Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - НДСЛ Охматдит
Added 14 Jul 2024

НДСЛ Охматдит

@ndslohmatdyt
Number of subscribers: 963
Photos: 452
Videos: 83
Links: 568
Description:
Офіційний канал НДСЛ «Охматдит» із новинами та релізами подій з життя лікарні.

👥 Number of subscribers

963
Average/Day:: -1
Average/Week:: -2
Average/Month:: -6

👁️ Average views per message

707
Average/Day:: 538
Average/Week:: 999
ERR: 73.42%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 414 24-08-13 11:52
Сімейна команда Олександра та Лесі: історія подружжя, яке лікує пацієнтів з онкологічними та офтальмологічними хворобами🤍Леся й Олександр Лисиці — подружжя лікарів, які працюючи разом в Охматдиті, змогли створити не лише кар’єру, а й міцну люблячу сімʼю. Вони лікують дітей та допомагають їм подолати найважчі захворювання.✊🏻🔻Олександр Лисиця - дитячий онкогематолог, завідувач відділення трансплантації кісткового мозку та імунотерапії. Вже понад 15 років лікує пацієнтів з онкологічними, гематологічними, метаболічними захворюваннями та імунодефіцитами. У відділенні Олександра проводять алогенну та аутологічну трасплантацію кісткового мозку. А у 2020 році провели першу в Україні трансплантацію кісткового мозку від неродинного донора. 🔻Леся Лисиця - дитяча лікарка-офтальмолог та онкоофтальмологиня. Понад 15 років працює в Охматдиті та допомагає діткам як з винятково офтальмологічними захворюваннями (ретинобластома, меланома і тд), так і з онкологічними (лейкоз, лімфома тощо). Саме останні є захворюваннями системи крові та лімфатичних вузлів по всьому організму, але є випадки, коли хвороба починає прогресувати саме з очей.Історія майбутнього подружжя розпочалась ще під час проходження інтернатури в нашій лікарні. Тоді вони, ще не знайомі між собою, працювали у різних відділеннях Охматдиту. 🏥Стосунки Лесі та Олександра завʼязалися під час корпоративу. «Ми сиділи спина до спини,- згадує Леся та додає: Пропозицію мені також зробив тут, у стінах лікарні, на сходах після завершення важкого робочого дня». З тих пір пара завжди разом. 🥰Зараз подружжя виховує двох прекрасних донечок та проводовжує робити все можливе, аби допомогти всім пацієнтам перемогти хвороби.🏆Ця особлива історія — лише одна з багатьох, де Охматдит не тільки рятує життя, але й приносить справжнє кохання. Бажаємо Лесі та Олександру завжди бути щасливими, кохати одне одного та не переставати займатися улюбленою справою – лікувати та рятувати!🤍
👁 725 24-08-08 07:45
Сьогодні рівно місяць з дня, коли росія вчинила черговий нелюдський терористичний акт. Вдень 8 липня, коли на госпіталізацію до нас прибували діти з усієї України, по «Охматдиту» був завданий ракетний удар. 💔Внаслідок атаки загинуло двоє людей. Зазнали важких поранень понад 50. Травмовано – понад 300. Повністю зруйновано корпус токсикології з відділенням хронічних та гострих інтоксикацій, де дітям проводили діаліз. У старому хірургічному корпусі вибито майже всі вікна, значно пошкоджено два хірургічні та два соматичні відділення, відділення інтенсивної терапії та операційний блок. У новому корпусі, зведеному лише нещодавно, пошкоджено 13 відділень, з яких 8 – хірургічних, 5 – онкологічних, 2 реанімації, операційний блок, відділення радіології та променевої терапії. Також пошкоджена єдина в країні онкогематологічна лабораторія❗️Але ми працюємо! Наші спеціалісти продовжують щодня лікувати, оперувати, виписувати й приймати нових пацієнтів. Продовжують надавати високоякісну медичну допомогу дітям з найважчими захворюваннями.