21 червня 9.00 Майдан Незалежності зберуться добрі українці, щоб протидіяти акціям маніхеїв-неомарксистів, які в цей день намагатимуться осквернити Київ.Приходь! Доєднуйся до спротиву!Пояснення:Важливим інструментом диявола є МАНІХЕЙСТВО - недооцінений ворог.Маніхейство посилює антиособистісні інтенції. Воно розвиває і обігрує потяг до самогубства, перверсії, воно хоче знищити атрибути та інструменти особистості:- расу,- націю,- родину,- гідність,- якості статі,- віру.Маніхейство пригнічує людину, як особистість.Натомість, для християнства особистість - це найважливіше.Наш Бог - особистість і ми перебуваємо з Ним в міжособистісному спілкуванні.В кожній душі є воля до життя, до продовження роду, до пригоди, до спасіння,але також є воля до смерті, до самознищення, до капітуляції, до перверсії.Ця темна воля є наслідком первородного гріха. (Навіть психоаналіз, який є однією зі шкідливих єретичних течій, помічає цю інтенцію і називає її «мортідо»).Воля до самогубства (поруч з волею до життя) присутня також і в кожному суспільстві.Маніхейство репрезентує і підсилює волю до самогубства .Маніхейство протягом століть вдягається у різноманітні ідеологічні шати:- вчення Мані,- будизму,- богумільства,- катарства,- неомарксизму,- агресивної толерантності,- гомосоціалізму- Фемінізму- ЛГБТ- тощо.Необхідно розрізняти прояви диявола.Скажімо, марксизм - це бадьорий сатанізм, він був ворогом церкви і всього доброго, але там лише зародки маніхейства.Натомість, неомарксизм - доконане маніхейство.Московити - страшний ворог, РПЦ - огидні лицеміри, але вони не є маніхеями. Натомість, керівники демократичної партії США, Сорос, або очільники Швецької лютеранської церкви є маніхеями.Московський сатана хоче нас знищити, західні біси, хочуть нас розчини. Москва хоче вбити наше тіло, західний гомосоціалізм хоче вбити нашу душу.Московський сатана пахне сіркою, він не ховається.Західний біс пахне одеколоном і говорить нам те, що ми хочемо чути:гріх не потрібно долати, ним треба пишатися.На заході є здорові сили, але вони упосліджені. Україна має їх підбадьорити і очолити.Для цього українці стануть авангардом Церкви і Європи.Тому треба допомагати війні проти москви і боротися проти пропаганди гріха у всіх його формах:- содомії,- русского міра,- наркотизації,- абортів,- расової капітуляції,- міграції,- дехристиянізації тощо.Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання
Побут і звичаї у Євросоюзі ❗️У Бельгії банда малолітніх африканців неодноразово зґвалтувала 14-річну дівчинку: їх усіх залишили на волі.Згідно з повідомленням у ЗМІ, на дівчинку вперше напали після того, як 16-річний африканський мігрант заманив її в ліс поблизу соціального житлового масиву в місті Кортрейк, де вже чекали його друзі. Потім її двічі протягом наступних чотирьох днів змусили повернутися на місце та обидва рази зґвалтувала одна й та ж група мігрантів. Нападники також зняли на відео зґвалтування, які, як ствердуєть ЗМІ, "надто жахливі, щоб їх описати", та поділилися відеозаписом у Snapchat. Дівчина звернулася до поліції після третього нападу та змогла впізнати 11 мігрантів віком від 11 до 16 років, які, за повідомленнями бельгійських ЗМІ, були північноафриканського та сомалійського походження. Після тривалого судового процесу по справі виявилося, що 11-річного мігранта визнали занадто молодим для пред'явлення звинувачень, ще одному також не було висунуто звинувачень, решту дев'ятьох визнали винними у зґвалтуванні, двом з них присудили два роки умовно та зобов'язали пройти програму консультування, іншим — наказали виконати 30 годин громадських робіт.Українські ліві, які широко представлені також і в уряді, хочуть, щоб і в нас так було.🔴Мітинг проти урядових планів завезення сюди мігрантів - в суботу 6 червня о 16:00 на Майдані Незалежності.Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання
Акція за збереження сімейних цінностей та демографічну безпеку відбудеться у суботу на Майдані 16 травня (субота) о 12:00 на Майдані Незалежності у Києві відбудеться мирне зібрання представників громадськості та патріотичних організацій, зокрема батальйону «Братства». Мета заходу – обговорення критичних загроз національній ідентичності та засадничим інститутам українського суспільства. Ключові питання:1. Законодавче регулювання та захист сім'ї: Обговорення положень законопроєкту №15150 (нового Цивільного кодексу). Організатори виступають за безальтернативне збереження тих статей, що захищають природне визначення шлюбу та сім’ї, попри активний тиск ідеологічних лобістських ЛГБТ-груп. 2. Демографічна безпека та міграційна політика: Обговорення ризиків масового залучення в Україну трудових мігрантів з країн Азії та Африки. На думку активістів, нинішня міграційна політика створює загрозу демографічній безпеці та етнокультурній цілісності країни в інтересах окремих бюрократичних груп. Деталі заходу:Дата: 16 травня (субота)Час: 12:00Локація: Київ, Майдан Незалежності (біля Стели). Організатори також закликають прихильників природних цінностей у регіонах організувати аналогічні заходи на центральних площах своїх міст.
