Source
НДСЛ Охматдит | ️В Охматдиті відкрили нові кабінети для пацієнтів з орфанними, дермато...
293 Views/Reach
2025-05-23 08:40
Message №1114
⚡️В Охматдиті відкрили нові кабінети для пацієнтів з орфанними, дерматологічними та алергічними захворюваннями ⚡️Після ракетної атаки 8 липня 2024 року, внаслідок якої було зруйновано частину корпусів Охматдиту, включно з Центром орфанних захворювань, між ФК «Динамо» (Київ), Фондом братів Суркіс та НДСЛ «Охматдит» було підписано меморандум про відновлення лікарні.З огляду на складність і тривалість відновлення зруйнованих приміщень, адміністрація лікарні ухвалила рішення перенести частину підрозділів до поліклініки, де було більше простору для організації сучасного та зручного медичного середовища.СамеФонд братів Суркіс у партнерстві з ФК «Динамо» (Київ) взяв на себе повне фінансування капітального ремонту крила поліклініки та створення комфортних умов для пацієнтів і медичних працівників.Тепер у нововідремонтованому крилі функціонують три підрозділи:🔹Кабінети Центру орфанних захворювань — для дітей з рідкісними діагнозами;🔹Кабінет бульозного епідермолізу — один з небагатьох в Україні, де лікування отримують і діти, і дорослі;🔹Алергоцентр — новостворений підрозділ для діагностики та ведення пацієнтів з алергічними захворюваннями.Загалом облаштовано 13 сучасних кабінетів, у яких уже з сьогоднішнього дня розпочато прийом пацієнтів.👨🏻⚕️«Пацієнти з орфанними діагнозами, бульозним епідермолізом і тяжкими алергічними захворюваннями потребують особливих умов. Це одні з найскладніших випадків, які ми супроводжуємо амбулаторно. Нам важливо було створити простір, де медики зможуть працювати ефективно, а діти почуватися спокійно та безпечно. Ми щиро вдячні Фонду братів Суркіс та ФК «Динамо» за швидку та рішучу підтримку», - зазначає голова комісії з реорганізації НДСЛ «Охматдит» Олександр Урін. Щиро дякуємо партнерам за підтримку та розуміння важливості кожного кроку у відновленні медичної допомоги. Разом створюємо простір, де діти можуть отримувати лікування в гідних умовах.🫶🏼🤍