Source
Зander Netuteshniy | Втеча»1 куплет:Я прийшов у цей світ, полюбив це життя:синє небо і море...
82 Views/Reach
2025-11-16 18:42
Message №851
«Втеча»1 куплет:Я прийшов у цей світ, полюбив це життя:синє небо і море, зелені дерева.Наодинці з природою раділа душа,але люди це все увігнали в халепу.І в кожній місцині, де ступала нога,чорніло усе те та впадало в пітьму.Отрута повільно підходить до дна.Спиніть цю планету, спиніть — я зійду.Земля ридає вже давно,є нескінченним це кіно,непереможним буде зло.Давай з тобою втечемо.Приспів:Давай удвох втечем туди —там інший світ, нема війни,немає горя, лиха, зла,навіки разом ти і я.2 куплет:Чому люди з людьми не вміють жити у мирі?І багато гріхів захопили їх душі.І розум не в грі — все вирішує сила.Переможці радіють у червоній калюжі.Комусь мало свого — лізуть красти чуже.Потирає долоні біс від купи смертей.Й порятунку немає, не спинити це все —Бог давно забив хуй на хороших людей.3 куплет:Хтось рахує копійки, бо влада пиздить їх гроші.Королі диктують всім, хто є злі, хто хороші.Грішники брехнею забивають святим баки,і з кожним разом все більше наш світ котиться в сраку.«Netuteshniy — Втеча»