З 8 липня в НДСЛ «Охматдит»: проведено 8957 консультацій в поліклініці; госпіталізовано 1316 дітей; амбулаторно звернулося 1216 пацієнтів (разом з травмпунктом);виписано 1399 пацієнтів; в лікарні проведено 436 хірургічних втручань; нашими спеціалістами було проведено 10 трансплантацій кісткового мозку на базі Київського міського центру нефрології та діалізу; зроблена перша після обстрілу трансплантація нирки хлопцю від родинного донора;проведені надскладні операції 2 пацієнткам з Херсонщини: з відірваною кінцівкою та з відкритою черепно-мозковою травмою.Робота спеціалістів лікарні продовжується та буде продовжуватися! Ми дякуємо всім, хто підтримує «Охматдит». Підтримка та віра в нас допоможе подолати всі труднощі й стати ще кращими. Зараз наше першочергове завдання якомога швидше відновити медзаклад, аби й далі мати змогу реалізовувати нашу місію – рятувати життя.Тільки в єднанні здобудемо Перемогу. Слава Україні!🇺🇦
👁 1,400 24-08-07 16:22
⚡️Спеціалісти Охматдиту провели першу трансплантацію нирки після ракетного удару: лікарня відновлює свою роботу✊🏼🔻Вчора в НДСЛ «Охматдит» відбулася важлива подія – успішна трансплантація нирки хлопчику. Донором стала його мама. Попередньо операція була запланована на 8 липня, але через російський ракетний удар її довелося відтермінувати.🔻Нині хлопець почувається краще та починає відновлюватися після операції. Спасибі всій команді спеціалістів, які долучені до порятунку життя дитини!🔻Деталі про цей кейс будуть згодом.🔻Після початку повномасштабного вторгнення в Охматдиті вперше зробили пересадку печінки. На сьогодні з 24 лютого 2024 року в нашій лікарні провели 48 органних трансплантацій. Серед яких 21 трансплантація печінки (з них 17 родинних пересадок) та 27 трансплантацій нирок (з них 18 трупних пересадок).🔻Трансплантація органів – це єдиний ефективний метод лікування хронічної ниркової недостатності в кінцевій стадії. Вона дозволяє пацієнтам повернутися до активного життя, даруючи їм шанс на повноцінне майбутнє.Нагадаємо, Охматдит приймав пацієнтів навіть у найскладніших умовах та продовжує робити це зараз. Дякуємо всім медикам за відданість, стійкість та невтомну працю.💙💛
👁 651 24-08-06 11:02
🔻Єва народилася з атрезією тонкої кишки – вродженою вадою розвитку кишечника. Діагноз був встановлений ще під час вагітності мами і в подальшому даний випадок був представлений на пренатальному консиліумі в Охматдиті. Тож одразу батьків дівчинки детально проінформували про діагноз, можливі наслідки та варіанти лікування вади після народження.📌Від липня 2021 року в НДСЛ «Охматдит» запрацював пренатальний консиліум, до складу якого входять різні спеціалісти Охматдиту. Мета консиліуму — розбирати важкі випадки патологій, надавати максимальну доступну інформацію майбутнім батькам про варіанти хірургічних корекцій вроджених вад та подальше лікування. Комісія консиліуму забезпечує повний супровід вагітної від постановки діагнозу і до виписки зі стаціонару.🔻У першу добу після народження маленьку Єву перевезли з пологового будинку до Охматдиту. І вже на другий день життя їй підтвердили діагноз - атрезія тонкої кишки та провели операцію. В післяопераційному періоді дитина отримувала лікування у відділеннях реанімації новонароджених та хірургії новонароджених.