Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - MYROSHNYKOV
Added 14 Jul 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Number of subscribers: 32 364
Photos: 1,430
Videos: 204
Links: 5,370
Description:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Source

MYROSHNYKOV | ЕнергетикаЯк і більшість з вас, я також сиджу по 14-16-18 годин без св...

Telegram community logo - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
12 500 Views/Reach 2025-12-11 21:00 Message №9460
ЕнергетикаЯк і більшість з вас, я також сиджу по 14-16-18 годин без світла, з додатковими відключеннями поза графіками (навіть коли нема екстренних відключень). Графіки 7/3 та 8/2 стали вже звичними.І я не жаліюся.Бо я чітко знаю, що тільки росія останні 3+ роки цілеспрямовано нищить нашу енергетику.Тільки росія в цьому є винною.По поточному стану справ - зрозуміло, що залишилося дуже мало маневрової генерації (ТЕС, ГЕС, ТЕЦ).Плюс до цього додаються суттєві пошкодження розподілу.По розподілу основою передачі великих обсягів е/е є підстанції 750 кВ та ВРП АЕС. Ось перші знаходяться зараз під ударами.За декілька попередніх атак атакувалися всі підстанції такого типу (ВРП АЕС - залишу без коментарів). Є суттєві ушкодження.Одна з таких підстанцій знаходилася під Бахмутом і була повністю знищена у 2022-23 роках.А коли від АЕС неможливо передати згенеровану е/е через лінії 750 кВ - то енергоблоки АЕС знижують потужність, і світла стає менше.Вибачте, наші енергетики хоч і чарівники, але вони не можуть за 1-2-5 днів зробити те, що раніше виконувалося МІСЯЦЯМИ.Також атакувався київський енерговузол, є багато руйнувань.Тому зараз задача #1 - це більш-менш відновити розподіл до тієї міри, яка дозволяє запустити енергоблоки АЕС на повну (або близько до неї) потужність.Паралельно відновлюється мережа 330 кВ, де вона постраждала. Але це також важко. Це час. Багато часу.Тому навіть коли можна буде від атомної генерації нормально та рівномірно розподіляти електроенергію - відключення все одно будуть.А тут ще й погода накладається.Стає холодніше, тумани, відключення - зростає як споживання (кожні 2 градуси похолодання нижче 0 це грубо кажучи +5% до споживання), так і аварійність.Побиті мережі не витримують і часто горить автоматика.І якщо ви думаєте, що замінити автоматику у вас в квартирному щитку та на підстанції 10 кВ - це година часу, то ви помиляєтеся.Це я вже мовчу про потужніші підстанції - 35 або 110 кВ, на яких також трапляються такі неприємності.І чим більше обстрілів - тим більше стає "тонких місць". І тим частіше працює правило "там де тонко, там і рветься".🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