Терорист був озброєний легальною нарізною зброєю - куди докупив збільшену обійму, додаткове руківʼя на цівку - частково розбирався, що в нього за гвинтівка. Розумів, що має легкий пістолетний набій. Який не пробʼє легкий бронежилет. Це ознака, що це не ветеран/військовий. Бо обзавівся би автоматом з автоматичною стрільбою і сильнішим набоєм. Але це не привід «обмежувати зброю». Це в корені, фундаментально помилкова позиція. Озброюйтесь, кожен має купити дробовик. Кинув курити, почав бігати, за рік зекономив з цигарок на чудову помпу.Дегенерата купа очевидців могла застрілити з вікна, якби мали зброю.І - ні - це не призведе до ризиків на вулиці. На вулиці стане безпечніше.Самі великі втрати в бою, де противник озброєний, а ти - НІ.Злочинці, шизоухилянти і так використовують, дістають нелегально зброю.Самі вразливі жертви - самі чесні спокійні українці.ОЗБРОЮЙТЕСЬ. Вимагайте легалізації короткоствольної зброї (хоча би одразу опісля війни). Депутат - який проти пістолетів для чесних громадян - підор.Чиновник - який проти озброєння громадян, коли довкола шизіки з Москви, бандити, корупційні ОЗУ - посібник криміналітету.Будь-який дегенерат перед забігом з автоматом - має очікувати дух Техасу.Поширте.
Олександр Музичко - це людина, яка сформувала мій ідеологічний світогляд, саме він вплинув на моє формування як особистості. Це людина честі, людина вчинків, людина слова, людина ідеї, людина чину. Це людина-легенда, це символ боротьби за кращу долю України. Він присвятив своє життя Nації та Україні. Хоробрий. Під час першої чеченської кампанії він вражав усіх (і росіян, і чеченців) своєю хоробрістю, він самотужки брав в полон десятки росіян, сміливо йшов у бій. Безсумнівно, що Сашко - це той, хто витягнув на собі багато важливих битв в першій чеченській. Жоден місцевий житель ЧРІ не зрівняється з цим українським воїном, як підтвердження - це відзнака «Кьоман турпал», яку отримали лише 11 осіб, один з яких - Сашко.Відданий ідеям і принципам. Його кредо - це боротьба, боротьба проти несправедливості, боротьба задля кращої долі Nації та Батьківщини. Сашко казав: «На нас усіх заготовлені долари або кулі. Кого не куплять - того уб’ють». Його не купили, він не продався. Світла пам’ять Герою української Nації!
Їбало зрадойобів до огляду😂Всі ж пам'ятають як починались застосування наших БПЛА, а потім ядерними грибами вибухали ГРАУ😏Це тільки початок. Далі більше.Не маючи жодної зброї окрім палиць та щитів наша Nація здолала януковича. Здолали коли було найбільше втрат. А потім золотий батон утік під захист хуйла.Ви вистоїмо і зараз. Ще буде час тріумфу. Господь нагороджує сміливих!Книга Ісуса Навина 1:5-9 UMTНіхто не зможе протистояти тобі, допоки ти живий. Я буду з поряд з тобою, як і з Мойсеєм, й не кину тебе, не полишу. Будь мужнім і хоробрим! Бо тобі вести цей народ, щоб він здобув землю, яку Я обіцяв віддати вашим праотцям. Будь лиш мужнім і вельми хоробрим, щоб діяти конче згідно з Законом, даним тобі Моїм слугою Мойсеєм. Не відхиляйся ні праворуч, ні ліворуч, щоб успішні були всі твої діяння. Хай не сходить з уст твоїх ця книга Закону, день і ніч вивчай її, аби міг ти пильно виконувати все, що написано в ній. Тоді матимеш успіх у своїх справах, тоді тобі буде таланити. Чи не звелів Я тобі бути мужнім і хоробрим? Тож не бійся й не занепадай духом, бо Господь твій Бог завжди з тобою хоч куди б ти пішов».
