Source
➔ Бункер капібари ТЕтужного ➔ | Чому закритий пиздак при наступі - основа успіху ?Сучасна Росія є прям...
29 Views/Reach
2024-08-13 15:28
Message №6360
Чому закритий пиздак при наступі - основа успіху ?Сучасна Росія є прямим нащадком Радянського Союзу, і, хоча пройшло 30 років, вона не дуже відійшла від своїх витоків. Військо — це дуже консервативна структура. Якщо ми, зі всіма нашими зусиллями, ще не відійшли далеко від радянської моделі, то росія, без сумніву, теж залишилася на тому ж рівні. Жорстка армійська ієрархія змушує російських командирів приховувати свої поразки. Наприклад, якщо вони втратили населений пункт N, про це не повідомлятимуть і спробують виправити ситуацію власними силами, часто в поспіху, адже можуть потрапити під так зване спіхочування і бути змушеними відбивати ці ж позиції. Через це обізнаність вищого командування часто не відповідає реальності, оскільки ніхто не хоче підставлятися під суворі покарання. Беручи до уваги те, що наш наступ не був розголошений заздалегідь, можна припустити, що операція була підготовлена досить ретельно. Це означає, що на напрямку удару були задіяні певні сили і засоби для того, щоб мінімізувати обізнаність ворога на полі бою. Це могли бути засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ), спрямовані на перешкоджання радіозв'язку і протидію безпілотникам, або ж FPV-дрони, які збивають російські безпілотники типу "Орлан", "ZALA" та інші. Удари по КСП, по радіо вузлах. У такій ситуації російське командування втрачає зв’язок і орієнтацію на полі бою. Коли врахувати, що командири на місцях не хочуть ризикувати своїми позиціями і зв’язок у них порушений, реальна картина бою для росіян покривається "туманом війни". У таких умовах будь-яке свіже відео, яке може бути геолоковане, наприклад, біля будівлі або дорожнього знаку, що легко впізнати, може дати ворогу уявлення про наші позиції та дозволити їм відреагувати. Наш контроль над територією є значно більшим, ніж малюють на картах і це зроблено навмисно. Тому, дорогі патріоти, охолоньте і наберіться терпіння. Ми вже завдали ворогу значних втрат і захопили багато території. Насолоджуйтесь тим, що маємо, і не робіть зайвого шуму. Коли будуть офіційні заяви, ви зможете побачити реальну картину.😀WarArchive | Чат | Зв'язок | Мапа