Source
Наше Місто Дніпро | Закриваючи тему. Цікаве чтиво вихідного дня для мешканців Слобожансько...
1 210 Views/Reach
2026-05-01 15:17
Message №134309
Закриваючи тему. Цікаве чтиво вихідного дня для мешканців Слобожанського. …Напередодні я написав цілком коректний та дуже спокійний пост. У ньому я лишень закликав ваше керівництво спрямувати свій чималий бюджет на розвиток власної інфраструктури ( як належить будь-якому окремому місту ) та підготовку до опалювального сезону. Натомість багато хто з вас побіг генерувати гидотні коментарі, мовляв, «крадії та баньдюки зазіхають на бюджет нашої громади».…Для розуміння, ось вам порівняння річних зарплат керманичів вашого «міста» на 15 тисяч мешканців із мільйонним Дніпром:– Голова ТГ Слобожанське Камінський - 1 625 358 грн;– Секретар ТГ Слобожанське Лагода - 1 425 823 грн;– Міський голова Дніпра Філатов – 393 850 грн;– Секретар міськради Дніпра Санжара – 1 035 725 грн.Також у Дніпрі заступники мера в середньому отримують на пів мільйона менше ніж у Слобожанському!І я вже не кажу про те, що від своїх премій та зарплат я давно відмовився на користь ЗСУ і безуспішно закликав інших колег зробити те саме. Але не про це. …Я не змушую нікого з вас зайвий раз напружувати мізки для роздумів про те, чому очільник Слобожанського заробляє у понад чотири (!) рази більше (!!) за мера Дніпра (!!!).Тут важливо збагнути інше. Ще раз.Усі котельні у вашому Слобожанському належать Дніпру.Так само, як мережі водопостачання і транспортні маршрути.І якби не повномасштабна війна та моя повага до керівництва обласної військової адміністрації, то я б із радістю реалізував для вас всі правила життя анклаву. Тоді б вам довелося ходити пішки та опалювати дровами. Але ви продовжуйте далі бити в барабани та кривлятися.Бо мене щиро тішать коментарі ваших бюджетників, котрі розповідають про оазу Слобожанського, але фотографуватися чомусь їздять у дніпровські сквери та парки. …І так, мене дійсно «тригерить» вся ця історія. Бо я не хочу, щоб на шиї у Дніпра сидів такий собі малесенький клоп, котрий смокче соки з нашого Міста, користується його благами, але при цьому не платить та ще й смердить. Бо ви й ваша так звана територіальна громада вилізли на теріторію обласного центру та ще набудували там купу торгівельних центрів. І коли, приміром, до великої війни Дніпро вводив обмеження на нічний продаж алкоголю, ви це дозволяли. А потім від душі отоварювали там усіх міських пʼяниць. …Тож можете скільки завгодно ображатися й клясти мене. Але, рано чи пізно, дорогенькі, вам доведеться сплачувати рахунки по повній.Бо, повторю, зима не за горами.І ніхто вам не допоможе. Навіть не сподівайтеся.