Source
Київ. Наживо | Новини Києва | Через місяць після призначення на посаду сам собі нараховував премії н...
205 Views/Reach
2024-07-18 09:33
Message №9201
Через місяць після призначення на посаду сам собі нараховував премії на 145 тис. гривень – судитимуть керівника центру соцобслуговування Святошинська окружна прокуратура міста Києва скерувала до суду обвинувальний акт відносно директора Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району міста Києва у зловживанні службовим становищем, що завдало істотної шкоди (ч. 1 ст. 364 КК України). За даними слідства, 35-річний посадовець в лютому 2023 року був призначений на посаду директора Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва за результатами конкурсного відбору. Вже через місяць після призначення на посаду чоловік, без відповідного погодження зі Святошинською районною в місті Києві державною адміністрацією самостійно почав нараховувати собі премії за виконання особливо важливих завдань та за особисту ініціативу у покращенні діяльності підрозділів центру. Таким чином за кілька місяців він отримав премій на загальну суму 145 тис. гривень. Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури