Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Надя Каракай про стан і реальність
Added 06 Jan 2025

Надя Каракай про стан і реальність

@nadiiakarakai
Number of subscribers: 274
Photos: 1,170
Videos: 683
Links: 239
Description:
Я Надя - ваш духовний наставник. Сила впливу та любові, адекватна духовність❤️ Робота з внутрішнім хаосом, тривогою,сумнівами і вибором. Авторська програма і методологія супроводу змін Тг: @Nadiia_Vas Inst. @nadiia_karakai
Source

Надя Каракай про стан і реальність | Хочу зросту, але без ризиків Щоразу на розборах я бачу офігенних людей...

Хочу зросту, але без ризиків Щоразу на розборах я бачу офігенних людей. Бачу у кожному силу, потенціал, енергію, амбіції, міць. Стільки всього, чим можна ділитися з людьми і буде дуже цінно. Кожна людина сама собою вже унікальний продукт. Але чомусь у світ із усього цього виходить 5-10%Бажання реалізовуватись і щось змінити величезне. Кожна людина здатна заробляти 100тис. - 300тис. на своїх знаннях, досвіді, унікальності. Але ця суть так і не виходить у світ через страхи - взяти відповідальність, ризикнути, піти в нове. «Хочу зросту, але без ризиків»Таку фразу я часто чую) Усміхаюся Згадую свій шлях Збір 25000$ на операцію для сина. Нааіть якщо обʼєднати всіх родичів і знайомих та продати квартиру - цього не вистачить. Я ризикую. І вже вже за півтора місяці закриваєм збір, до якого доєднатися 2!!!благодійні фонди, радіо, телеканал СТБ і Кураж-базар, який більше 10тис дол виділив на «вушко для Макара». Якби я не ризикнула і не притишила своє его, мій син би не жив повноцінним життям, не ходив у звичайну школу, на футбол, на курси програмування, не мав би друзів….7 років в декреті. Загубила себе. Приймаю рішення йти працювати в мережеву компанію. Близькі не розуміють і не розділяють мій ентузіазм. Перший тиждень від напруги і страху новизни болить щелепа. Але мені хочеться більшого! Я не можу бути тільки мамою! І в перший же місяц, 5 років тому, заробляю 800дол. Я плакала, бо розуміла, що життя не буде колишнім.13 років шлюбу. 12 із 14 операції сина з ним один на один, без підтримки. Колишній чоловік в Польші, ми з сином вдвох в Україні. Самі по собі. Я не хочу сімʼю для галочки. Я хочу відчувати себе коханою і потрібною. Приймаю рішення розлучитися і почати все спочатку. Мережева компанія російська, я не буду в ній працювати. Треба створити нову діяльність. Коучинг! Але тоді я навіть не мріяла про той формат, який є зараз - власна авторська методологія, результати учнів за гранню фантастики, я зчитую енергетику людей. Я ризикувала пішла зі стабільного колишнього місця і життя. На місце, де можу не прижитися. Було складно – вчуся до ночі і до фізичної тошноти. Якби я не ризикнула, я б ніколи не дізналася, що здатна побудувати побудувати таку свою маленьку імперію. Щось не працює, треба купити досвід іншого експерта: розбір за 20тис грн/2 години, наставництво за 3,5 євро, наставництво за 10тис євро і зараз знов буду заходити в наставництво за 4тис євро. Я кожен раз ризикую. Обнуляюся в самому прямому сенсі цього слова. Тестую гіпотези. Роблю великі результати в продажах. Якби я не ризикнула, я б ніколи не заробила скільки в соціальних мережах, в яких «немає грошей».Мені кажуть: «Надя, ти така крута. Безстрашна. Ти моя рольова модель. Хочу бути, як ти. Продавати легко. Заробляти та дозволяти собі все що хочеться»Але я не хочу ризикувати 😂Я не говоритиму, що мені все давалося легко, гроші самі текли рікою і мені не доводилося багато працювати. Весь мій шлях та перемоги були пов'язані з постійними ризиками, новими діями. І я збрешу, якщо скажу, що мені не було страшно. Було страшно ще й як.Але якби я не ризикувала, я б не дізналася, як може бути по-іншому, на що я по-справжньому здатна. Я вибирала не мочити ноги на березі, я пірнала в глибину з усіма ризиками. Саме там за межами себе я знаходила скарби.Ризик - це вихід за межі себе. Тільки так можливе зростання та успіх. Тільки так можна стати повністю розкритим.На все є ціна. І ціна за зону комфорту – звичайне життя, задоволення малим. Ціна за зростання та свободу – це завжди ризик.Інакше б вже всі були мілойонерами)))