Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - MYROTVORETS NEWS
Added 06 Dec 2025

MYROTVORETS NEWS

@myrotvoretsnews
Number of subscribers: 21 365
Photos: 29,500
Videos: 6,590
Links: 13,400
Description:
Центр "Миротворець" У Facebook: facebook.com/IdentigrafMyrotvorets/ https://www.facebook.com/MyrotvoretsUKR Twitter: https://twitter.com/UaPeacemaker https://twitter.com/neuroidentigraf

👥 Number of subscribers

21 365
Average/Day:: -5
Average/Week:: -31
Average/Month:: +1235

👁️ Average views per message

2 343
Average/Day:: 1,920
Average/Week:: 3,336
ERR: 10.97%

📊 Messages per Day

2.8
Last day: 10
Week average: 3.7
Average per day: 2.8

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,220 26-02-11 21:36
«ГАСТРОЛІ» ПІД ПИТАННЯМ: МІНКУЛЬТ ЗВЕРНУВСЯ ДО СБУ ТА ПРИПИНИВ ВИДАЧІ ДОЗВОЛІВ НА ВИЇЗДИ МУЗИКАНТІВ ПЕТРА ЧОРНОГОВинників Потаповичів прибулоІсторія з виїздом чоловіків за кордон під виглядом учасників музичних гастролей отримала продовження на рівні державних органів. Міністерство культури та інформаційної політики України заявило, що може припинити підтримку закордонної діяльності артиста Петра Чорного після розслідування журналістів Bihus.Info.У міністерстві підтвердили: після публікації розслідування вони звернулися до Служби безпеки України з проханням перевірити обставини виїзду чоловіків, яких у матеріалі називали музикантами артиста.Окремі деталі з’явилися й у повідомленнях Київської міської військової адміністрації. Там заявили, що до КМВА регулярно звертався ФОП Сергій Матусов, який клопотав про сприяння у виїзді за кордон самого Петра Чорного та людей, заявлених як його музиканти.Серед тих, хто скористався такою можливістю, медіа називали:айтівця Дмитра Прокудіна, який нині мешкає поблизу Валенсії;Владислава Шурмана, який публічно заявляв, що йому «допомогли виїхати» приблизно за 5 тисяч доларів.Подробиці:
👁 2,050 26-02-09 20:06
РОСІЯ МОЖЕ ЛОКАЛЬНО НАПАСТИ НА ОДНУ З КРАЇН НАТО ВЖЕ ЧЕРЕЗ 6 МІСЯЦІВ ПІСЛЯ ПРИПИНЕННЯ ВОГНЮ В УКРАЇНІ — ЗВІТ МЮНХЕНСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З БЕЗПЕКИРосія може відновити військовий потенціал для локальної війни проти одного з сусідів уже через шість місяців після можливого припинення вогню в Україні. Про це йдеться у звіті Мюнхенської конференції з безпеки (Munich Security Report):“Деякі розвідувальні агентства оцінюють, що Росія може відновити свої сили для «регіональної війни» у балтійському регіоні протягом двох років після потенційного припинення вогню в Україні — і для «локальної» війни проти одного сусіда протягом шести місяців.” Як зазначається у документі, деякі розвідувальні служби оцінюють, що Москва здатна підготуватися до «локальної» війни проти окремої держави протягом пів року після завершення бойових дій в Україні. Водночас для «регіональної війни» у Балтійському регіоні Росії може знадобитися до двох років.У звіті підкреслюється, що повномасштабна війна проти України не послабила стратегічних амбіцій Кремля. Попри великі втрати, санкційний тиск і удари по військовій інфраструктурі, Росія залишається у режимі воєнної економіки та продовжує нарощувати оборонне виробництво.Окрему увагу автори документа приділяють ризику для країн НАТО після можливого припинення бойових дій в Україні. Колишній голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфґанґ Ішингер раніше заявляв, що у разі замороження війни загроза для Альянсу лише зросте, оскільки російська армія отримає час для перегрупування, переозброєння та підготовки до нових операцій.“Поки Україна захищає Європу, небезпека не така вже й велика” — голова Мюнхенської конференції з безпекиЗахідні аналітики сходяться на думці, що Росія становитиме потенційну загрозу для НАТО щонайменше у середньостроковій перспективі, навіть якщо активні бойові дії в Україні припиняться.У звіті Мюнхенської конференції з безпеки наголошується:Росія залишається серйозною та прямою загрозою для європейської безпеки;війну проти України названо найбільшим викликом безпеці НАТО з часів Другої світової війни;після припинення бойових дій Москва може отримати можливість для нової агресії;саме тому Європа та країни Альянсу мають зосередитися на довгострокових механізмах стримування та посиленні обороноздатності.Автори звіту підкреслюють, що будь-яке припинення вогню без надійних безпекових гарантій може створити вікно можливостей для Росії й призвести до нової ескалації вже за межами України.
