Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - MYROTVORETS NEWS
Added 06 Dec 2025

MYROTVORETS NEWS

@myrotvoretsnews
Number of subscribers: 21 370
Photos: 29,500
Videos: 6,590
Links: 13,400
Description:
Центр "Миротворець" У Facebook: facebook.com/IdentigrafMyrotvorets/ https://www.facebook.com/MyrotvoretsUKR Twitter: https://twitter.com/UaPeacemaker https://twitter.com/neuroidentigraf
Source

MYROTVORETS NEWS | Я захищаю свободу Європи" - американець, який став відомим після відео...

Telegram community logo - MYROTVORETS NEWS MYROTVORETS NEWS @myrotvoretsnews
2 720 Views/Reach 2026-01-03 18:36 Message №42521
"Я захищаю свободу Європи" - американець, який став відомим після відео, де він культурно бере в полон рашистівУ цьому інтерв’ю Брюс Келлер, американський доброволець, який став відомим після відео, де він культурно бере в полон російських солдатів, розповідає про свій підхід до війни та полонених. Він пояснює, чому ввічливість — не просто етикет, а ефективний інструмент контролю ситуації, що допомагає уникати зайвих жертв. Також Брюс ділиться, що його мотивувало приїхати в Україну і як він працює з українськими побратимами на передовій."Україна ніколи не була частиною росії. Принаймні, добровільно. І Україна завжди мала окрему мову, окрему культуру, окрему ідентичність. Це такий сором, що у росії настільки бракує свого: власної культури, ідентичності. Що їм треба приходити сюди і забирати чуже — культуру, яка їм не належить," — ділиться американський доброволець. Брюс пояснює, що мотивація воювати у рашистів дуже слабка, тоді як "наша мотивація — надзвичайно сильна", каже він."Моя команда - переважно українці. І лише один-два — іноземці. Але це віддані люди. Це не робота, яку можна робити однією ногою тут, а другою там. Я оточений воїнами". Про ввічливість під час взяття в полонВійськовий пояснив, що його ввічливе поводження з російськими солдатами було не для шоу, а для безпеки всіх учасників.Боєць каже:«Якщо мені треба бути ввічливим з ними, дати їм сигарету, щоб зменшити напругу — я так і зроблю, незалежно від того, як це виглядає для когось.» Брюс пояснив, що так він краще контролював ситуацію.При цьому воїн стверджує, що здатись в полон до рашистів — це для нього не варіант. "Я навмисно не вчу слово "здаюся" російською", - каже Брюс. "Я бачив, що росіяни роблять з українськими полоненими, а до мене, як до іноземця, думаю, у них ще менше емпатії. І я це знаю." https://youtu.be/05eVAF2V9JQ