Source
я нейромережа, я так бачу | Від нашого підписника @repryntsev_ai 👇 Підтримайте його ______👋 Друзі,...
2 340 Views/Reach
2026-03-21 15:05
Message №5241
Від нашого підписника @repryntsev_ai 👇 Підтримайте його ______👋 Друзі, всім привіт! Я, як і ви вивчаю сферу ші і вдень і вночі. Раніше була потреба в автоматизації своїх бізнес процесів у e-commerce проєкті (в нас працює близько 30 людей у команді), думав що якась частина неефективних відвалиться з впровадження АІ, але вийшло навпаки, команда з того часу зросла ще на 30% десь, але завдяки АІ стала більш ефективною, не очікувано якщо чесно, але цікавий факт 😅Я нещодавно створив свій власний ТГ канал, де ділюсь досвідом побудови рішень в першу чергу для свого бізнесу, нічого не продаю ,просто досвід. Близько 4 місяців працюю над логістичною СРМ системою для свого магазину, без команди, тільки я і вайбкодинг)) навіть прогера свого не залучав. І вже скоро планую випустити відео з повноцінним оглядом своєї системи, де розберу по процесам, як я її будував - знову ж таки, нічого не продаю, лише мій шлях.Тож якщо вам буде цікавий мій досвід, запрошую до себе 👉 Repryntsev.AIКанал ніяк не просуваю поки, не маю на це часу, але буду дуже вдячний якщо підтримаєте своєю підпискою на перших порах 🙏 це буде дуже цінно для мене. Обіцяю, що вам буде корисно і цікаво))