Source
Артем Панченко 🇺🇦 | Важко мені інколи нас зрозуміти.Коли ми показуємо картинки з нашими же...
2 530 Views/Reach
2026-02-12 12:43
Message №363
Важко мені інколи нас зрозуміти.Коли ми показуємо картинки з нашими жертвами convicted felonу Трампу, або ставленику пейпал-мафії Венсу, або коли очікуємо чогось іншого від МОК, де нагадаю є наш представник – пан Бубка, той самий, чию відставку пушив Гераскевич, в тому числі через те, що родина Бубки заробляє на окупованій Росією території за даними журналістських розслідувань.Ми вийшли з комунікацією, що Бубка не представляє інтереси України?Чому ми хочемо іншого ставлення до себе, коли МОК керує міністерка з семирічним стажем в Зімбабве (країни-союзниці рашки) при владі тіпа, що був наступником Мугабе і його максимально наближеною особою? Працювала на режим країни, що визнавала в ООН Крим російським і голосувала проти того, щоб росія несла відповідальність за те, що вона тут наробила за ці роки. Тобто це не просто факт по паспорту, це співучасть, і багаторічна.Чому ми не комунікуємо про те, що це відвертий конфлікт інтересів, адже людина, що сім років представляла режим, що є лояльним до хуйла і зараз робить все, щоб повернути їх на ОІ-2028 (і поверне!) не може бути об’єктивною до Влада і нас через те, що вона пов’язана з публічною антиукраїнською позицією, яка підтверджена на рівні ООН?Тому що ми в це не можемо, і не вміємо. Попри те, що я майже не знаю людей, які або не ховали б когось, або не були присутні на похованнях внаслідок російського вторгнення.Тому я вважаю, що не треба щось писати про Ковентрі, бо проросійська особа просуває проросійські інтереси. Вода волога. Але чому ми досі не можемо в комунікацію, і чому не всі спортсмени досі підтримують Гераскевича, зокрема в простій позиції – напиши маркером на формі ті ж прізвища, і хай всіх знімають, бо це стосується всіх – це мене дивує насправді?Якщо ж у нас всередині себе немає такого єднання і готовності, чому ми очікуємо антиросійського єднання у інших, зокрема у відверто проросійської керівниці МОК?