Source
НадвірнянськаТГ | Сьогодні на другому озері зони відпочинку ім. Назарія Яремчука провели...
1 690 Views/Reach
2026-04-18 13:45
Message №57166
🐟 Сьогодні на другому озері зони відпочинку ім. Назарія Яремчука провели чергове зариблення водойми — запущено товстолоба. Цей вид риби по праву вважається природним «меліоратором», адже ефективно очищає воду.🌿 Місяць тому в перше озеро було запущено білого амура. Такі кроки спрямовані на покращення екологічного стану водойм: риба допомагає зменшити надмірну кількість водоростей, очерету та іншої рослинності, а також природно фільтрує воду.Особливо важливо це для першого озера, яке найбільше потерпало від заростання — значна кількість водоростей та очерету ускладнювала відпочинок і купання. Після консультацій з екологами та профільними спеціалістами було обрано саме ці види риби. Середня вага запущеної риби — 2,5–3 кг.🎣 Звертаюся до рибалок із проханням тимчасово утриматися від риболовлі, щоб риба могла адаптуватися до нових умов та виконати свою важливу природну функцію — покращення якості води.🕊️ Бажаю всім спокійних і благословенних вихідних! Дякуємо ЗСУ за захист нашої незалежності, за мир і спокій.🇺🇦 Слава Україні!#НадвірнянськаТГ #Зіновій_Андрійович