«Під час операції у дитини діагноз атрезії тонкої кишки був підтверджений, тобто кишечник був розʼєднаний , однак один з кінців кишки сформував заворот та перфорацію. Тому цей випадок був ще ускладнений внутрішньоутробним перитонітом. Операція закінчилася виведенням кінцевої ілеостоми», – пояснює Ігор Шульжик, лікар-хірург дитячий відділення хірургії новонароджених. 🧑🏻‍⚕️🔻Операція пройшла успішно. Поступово Єву перевели на ентеральне харчування. А через місяць дитина вже була виписана зі стаціонару. 🔻Тепер Єва поступила до Охматдиту вже на наступний етап лікування – на зняття ілеостоми, відновлення прохідності кишечника.«Я б дуже хотіла, аби всі дітки, у яких є подібна проблема, лікувалися саме в Охматдиті. Адже тут працюють медики, які роблять все дуже професійно та швидко. Нас супроводжували ще з періоду вагітності, а після народження Єви ми одразу знали, що на нас чекає. Це дуже важливо та допомогло заспокоїтися», – говорить Оксана, мама дитини. 👩🏻‍🍼Єва знаходиться на шляху до повного одужання та вже незабаром повернеться додому. Бажаємо дівчинці зростати щасливою та усміхненою!💛Дякуємо спеціалістам Охматдиту, які щодня роблять усе можливе, аби українські дітки були здоровими. 🙏🏼
👁 1,300 24-07-31 14:23
Інформація про конкурс на обрання підрядника на відбудову нового корпусу Охматдиту‼️🔻19 липня БО «Благодійний фонд «Охматдит» - здорове дитинство» оголосив тендер про проведення поточного ремонту та внутрішнього опорядження будівлі Сучасного лікувально-діагностичного комплексу НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ УКРАЇНИ (інв. № 1013017277).🔻Час закінчення процедури на прийом документів від учасників було встановлено на 25 липня о 14:00. За результатами проведення тендеру з пропозиціями на участь в проведені поточного ремонту вийшло 14 будівельних компаній України.🔻Звертаємо увагу, що проведений конкурсний відбір не є тендером в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі», а є приватним конкурсом, організованим з метою відкритого та добросовісного використання коштів, пожертвуваних громадянами.🔻25 липня було проведено засідання Робочої групи НДСЛ «Охматдит» разом з представниками благодійного фонду по оцінці наданих конкурсних пропозицій згідно розроблених та прийнятих Методичних рекомендацій оцінювання. 🔻За результатами, отриманими робочою групою, був визначений потенційний переможець. У подальшому протягом 3 робочих днів юридичною компанією «Столична правова фундація», залученою фондом, був проведений юридичний аналіз переможця з приводу доброчесності.🔻Після чого був обраний остаточний переможець, а саме ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БУД-ТЕХНОЛОДЖІ», код ЄДРПОУ 40327505». Вартість пропозиції без ПДВ: 307 447 003 грн.🔻 На оплату цього проєкту будуть використовуватися кошти, які були зібрані на благодійний фонд «Охматдит - Здорове дитинство». Наразі сума, зібрана на рахунку фонду становить 378 665 380 грн. Також на рахунку лікарні зібрано ще 297 127 770 гривень. Загалом станом на 31 липня 2024 року, на рахунку фонду та лікарні зібрано 675 793 150 гривень. Також понад 320 млн гривень зібрано United24. Поки що ці кошти не використовувались. Про всі надходження та використання благодійних коштів ми будемо звітувати на офіційних сторінках лікарні.
