Source
Настрої | Медіа-спільнота | Останні тижні щедрі на якісний контент. Чи-то ентузіазму на його спожи...
300 Views/Reach
2026-02-27 16:00
Message №1552
Останні тижні щедрі на якісний контент. Чи-то ентузіазму на його споживання побільшало:)Так чи інакше, маємо до вас пʼятничний #медіааперитив 🍸Маша Вайнер:Якщо прагнете дійсно емоційного кіно, раджу подивитися «Нюрнберг». Про виклики та думки тих, хто почав боротьбу за справедливість у юридичній площині на той час.Чудові актори та гра, а також динаміка стрічки — майже 2,5 годин пролетіли непомітно.Олена:Якщо ви ще не дивились розбори від Андрія Федоріва, рекомендую. З останніх — випуск із засновниками Нової Пошти. Цікаво послухати про шлях до побудови бренду такого рівня.А ще після перегляду хочеться пишатись українцями та українським бізнесом!Сьогодні якраз вийшла друга частина випуску, дивитимуся також!Світлана:«Ницо потворно» Підпільний Подкаст та Свят Загайкевич.Відгукнувся щирістю. Сподобається тим, хто хоче розділити свої найнепозитивніші думки.Маша Коваленко:Поважаю Олю Бондар, слідкую впродовж довгого часу за нею та трансформацією її карʼєрного шляху.Тепер думки Олі і в форматі YouTube відео. Для тих, хто хоче глибини, простоти, відчуття, що ти не одна така, без моралізаторства і «просвітлення».