З одного боку маємо бойового офіцера, підполковника, заступника командувача 3ОШБр.З іншого - хуєсос, який неодноразово закликає піднімать руки вгору і здаватись на милість ворогу, знецінює зусилля українських чоловіків, які стримують підорів поблизу Лиману, закликає зупинити атаки на прикордоння рф, хоча сам же закликав до анігіляції бєлгорода.На відміну від Жоріна, цей підорок жодної користі не приносить. Де збори на армію? Де збори на потреби матерів? Де хоч якісь дії від нього, які несли б користь для Nації? Але у нього є прикріплена банка, яка регулярно поповнюється і з неї списуються кошти. Банка на існування каналу🤣Це яким нікчемой треба буть, щоб збирати милостиню на своє існування, будучи відвертим тягарем?Чи я ж думка авторитетніша? Чи, може, просто друг Жорін - пропагандист Зеленського?Я не в усіх поглядах згоден з Жоріним, але це аж ніяк не питання війни. Капітуляція знищить Україну з середини.І принагідно нагадую таваріщу, що зрадників ніхто не любить, навіть ті, заради кого зрадили😉
Патронатна служба «Янголи» з весни 2022 року билася в усі двері, щоб в Україні з’явилося Національне меморіальне військове кладовище.На жаль, для нього так і не знайшли гідного місця. Ділянка під Мархалівкою на Київщині — далеко не найкращий варіант. Але кладовище відкрите, воно працює. Саме там поховані найбільш беззахисні герої цієї війни — невідомі солдати.Там спочивають і герої Маріуполя.Гідне вшанування та збереження пам’яті про полеглих — прямий обов’язок нації.Рейдерські історії навколо кладовища — перебувають за межею людяності та здорового глузду.Перед яким вибором нас фактично ставить суд?Викопувати тіла тих, хто загинув за Україну? Ми точно не дозволимо паплюжити гідність загиблих героїв і плюндрувати їхні могили.Тепер це відповідальність держави — знайти правовий вихід із ситуації, створеної судовим рішенням.Закликаємо громадськість стати на захист Національного меморіального військового кладовища — щоб його не довелося захищати силами чинних військовослужбовців і ветеранів.
Про ”сухий закон” серед УНСО-вців Бійці УНСО (вік яких був від 18-до 26 років) перебуваючи на бойових позиціях на війні в Придністров’ї дотримувалися сухого закону, що їх відрізняло від усіх інших військових сил: від румунів, молдован та росіян, останні вживали алкоголь до такого стану, що це призводило до бійок, тероризування місцевого населення, перестрілки між своїми та дурних смертей.Саме завдяки свої суворій дисципліні українці з УНСО завоювали повагу не лише серед місцевого населення, а й серед ворога. Іншими країнами ширилися розповіді про сильних, здорових, молодих українців, які були хоробрими воїнами та були віддані ідеї. В середині організації УНСО царила сувора дисципліна, за порушення якої порушник піддавався покаранням, найбільш розповсюдженими та дієвими було покарання буками. І коли у вільний від війни час інші військові сили ПМР вели згубний спосіб життя, унсо-вці оранізовували вишколи, відвідували лекції, займалися спортом, вдосконалювали свої навички.Саме завдяки суворій дисципліні, в Придніпровській війні українці зазнали мінімальних втрат, на відміну від росіян, румун та молдован. (текст написано на основі розповідей бійців УНСО, які брали участь у війні в Придністров’ї)
🫡Честь і слава “Кіборгам”!20 січня — День вшанування захисників Донецького аеропорту. Сьогодні Україна згадує воїнів, які стали символом незламності українського духу.Оборона Донецького аеропорту увійшла в історію як одна з найгероїчніших сторінок сучасної війни за свободу України: 242 дні запеклих боїв, тисячі особистих подвигів, надлюдська витримка й самопожертва. “Кіборги” витримали – не витримав бетон.Серед оборонців аеропорту – спецпризначенці Головного управління розвідки.У травні 2014 року група воєнних розвідників під командуванням легендарного офіцера ГУР, Героя України Максима Шаповала, однією з перших із боєм увійшла на територію летовища. В результаті дій спецпризначенців ворог зазнав значних втрат, а стратегічний об’єкт перейшов під контроль українських сил.Подвиг захисників Донецького аеропорту — це фундамент сучасної української армії та приклад для нових поколінь воїнів, які й сьогодні б’ються з російським агресором.Пам’ятаємо “Кіборгів”. Продовжуємо боротьбу.Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok