 17 березня Grok скасував безкоштовні генерації у своєму прямому інтерфейсі. Тепер для створення відео потрібна підписка.Як зараз працює система:Найвигідніший шлях — це підписка X Premium. Залежно від вашого регіону та способу оплати, вона стартує від ~$2.5–3 на місяць (якщо брати річний пакет зі знижкою).Покрокова інструкція:1. Реєстрація: Зайдіть у свій акаунт на x.com (колишній Twitter).2. Оформлення: Перейдіть за посиланням [x.com/i/premium_sign_up] (https://x.com/i/premium_sign_up). ⚠️ Лайфхак: Оформлюйте підписку через веб-версію (браузер), а не через додаток на iPhone/Android. У додатках Apple та Google беруть комісію 30%, тому ціна там завжди вища.3. Вибір тарифу: Пакет Premium зараз часто пропонується зі знижкою. Це дає вам змогу генерувати відео та отримувати ранній доступ до нових моделей Grok.4. Вхід: Після оплати заходьте в Grok саме через інтерфейс X — так усі ліміти підтягнуться автоматично.Поки це найдешевший вхідний квиток у Grok.