👁 1,500 24-07-27 14:07
Президент та перша леді відвідали лікарню «Охматдит» після ракетного удару та ознайомилися з планом її відбудови. 🔹Президент Володимир Зеленський разом із першою леді Оленою Зеленською з нагоди Дня медичного працівника відвідали Національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит».🔹Вони оглянули корпуси лікарні, зруйновані та пошкоджені внаслідок російської ракетної атаки 8 липня. Також віддали шану загиблим в цій страшній трагедії. 🔹Міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко та генеральний директор «Охматдиту» Володимир Жовнір розповіли, що руйнувань зазнали шість корпусів лікарні, зокрема дві будівлі в аварійному стані. Вже вдалося відновити роботу всіх структурних підрозділів, крім відділень трансплантації кісткового мозку та хронічного гемодіалізу, які наразі працюють на базі інших лікарень Києва. 🔹Президент та перша леді також ознайомилися з планом відбудови лікарні. Зокрема, в “Охматдиті” мають намір відновити фасад одного з корпусів та побудувати ще один, завдяки якому зʼявиться можливість госпіталізувати 15 тисяч пацієнтів на рік. 🔹Гості поспілкувалися з дітьми, які лікуються в онкологічному відділенні «Охматдиту», та принесли їм подарунки.Генеральний директор «Охматдиту» передав Главі держави та першій леді малюнок від одного з пацієнтів, на якому зображено янгола, що обіймає і закриває собою лікарню. 🙏Ми дякуємо за підтримку нашої лікарні в цей непростий час, відчуваємо що ми не одні та віримо, що Охматдит відновиться та стане ще потужнішим і кращим для всіх дітей України, які потребуть лікування.🇺🇦
👁 880 24-07-20 18:09
20 липня. Підсумки дня від Генерального директора Охматдиту. До уваги читачів‼️Головне:🔻Сьогодні субота, але Охматдит працює: лікарі, медсестри, УЗД та МРТ обстеження – все як у звичайному режимі;🔻Вікна неонатального корпусу вже сьогодні будуть замінені на нові євровікна;🔻Сьогодні до Охматдиту завітала делегація з Південної Кореї, яка передала вітання, слова підтримки та фінансову допомогу для відновлення Охматдиту;🔻Інженери та будівельники працюють над відновленням операційних та реанімаційних залів у новому корпусі;🔻Вже наступного тижня розпочнеться планова хірургічна робота та інтенсивна терапія;🔻Лікарі з відділення дитячої урології вирушили до Вінниці для проведення операцій дітям;🔹Нагадаємо, що вчора було оголошено смарт тендер. Запрошуємо будівельні компанії долучитися до відновлення Охматдиту. Деталі за посиланням:https://smarttender.biz/komertsiyni-torgy/34686419/Наступні підсумки виходитимуть наприкінці тижня, де генеральний директор звітуватиме про новини та досягнення за тиждень❗️Дякуємо всім і до нових зустрічей🇺🇦🙏🏼
👁 825 24-07-19 20:20
19 липня. Підсумки дня від Генерального директора Охматдиту. До уваги читачів‼️Головне: 🔻Оголошено процедуру закупівлі послуг для відновлення нового корпусу. Деталі за посиланням: https://smarttender.biz/komertsiyni-torgy/34686419/.🔻Посол Німеччини оголосив про значну фінансову допомогу на відновлення Охматдиту та забезпечення всім необхідним дітей, що знаходяться в евакуації;🔻Прийнято дитину з військовою політравмою з Херсона. Незважаючи на руйнування, наш заклад надає необхідну допомогу;🔻Сьогодні запрацювали багато інженерних сервісів: вентиляційники, електрики, будівельники, інженери, медики, медсестри, молодший медперсонал, волонтери;Запрошуємо всіх, хто може допомогти у відновленні Охматдиту. Разом ми швидше відновимо заклад, щоб діти отримували необхідну допомогу.Дякуємо всім!Далі буде!🇺🇦———July 19. Daily Summary from the General director of Ohmatdyt. Attention Readers‼️Key Points:🔻 The procurement procedure for services to restore the new building has been announced. Details at https://smarttender.biz/komertsiyni-torgy/34686419/.🔻 The German Ambassador announced significant financial aid for the restoration of Ohmatdyt and provision of necessary supplies for evacuated children.