Source
ne_na_chasi | І знову згадуємо про Ігора Беркута і те, що він казав ще років 15 тому...
3 530 Views/Reach
2026-01-06 09:26
Message №22556
І знову згадуємо про Ігора Беркута і те, що він казав ще років 15 тому.Починаючи із самої так званої незалежності українські еліти та і не тільки українські займалися зменшенням кількості українців.Я ще пам'ятаю рекламу "Нас 52 000 000" яку крутили по телевізору 20 років тому.І ось прийшов 2026 рік і якщо половина від цих 52 мільйонів залишилася в Україні то буде добре.У них план працює чітко, тільки є одна проблема, що їм не потрібно навіть всі ті, хто зараз залишився в Україні, а значить вони і далі будуть займатися геноцидом українців.Хтось каже в планах 18-20 мільйонів, хтось взагалі говорить про 5 мільйонів.Але з такими темпами ще років за 10-15 вони досягнуть своїх цілей.Вже зараз в Україні демографічна катастрофа такого масштабу, що страшно уявити. Пенсіонерів все більше, молодь одних вбивають на війні, інші виїжджають з України.Отак планомірно роками знищують українців.А пропаганда розказує тільки про Путіна.А те що мільйони українців виїхали з України ще до Путіна це не рахується.