Source
Артем Панченко 🇺🇦 | Я кілька днів тому особисто пояснював, чому ОКС не слід сприймати як к...
1 600 Views/Reach
2025-12-24 13:42
Message №343
Я кілька днів тому особисто пояснював, чому ОКС не слід сприймати як команду, яку неможливо обіграти, і акцентував увагу зокрема на матчі проти Сперс ще в Кубку НБА. Сьогодні Сперс їх винесли вдруге за тижденьНайбільша сила ОКС є одночасно і їх найбільшою слабкістю.ОКС має 24-25 очок в середньому після втрат суперника. Це фактично + 1 олл-стар по продуктивності на полі кожен матч, але ці показники досягнуті завдяки величезному акцентові на пресинг на м’ячі та лініях передач. Тобто, умовно таку команду, як Рокетс Хардена вони з’їдають до кісток, бо є одна людина, ця людина або обігрує, або роздає. Тобто пресинг на нього і на отримуючих гравців буде працювати.Однак, ця тактика не працює, коли команда має трьох-чотирьох гравців, що працюють на м’ячі, і їх ролі розподілені. У Сперс це Фокс, Касл, Харпер, Вембаньяма. Барнс традиційно грає без втрат. Відповідно, це дуже сильно зрізає оцю надбудову, і після цього ОКС залишаються грати як елітна захисна команда і добротна, але не топова команда в плані позиційного нападу.А там вже є Шай і той самий великий розрив. Холмгрем не є фокальним гравцем в атаці, Вільямс дуже обмежений і півроку прокакав фактично через важку травму, він не стане грати краще цього року, він хоч би до рівня минулого року дістався, а всі інші – це про точкові задачі.Відповідно, це beatable команда.Я нагадаю, що це команда яка виграла ще позаминулу регулярку, і всралась Далласу, бо окрім Шая там ніхто не зіграв. В чотирьох матчах, що ОКС тоді програли, ніхто крім нього не набрав навіть 25, найкращий показник був 22 і 21 очко у його партнерів. В двох поразках другий скорер в команді набрав взагалі 16 та 13. Через рік вони залізли в сім матчів проти Денвера, який закінчував серію в три людини, що просто могли ходити, і мали всі шанси всратись Індіані, просто через те, що Індіана грала з великою кількістю руху і дотиків між гравцями. Пейсерз тоді виграли два матчі з 11 та 14 втратами, а матч який мали програти з 25 втратами склався тоді по класиці: Шай – 38, Вільямс – 17, Холмгрем – 6.Тренерські штаби команд це в принципі бачать, і намагаються щось по мінімуму проти них робити в регулярці, щоб увімкнути вже все що є в плей-оф, коли у ОКС не буде часу на адаптацію.І оце як раз виклик: ОКС мали стати краще за рахунок віку, більшої впевненості в собі, бо вони вже змогли і вже виграли, але статус Холмгрема не зміниться, а Вільямса не може змінитись в цьому році, бо він витратить ще кілька місяців щоб просто набрати форму.Тому ви бачите, що роблять інші клуби: Денвер набрав максимальну кількість тіл, розуміючи, щоб якби у них було хоча б 5 минулої весни – вони б пройшли далі. Міннесота збільшує роль ДДВ і хоче Хардена, щоб мати декілька опцій в атаці, які можуть вести гру. Лейкерс пісяються від прогресу Рівза, бо у них є три людини, яким можна довірити гру на м’ячі під тиском. Сан-Антоніо вже все розуміє. Х’юстон хоче їх обіграти по-своєму, поки що у них нічого не вийде, але вони все ще не зіграли жодного матчу основною ротацією.Тобто всі бачать, що це beatable команда. І це вкрай важливо, тому що коли востаннє відчули, що команда з таким рекордом – beatable, Клівленд виліз з 3-1.