🔻 A child with multiple war injuries from Kherson was admitted. Despite the damage, our facility provides essential care.🔻 Many engineering services were operational today: ventilation specialists, electricians, builders, engineers, medical staff, nurses, junior medical personnel, and volunteers.We invite everyone to contribute to the restoration of Ohmatdyt. Together, we can rebuild faster to ensure children receive the necessary care. Your support is crucial for us and our young patients. Thank you all! More updates to come! 🇺🇦
👁 982 24-07-16 13:17
🚨Охматдит відновлює роботу!Попри атаку минулого тижня, ми раді повідомити, що деякі відділення Охматдиту вже відновили свою роботу. Сьогодні знову відкрилося приймальне відділення невідкладної допомоги, яке тепер обслуговує і пацієнтів хірургічного профілю‼️Частина онкологічних відділень повернулася до роботи, окрім відділення трансплантації кісткового мозку, яке тимчасово працює на базі Київського міського центру нефрології та діалізу. Відділення мікрохірургії, отоларингології та щелепно-лицевої хірургії тимчасово працюють на базі Першої обласної дорослої лікарні.🔻Серед відділень, які вже працюють в Охматдиті, наступні:- Екстрена медична допомога (emergency)- Ургентна хірургія- Абдомінальна хірургія- Торакальна хірургія- Ортопедія та травматологія - Центр радіології- Онкологічні відділення (крім трансплантації кісткового мозку)- Дитяча та підліткова гінекологія- Гнійна хірургія⁃ Педіатрія ⁃ Інфекційне боксоване відділення для дітей молодшого віку⁃ Ендокринологія ⁃ Дитяча неврологія– Дитяча урологія– Відділення анестезіології⁃ Відділення анестезіології та інтенсивної терапії- Операційне відділення- Відділення ендоскопії з функціональним блоком 🔻Також працюють відділення неонатологічного профілю:- Інтенсивна терапія новонароджених дітей- Хірургія новонароджених- Інтенсивне виходжування глибоко недоношених дітей- Інтенсивне виходжування та рання реабілітація дітей з перинатальною патологієюСвою роботу також продовжують: Центр інфекційних хвороб  «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД»; Центр медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги дітям; Центр служби крові та Центр патології гемостазу.Нещодавно відновила роботу - лабораторія медичної генетики та Український референс-центр з лабораторної діагностики та метрології; Медико-генетичний центр.🇺🇦Ми запрошуємо всіх, хто потребує медичної допомоги, звертатися до нас. Попри виклики, ми продовжуємо працювати заради здоров'я наших маленьких пацієнтів.🔻Кол-центр Охматдиту: 0 (44) 344 19 54
👁 1,200 24-07-13 13:11
Вічна памʼять всім загиблим🕯️Учора, 12 липня, в Охматдиті відбулася подія вшанування памʼяті всіх загиблих через російську агресію «Реквієм за загиблими».Біля зруйнованої будівлі реквієм виконав камерний оркестр «Київ-Класик» на чолі з головним диригентом Германом Макаренко. Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній провів літію за загиблими. Десятки людей, зокрема співробітники лікарні, волонтери, благодійники, представники спецслужб та інших небайдужих, прийшли до Охматдиту, аби віддати належну шану тим, хто загинув з початку повномасштабного вторгнення. Серед них лікарка-нефролог Світлана Лукʼянчик та дідусь нашої пацієнтки Володимир Петреченко. Світла памʼять. Співчуття рідним. 🙏🏼Прямо на руїнах відділення токсикології, куди влучила російська ракета, відбулося покладання квітів. Нагадаємо, що 8 липня ворог наніс ракетний удар по найбільшій дитячій лікарні України «Охматдит». Внаслідок чого загинули та постраждали люди, зруйновано будівлі та пошкоджено корпуси лікарні.Ми памʼятаємо всіх, хто загинув. Ми памʼятаємо наших співробітників. І ми памʼятаємо, хто знищує людей та Україну. Дякуємо всім, хто підтримує Охматдит та залишається поряд. ❤️‍🩹