👁 2,390 26-02-08 10:45
"Поки Україна захищає Європу, небезпека не така вже й велика" — голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг ІшингерЕксперти та політики дедалі частіше наголошують, що український опір фактично стримує ширшу загрозу для європейського континенту. Одну з таких позицій озвучив голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг Ішингер.За його словами, саме українська армія сьогодні є ключовим фактором стабільності в регіоні. Він прямо зазначив: "Поки Україна захищає Європу, небезпека не така вже й велика". Така оцінка базується на тому, що російські сили несуть значні втрати під час бойових дій в Україні. Ішингер звернув увагу, що російська армія під час бойових операцій "втрачає тисячі солдатів щотижня".Водночас політик попереджає: ситуація може різко змінитися у випадку припинення бойових дій без чітких безпекових гарантій. Він пояснює це тим, що "Тоді Путін зможе спокійно продовжувати свою програму озброєння, а ситуація із загрозою для країн НАТО на східному фланзі погіршиться". Вплив війни на майбутнє ЄвропиПопри жорсткі оцінки безпекових ризиків, Ішингер наголошує на гуманітарному аспекті війни. Він підкреслює, що першочерговою метою має бути збереження життів людей та якнайшвидше припинення смертей серед цивільних і військових.Разом з тим він застерігає, що навіть можливе припинення вогню не повинно створювати ілюзію повної безпеки. Ішингер заявив: "Немає нічого, чого б я бажав більше для народу України. Але російська загроза для нас, німців, також зросте, якщо майбутнє припинення вогню не супроводжуватиметься значим обмеженням військового розгортання в західних військових округах Росії". На його думку, розраховувати на добровільне скорочення військової активності Росії не варто. Саме тому він підкреслив: "Ось чому просте припинення вогню не буде причиною для того, щоб сидіти склавши руки і розслабитися". Доля війни — питання майбутнього ЄСІшингер переконаний, що підсумок війни матиме стратегічні наслідки для всього європейського простору. Він наголосив, що те, як завершиться війна, є "вирішальним питанням долі для Німеччини та Європи".Сьогодні, за його оцінкою, Україна виконує роль не лише держави, яка боронить власний суверенітет, а й ключового елементу системи безпеки Європи. Український спротив фактично стримує потенційне розширення військової агресії Росії за межі її території.У підсумку позиція Ішингера відображає поширену серед європейських безпекових експертів думку: майбутнє стабільності на континенті безпосередньо пов’язане з результатами війни в Україні.
👁 2,290 26-02-07 19:38
«ЛЮБИТЕЛІВ ЗАРОБИТИ “ЛЕГКІ ГРОШІ” ВІД ВОРОГА ЧЕКАЄ НЕМАЛЕ УВ’ЯЗНЕННЯ» — ФЛЕШ ПРО СПРОБИ АКТИВАЦІЇ STARLINK РАШИСТАМИРадник міністра оборони Сергій «Флеш» Бескрестнов попередив про нові спроби російсько-фашистських загарбників обійти обмеження та знайти виконавців всередині України.За його словами, росіяни очікувано шукають способи активувати заблоковані для них термінали Starlink, паралельно намагаючись втягнути українців у протиправні дії. Усі ці сценарії були заздалегідь прораховані, так само як і механізми протидії.Джерело“Друзі, звичайно ж, противник шукає варіанти активації Старлінк. Пишуть свої ідеї в групах, потім ці пости гуляють по наших групах. Всі іх ідеї банальні.Відправити когось в ЦНАП за гроші. Скористатися фіктивним ТОВ. Зняти Старлінк з дрона-трофея і т.д.Не переживайте, всі варіанти ми спочатку розуміли і продумували як ризики, так і протидії.Всі ці Старлінкі ми заблокуємо (знаємо як), а ось любителів спробувати заробити «легкі гроші» від ворога чекає увʼязнення і не мале. Це не машину підпалити і втекти, це прийти в ЦНАП і фактично зафіксувати для суду свій злочин.Тому, моя порада зрадникам: навіть не намагайтеся спробувати.”
👁 2,070 26-02-03 19:45
