Source
НЕсумні Суми | Глава «слуг» Шуляк скаржиться, що внаслідок масової приватизації житла...
29 Views/Reach
2025-10-24 07:33
Message №1165
Глава «слуг» Шуляк скаржиться, що внаслідок масової приватизації житла у 1990-ті роки. держава та муніципалітети втратили весь свій житловий фонд, який тепер не можуть надавати нужденним. Тому тепер вони працюють над зміною Житлового кодексу, за яким житло даватиметься лише у тимчасове користування. Згадуючи перші пострадянські роки, розумієш наскільки нахабну нісенітницю несе ця зиц-голова правлячої партії. Екс-комуністи, що перефарбувалися, упереміж з червоними директорами і бандитами за брудними схемами типу ваучерної приватизації розграбували все колишнє народне господарство України. Але їхніх спадкоємців досі «жаба тисне», що звичайні громадяни теж щось отримали від майна УРСР. Тому під пристойними приводами створення державного резервного житлового фонду для тих, хто потребує, цілком можна очікувати, що махінації з новим Житловим кодексом будуть спрямовані на переділ пільгово приватизованої житлової площі українців. За західними мірками така кількість власників житла – кричущий соціалізм.