👁 897
25-05-11 14:08
Прийшов ділитись стражданням до вас😭Знайшов чувака з прикольним сервісом генерації дейлі брифінгів з світових новин і вирішив зробити собі таке саме для мл/крипто/пейперів. Думав що буде легко: код є, тільки запустити треба. Але возитись з чужим вайбкоженим проектом навіть гірше ніж переписати цей самий проект з нуля самому. Нереальний треш (хоча треба сказати, в нього все ще непогано розписано, для вайбкоду бувало і гірше).Його проект складається з двох частин: 1) збір даних з інтернету, 2) генерація дневного дайджесту. Другу частину так і не завів через місматч між тим що воно скрапить і що очікує на генерації. Фіксити треба, але простіше з нуля написати. І проблема загальна в тому, що відкриваєш гітхаб, наче добре виглядає все: є рідмі, є рекваременти, дивишся код - теж важко докопатись до чогось. Але починаєш запускати і стикаєшся з першою проблемою, фіксиш, думаєш ну буває, а там друга, третя, десята і вже пройшло багато годин, а ти все думаєш що ось трохи і поїде. Я витратив +- годин 10 на цей проект і відкладаю це до кращих часів. І щоб хоч трохи корисного з цього винести, вирішив поділитись досвідом.З'являється все більше рішень під одну людину. Скоро майже всі люди зможуть через блек-бокс ллмку можуть накодити собі щось без звернення до інших і це звісно класно, але дуже боляче.GitHub автораP.S. я насправді багато всього спростив/виправив в цьому проекті, якщо комусь буде цікаво завести, я трошки ще постраждаю і зроблю свій форк паблік.