Наукові висновки Балінського щодо причин і перебігу пожежі були включені до звітів Консультативної дорадчої панелі Ради Європи, ОБСЄ, Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні та Генеральної прокуратури України. Це зробило його мішенню тривалих інформаційних атак з боку РФ.Захистити українських експертівУ Національному екологічному центрі України закликали СБУ та Офіс генерального прокурора вжити невідкладних заходів для забезпечення фізичної безпеки Владислава Балінського як ключового свідка у справах про воєнні злочини та екоцид.Також у НЕЦУ звернулися до Міністерства освіти і науки та Міністерства юстиції з пропозицією розробити протоколи захисту українських експертів, які документують шкоду, завдану війною РФ.На тлі цієї справи в НЕЦУ нагадують: в окупованому Криму російські силовики затримали українського морського біолога Леоніда Пшеничнова. Йому інкримінують державну зраду.❗️Картина вимальовується чітка: для Росії небезпечні не люди зі зброєю, а ті, хто фіксує злочини й залишає після них сліди. І чим більше світла, тим сильніша істерика.
👁 2,610 26-02-02 19:08
НЕІДЕНТИФІКОВАНИЙ ДРОН УПАВ НА ВІЙСЬКОВУ БАЗУ В ПОЛЬЩІ: ЧАСТИНА ЗАЙМАЄТЬСЯ РАДІОЕЛЕКТРОННОЮ РОЗВІДКОЮНапередодні стало відомо: 28 січня на територію польської військової частини в місті Пшасниш (приблизно 80 км північніше від Варшави) впав невідомий безпілотник. Він приземлився на території бази близько 70 метрів від складу зброї та боєприпасів.За даними одного із топових новинних сайтів у Швейцарії (bluewin.ch), армійський підрозділ у Пшасниші відповідає за моніторинг радіопередачі на північному та східному кордонах Польщі. Це включає так званий Сувалкський проміжок – стратегічно важливий кордон між членами НАТО Польщею та Литвою з Білоруссю та російським ексклавом Калінінград як потенційно ворожими сусідами. Польська армія зараз випробовує системи захисту від безпілотників.Солдати, що були на посту, бачили, як дрон літав над базою, але нічого не могли з ним зробити — він впав і залишився лежати на землі. Після цього його занесли до одного з приміщень, де він зараз перебуває у руках правоохоронців.Подробиці:
👁 1,810 26-02-01 15:35
❗️УДАР ПО ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ В ЗАПОРІЖЖІ: СИБІГА ЗАКЛИКАВ СВІТ ПОСИЛИТИ ТИСК НА РОСІЮ Російська армія знову вдарила по цивільній інфраструктурі. Цього разу — по пологовому будинку в Запоріжжі. Після атаки міністр закордонних справ України Андрій Сибіга звернувся до міжнародної спільноти із закликом посилювати тиск на Росію та не допускати жодних пауз у підтримці України.Про це він повідомив 1 лютого у своєму акаунті в X, оприлюднивши відео з місця удару. За словами очільника МЗС, російські ударні безпілотники поцілили у медичний заклад, унаслідок чого поранення отримали три жінки.Сибіга наголосив, що атака на пологовий будинок є черговим доказом того, що Кремль свідомо веде війну проти цивільних, ігноруючи будь-які мирні ініціативи. Він підкреслив: лише сила та послідовний міжнародний тиск можуть змусити Володимира Путіна припинити агресію і терор. У тиску на Москву та підтримці України, за його словами, не повинно бути перерв.“Російські безпілотники вразили пологовий будинок у Запоріжжі, поранивши трьох жінок. Путін продовжує свою війну проти мирного населення всупереч мирним зусиллям. Тільки сила може змусити його припинити агресію та терор. Не повинно бути жодних перерв у тиску на Москву та підтримці України”, — написав він.Водночас у Запорізькій обласній військовій адміністрації повідомили про більшу кількість постраждалих. Там уточнили, що серед поранених — дві жінки, які прийшли до лікарів на прийом. Через кілька годин після першого удару російський безпілотник знову атакував Запоріжжя: поранення отримали ще дві жінки та дитина.Атака на пологовий будинок стала ще одним епізодом системних ударів Росії по цивільних об’єктах — лікарнях, школах, житлових кварталах. Вона відбулася на тлі розмов про можливі дипломатичні шляхи завершення війни, що лише підкреслює контраст між заявами Кремля та його реальними діями.Удар по пологовому будинку в Запоріжжі став черговим нагадуванням світу: війна Росії проти України — це щоденний терор проти мирних людей. І саме тому, як наголошують у Києві, світ не має права втомлюватися чи відвертатися.Відео:
👁 1,810 26-01-31 08:26
