Source
mystic_family_ua | Друзі, в такі часи, звісно ж, потрібно проявляти милосердя та уважніст...
275 Views/Reach
2026-03-13 09:42
Message №1658
Друзі, в такі часи, звісно ж, потрібно проявляти милосердя та уважність до тих, хто поряд, і максимально намагатися допомагати, служити Людству, служити Світлу. Виконувати свою Дхарму.Але важливо памʼятати про свій внутрішній ресурс. У кожного з нас є свій індивідуальний запас енергії, сил, здоров’я. Свій обʼєм «батареї», який треба вміти вправно розподіляти та відновлювати. І варто спробувати знайти цю можливість, щось для себе, щось що допомагає саме тобі. Як кажуть поважні буддисти: «де наша увага, там наша енергія».Навіть у праці, навіть у океані турбот, можна виділити декілька хвилин для себе, на медитацію, практику з'єднання з природою, зі своїм центром. Спрямувати увагу на молитву та на свої щирі наміри ! Інструменти є і багато. І це наш вибір: чи готові ми тут та зараз взяти відповідальність за свій стан, чи ні?Багато чого дійсно важливого в нашому житті залежить тільки від нас. На щось ми не в змозі вплинути, але водночас … все є у надійних руках.Рухаємося вперед з довірою і вдячністю, не піддаючись програмам страху та чужих досвідів! Хай у всіх все буде найкращим чинОМ ! Харі Ом Тат Сат🙏