Source
Мрія Нейроманта | Використав Gemini Агента - і вижив! 💪🫣Ну що, настав і мій час спробува...
217 Views/Reach
2025-08-19 09:59
Message №2899
💡 Використав Gemini Агента - і вижив! 💪🫣Ну що, настав і мій час спробувати хайпову штуку - ШІ-агента 🤖. 💡Думаю, раз про них усі пишуть, мабуть, пора і мені. Завдання поставив «суперскладне»: згенерувати юніт-тести для сервісу. 👉 Бо навіщо ж перенапружуватися, коли є помічник, правда? Запустив його, а він як давай працювати! Пише: "Аналізую... створюю... додаю...". Такий діловий, просто замилування 💪. А потім зупиняється і питає, чи можна створити файл. Я, як справжній джентльмен, дозволив. Він створив, а потім... занурився у нескінченний цикл роздумів. І друкує одне й те саме, як заведений.Ну, думаю, він там, мабуть, бореться з екзистенційними проблемами тестування. А я тим часом швиденько відкрив файл, виправив помилки, підкрутив, що треба. За 5-10 хвилин тестовий клас запрацював, а мій агент усе ще "медитував"…☕️ Я пішов пити чай, почитав новини. Агент зрештою закінчив свої "роздуми" і з гордістю повідомив про успіх. ✌️Що я можу сказати? * З покриттям дата-моделей він впорався «блискуче». Там важко наламати дров… * З моками - ну... тут без сліз не обійшлося. Помилок стільки, що мені стало соромно за нього. * І, звісно, його улюблене заняття - зависати і генерувати якийсь брухт…Загалом, я задоволений. Тепер я теж можу сказати: Я використовував ШІ-агента! І навіть успішно, хоч і сам виправляв і дописував…#Нейромант