Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - MYROSHNYKOV
Added 14 Jul 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Number of subscribers: 32 395
Photos: 1,430
Videos: 204
Links: 5,370
Description:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Source

MYROSHNYKOV | Ситуація на краматорському напрямку погіршується.По-перше, вздовж прав...

Telegram community logo - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
9 400 Views/Reach 2026-02-24 22:30 Message №10129
Ситуація на краматорському напрямку погіршується.По-перше, вздовж правого берега Сіверського Дінця окупант близький до захоплення Закітного (важлива панівна висота), де нашого контролю вже давно нема, а ворог вже почав закріплюватися.По-друге, просування у районі Платонівки та Різниківки розширює фронт та забезпечує ворогу фланг для подальших наступальних дій на Криву Луку (ще одна важлива панівна висота) та Каленики (перехрестя кількох важливих рокад).По-третє, від Бахмута-Соледара (де ворог накопичується) окупант просувається прямо по трасі Бахмут-Словʼянськ.Саме там раніше було захоплене Привілля та Голубівку, а також ворог зайшов до Міньківки.Останній н.п. мав би стати форпостом оборони, але, на жаль, цього не сталося.І четверте. На даний момент, найнебезпечніше.Окупанти від Соледара вже пройшли Никифорівку і стали дуже близькими до Рай-Олександрівки, до якої їм залишається 2 км від Липівки (це останнє село перед величезним полем). Рай-Олександрівка стоїть всього у 7 (семи!) км від Словʼянської ТЕС. І тут не так сам обʼєкт важливий (бо він фактично знищений), як те, що від ТЕС до Словʼянська - 5 км, причому з флангу.А від Рай-Олександрівки до Словʼянська по прямій - 10 км, до Краматорська - 16 км.Фактично, якщо ворогу вдасться захопитии це село, він отримає можливість для роботи ствольної та реактивної арти прямо по Словʼянську, а по Краматорську - реактивної.Це суттєво змінить конфігурацію фронту та сам сенс словʼянсько-краматорської агломерації, яка після цього вже не зможе використовуватися, як головний логістичний хаб.Там вже не те, що за залізницю можна забути, а й рух евакуаційних автобусів буде схожим на рулетку.Ось так, майже непомітно в медіапросторі, насуваються великі неприємності.А все почалося з втрати Сіверська за пару тижнів...🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