ТЕЛЕГРАМ, TIKTOK І ПРОПАГАНДА ПІД РЯСОЮ: СБУ ВИКРИЛА «АНОНІМНИХ» ПРОРОСІЙСЬКИХ АГІТАТОРІВ ТА ПОПА МПТелеграм, тікток і «благословення» на війну: СБУ зупинила ще одну хвилю проросійської агітаціїПроросійська пропаганда в Україні дедалі рідше маскується під «альтернативну думку». Частіше — це прямі заклики до ударів по українських містах і виправдання масових убивств. Саме з такими персонажами Служба безпеки України провела нову серію затримань у різних регіонах країни.Йдеться про трьох осіб, які публічно підтримували збройну агресію росії та працювали на поширення кремлівських наративів у соцмережах.Закликати бити по Києву ракетою «Орєшнік» — з гаражаУ Харкові військова контррозвідка СБУ викрила 55-річного працівника СТО. Поза роботою він вів активне життя в анонімних телеграм-каналах, де під анонімним профілем закликав російські війська завдати удару по Києву ракетою «Орєшнік».Чоловік системно поширював антиукраїнські повідомлення, підтримував дії армії рф і фактично підбурював до нових атак.Піп МП із геополітичними фантазіямиІнший затриманий у Харківській області — монах одного з чоловічих монастирів УПЦ (МП). У проросійських спільнотах він агітував за захоплення Харкова та його «приєднання» до рф.За даними СБУ, подібні тези звучали не лише онлайн. Їх монах озвучував і під час особистого спілкування з парафіянами. Під час обшуків у нього знайшли понад 2,5 мільйона гривень у різній валюті, включно з російськими рублями.ТікТок як інструмент виправдання БучіТретій епізод — Миколаївщина. Там кіберфахівці СБУ спільно з ДБР та Нацполіцією затримали очільницю ізолятора тимчасового тримання. Посадовиця створила анонімний акаунт у TikTok, де виправдовувала воєнні злочини російських військових, зокрема події в Бучі.Лінгвістична експертиза, ініційована СБУ, підтвердила: контент мав ознаки інформаційно-підривної діяльності та працював на користь держави-агресора.Слідчі СБУ повідомили затриманим про підозру за статтями Кримінального кодексу України, що стосуються виправдовування агресії рф, глорифікації її учасників та розпалювання національної ворожнечі.Наразі всі троє перебувають під вартою. Максимальна санкція — до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.
👁 2,200 26-01-30 12:36
ГЕРОЇ УКРАЇНСЬКОГО ЛІСУ: ЯК ДВОЄ «СМІЛИВЦІВ» ЛЕДЬ НЕ ЗАГИНУЛИ, ЩОБ НЕ ПОМЕРТИЯкщо хтось думав, що герої – це тільки ті, хто сидить в окопах або бореться на фронті, українці доводять зворотне.Не на фронті, не в окопах, не знищуючи ворога, але героїчно у лютий мороз просто в лісі. Двоє “мужніх” українців вирішили, що диван — це для слабаків, а не для героїв, і незаконно перейшли державний кордон Румунії. Результат: кілька морозяних ночей у лісі, промоклий до нитки одяг і переохолодження на межі людських можливостей.Судячи з усього, вони ледь не померли в лісі, щоб не померти у битві з ворогом.Рятувальна операція Salvamont Maramures тривала понад три години. Чоловіків знайшли виснаженими, вони ледве рухалися, промокли до нитки. Рятувальники забезпечили їх гарячими напоями, їжею та передали медикам для обстеження.Про це повідомляє stiripesurse.ro.Можна лише здогадуватися, за що ці “герої” ризикували життям. Мабуть, за право ледь не замерзнути, аби потім похизуватися історією про свою мужність. Переохолоджені і виснажені, вони отримали стандартний набір для тих, хто вважає себе “героєм через порушення кордону”.Румунські рятувальники працювали в заметах і холоді, ризикуючи власним комфортом, щоб допомогти цим «мужнім» українцям.Українці показали: якщо хочеш померти героєм, не обов’язково йти в окопи — можна просто замерзнути в румунському лісі.
👁 1,990 26-01-27 19:38
МЕМ ОЖИВ: ЧОЛОВІК ІЗ ВІДЕО «ХВАТИТ П*ЗДЕТЬ…» СТАВ БІЙЦЕМ 5-Ї ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ«Хватит п*здеть - надо помогать Украине!» — коли автор мему виконав його буквально.Майже чотири роки тому відео з чоловіком, який у прямому ефірі ізраїльського телеканалу в Києві вигукнув: «Хватит пздеть — надо помогать Украине!», стало мемом. Тоді він, як і сотні інших добровольців, записувався в тероборону, щоб «ебшить русских», проте, як зізнавався, «don't have зброя».Сьогодні з’ясовується, що цього енергійного чоловіка звати Станіслав Старостенко, його позивний — «Юрист». На його акаунт в Threads звернув увагу Цензор.Нет.За кілька років він не лише зберіг свою рішучість, а й став професійним військовим. Наразі Старостенко служить у Збройних силах України — у складі 5-ї штурмової Київської бригади, беручи участь у боях на передовій не словом, а ділом.Отже, його відверті слова в ефірі виявилися не просто гучним лозунгом, а обіцянкою, яку він виконує сам на фронті.Джерело - https://www.threads.com/@stas.starostenko